Nişanlımın tacizine uğradım..

Ben onu Allah'a havale ediyorum canım.
Evet para biriktirmeliyim. Bikaç ay biriktirip giderim inşallah. Ama böyle kesin bişi olmamıştır demen beni çok rahatlattı inşallah haklısındır canım..

bence 100% bekaretine bişi olmadı

Geçmiş olsun. ben de diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum, bekaretine bir şey olmamıştır.
ama o nişanı bence atmalısın. çünkü bugün bunu yapmışsa kendine hakim olmayı becerememişse , yarın evlendiğinizde ne olacak. senin canını yakmış, sana büyük bir korku salmış, ve sen hiç bilmediğin cinselliğe bu şekilde az daha giriş yapıyormuşsun.
evlendiğinin ilk gecesi kendinde o rahatlığı görebiliyor musun. veya eşinin sabırlı nazik olacağını düşünüyor musun. bak burda binlerce konu açılmış vajinusmusla ilgili....sen özellikle cinsellikle iligili bu adamda korkmalısın...

ve yatakta korktuğun bir adamla evlilik kendine yaşatacağın en büyük işkencedir... sana abla tavsiyesi

evet, öyle, ilerde evlenince ne yapacaksın?
ben evlendiğim zaman ilk 2 ay beraber olamamıştık, benim yüzümden ve eşim hiç bir zaman zorlama uygulamadı, bide benim yüzümden olduğu halde ben onu suçlu buluyordum, suçu ona atıyodum, ben mükemmelim ya :KK1:
demek ki eşim senin nişanlın gibi olsaydı allah bilir nasıl davranırdı, düşünmek bile istemiyorum.. bu tür insanlar insanı cinsellikten soğutur yaa

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun öncelikle. bende diğer arkadaşlar gibi bir şey olmamıştır kızlık zarına diye düsünüyorum. ayrıl o insan müsvettesinden ama sakın ailenle ilgili olan çekingelerini ona belli etme. babama simdilik bır sey soylemedim duyarsa seni oldürür yaşatmaz falan de. elalem ne der diye düsündüğünü bılırse seni tehditte edebılır çünkü. sen ona fırsat vermeden onun gozünü korkut. sesini çıkartmasın.

cnm arkadaş haklı. senin ailenden çekindiğini kesinlikle bilmesin."aileme şimdilik birşey söylemiyorum, anlaşamıyoruz diyelim ve bitsin" de. ailenden çekindiğini anlarsa üstüne gelir.Sakın ona ona bu fırsatı verme ve sakın korktuğunu belli etme.

Rezalet çıksın milletin diline düşelim istemezler. Toplumda erkeğe birşey olmuyor benim adım çıkar. Oyüzden büyük ihtimalle kulağını çekip evlilik hazırlıklarını hızlandırırlar. Bende bu olay duyulsun istemiyorum ortak karar şeklinde ayrılmak en doğrusu olacak. Dile düşemek istemiyorum.

aslında dimdik arkanda dursalar,sonuna kadar senin için uğraşsalar,elalem de kimmiş önemli olan bizim kızımızın mutluluğu deseler.........

herkes bu "elalem ne der" zırvasından kurtulsa hayat hepimiz için ne kadar güzel olurdu.....

senin elinde değil bunlar biliyorum ama kızlarımın gözünün içine bakıyorum,bugün ufaklığın okulda aşısı var,yerimde duramıyorum canı acıyacak diye...annelerin bu elaleme dayalı davranışları beni çileden çıkartıyor....benim kızım olsaydın var yaaaaaaaaaaaaaa,nişanlın tahmin bile edemezdi olacakları :KK47:

öyle hemen bozulmazz sıkıntı yapmayın .... ve onunla evlenmekmı hala nısanlım dıyorsun at yuzugu gıtsın kendıne gel bır ıse gır ve unut olanları

canım
çok geçmiş olsun
allah yardımcın olsun
ama sana diyebileceğim şey kesinlikle ayrıl
kaç yaşındasın bilmiyorum ama
sana ve bedenine saygı göstermeyen bi insan daha
nişanlılık devresinde bunu yapan insan
dediğin gibi ilerde ne yapmaz
şimdi susma
surası değil istemediğini açık açık söyle
at nişanı
sana tavsiyem
görüşmek istersede nişanı atmak için sakın tek başına gitme
ailenle gel aileme atcağımızı nişanı yürümeyeceğini söyle de
çünkü şimdi ondada hırs olmuştur
allah korusun 2 .seferde elinden kurtuluşun olmaya bilir
nedemek değer verdiğin bi kişinin kılına zara gelmesini istemessin
bu nasıl bir kişidir ki size zorla sahip olmaya çalışıyo
bide nekadar basit bi kişidir ki elle bişeyler yapmaya çalışıyo
sapıklıktan başka bişey değil
kızlık içinde hiç düşünme okadar kolay değil canım evli birir olarak söylüyorum
hemen oldu bitti olmuyo canının yanmasıda
hem kendini sıktığın için hemde böyle bişeyin zorla olmasından dolayı
çok uzun yazmışım
canım allah yardım cın olsun
allah herkesin gönlüne göre versin
o olmassa hayatın sonu değil
ilk nişanı bozanda sen olmayacaksın
daha ne hayırlı kısmetler çıkar
kendini ailenin maddi açısı yüzünden evlenmeye zorunlu kılma
allah yardımcın olsun

dokunmayla kızlık zarı bozulmaz canım merak etme.

nişanlını ne kadar süredir tanıyorsun? seni zorlaması hiç hoş olmamış, ne kadar kırıldığını tahmin ediyorum.
acaba fazla yakınlaştıysanız bir an kendini kaybetmiş olabilir mi? gerekçe değil bu tabi ama senin de bu kadar istemiyor olduğunu hemen anlayamadı mı acaba? öncesinde yakınlaşmıştık diyorsun çünkü. bir anda karar verme, olayın gelişme şeklini ve daha öncesini de bir ölç tart bence.

önemli olan bekaretin değil bu saatten sonra sana saygısı olmayan biriyle nişanlı olman.. Nasıl olsa evlencez diye bir mantık olamaz yarına sağ çıkacağımızı kimse bilemez. Kızlığına bişi olmamıştırda ruhuna olanlar ne olacak? :18:

Merhaba, hiç iyi değilim napacağımı bilemiyorum. Bunları yazarken çok utanıyorum ama kimseyle paylaşmam. Samimiyetimden lütfen şüpheniz olmasın.
3 gün önce nişanlım olacak insanın saldırısına maruz kaldım :KK43: yakınlaştığımız bir anda birden gözü döndü çok direndim ama elle taciz etmesini engelleyemedim :KK43:(((((( Kendine gelmesi için yalvardım, ellerimin birini boynunun altına aldı bir eliyle diğerini tuttu.
Hatırladıkça elim ayağım titriyor :KK43:(( kendimi çok kötü hissediyorum. Kendine gelmesi için yalvardım ağlamaya başladım benim için ve ailem için bekaret önemli. Resmen duymuyor sus rahat bırak kendini filan diyor ve eliyle edep bölgeme ellemeye çalışıyordu. Ben zaten minyon bir kızım beni tutarak bunu başardı. Birden canım çok yandı ve çığlık attım. Sesimin etkisiyle biraz kendine geldi elinden kurtuldum. Ağlayarak kaçtım. Psikolojim çok bozuldu 3 gündür kendimde değilim napacağımı şaşırdım.

Sizlere iki sorum var:

1. Maddi durumum iyi değil babam emekli ve bende iş arıyorum. Kadın doğum uzmanına gidecek paramda yok. Anneme söyleyemem. Olay sonrasında kanamam olmadı bekaretimi kaybetmemişimdir değil mi??? Ama canımda cok yandı :KK43:(( LÜTFEN CEVAPLAYIN.

2. Nişanlım çokk özür diledi, evleneceğiz nasılsa diye klasik laflar söyledi. Ama artık ondan korkuyorum görmek istemiyorum.Yaptıkları normal gelmiyor ayrılmak istiyorum, siz olsanız napardınız??

Lütfen yardım edin çok yalnız ve değersin hissediyorum kendimi.. Allah düşmanıma böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((((
canım merak etme , bekaretine bişey olmaz bu şekilde.
ama nişanlının senin psikolojini düşünmeyip bu şekilde davranması hoş değil. bu işler zorla ve bir anda değil, karşılıklı severek isteyerek hatta konuşarak gerekirse zamana yayarak olmalı. erkek de daha önce bunu yaşamamış bir kıza karşı anlayışlı olmalı , hatta evli olsa bile kızın istediği zamana kadar sabırlı davranmalıdır.

şimdi bana herkes kızacak yine ama konu sahibine bir şey sormak istiyorum.
öncelikle çok geçmiş olsun

''Yakınlaştığımız'' bir anda diye yazmışsınız , bu yakınlaşmanın derecesini söyleyebilirseniz biz de daha sağlıklı yorum yapabiliriz. Yani anladığım kadarıyla siz ve nişanlınız öylesine dururken nişanlınız birden elini kıyafetinizin içine daldırmamış ( sizin tabiriniz) elbette nişanlınız haksız elbette siz hayır dedikten sonra asla ve asla böyle birşey yapmamalı ama haksızlığın da bir derecesi vardır her şeyin derecesi olduğu gibi.

Erkekler bizim gibi değil biraz düz mantık eğer hareketiniz o anda evet dediyse ( yakınlaşmıştık dediğiniz için diyorum) ağzınızın hayır demesini sadece naz olarak algılamış olabilir. Erkekler kalastır böyle maalesef.

Bunu niye soruyorsunuz dersen sadece ayrılıp , ayrılmamanın konusunda yorum yapabilmek için soruyorum.

Canım sana çok geçmiş olsun bence ilk işin mutlaka doktora gitmek olsun tabiki çünkü kızlık zarı arkadaşların söylediği gibi kolay bozulmaz diye bişey yok bence sen canım çok yandı diiyorsun bu elle tacizde olsa sanırım baya kötü bir şekilde taciz etti biz bunun sınırını bilemediğimiz için kızlık zarının bozulup bozulmadığına karar veremeyiz ben kendi adıma konuşuyorum mutlaka doktora gitmelisin ve bir an önce o şahsiyetsiz adamın yüzüğünü suratına atmalısın bu nasıl bir şeydir ya insan sevdiğine dokunmaya kıyamaz nasıl bir gözü dönmüşlükse bu bağırmalarına bile aldırmadan canını acıtma noktasına gelmiş kişiliksiz.
Sen sakın utanma utanması gerken o kişiliksiz.:KK50:

allahın belası rezil adam,pislikkkk
geçmiş olsun canım allah kimsenin başına vermesin.nişanlın olacak o pislik resmen sana tecavüze yeltenmiş çok şükür kendini kurtarmışsın
hemen kurtul o pisilkten
allah yardımcın olsun
korkma birşey olmamıştır acı olur tabi çünkü hassas yer.

bozulma olmamıştır..
ama illa kafınıza takıcaksanız ssknız olmasa bile devlet hastanesinde muayine olabilrisiniz..
15 lira fln ücreti doktorala konuşursunuz hemde kafanız rahatlamış olur..

geçmiş olsun, Allah daha beterinden saklamış sizi..
bence doktoru fln bırakın, polise gidin :KK47:
şikayet edin bu iğrenç insanı :KK47:
bugün size bunu yapıyo yarın kimbilir bi başkasına neler yapacak, insanı hayvandan ayıran bu gibi nefsani istekleri bastırabilme yetisidir ama bunun hayvandan bi basamak yukarı çıkamadığı belli :KK20:
ve bi daha asla onunla aynı ortamda bulunmayın..
kızlık zarı hakkında bişey diyemiyorum evli değilim çünkü ama benimde etraftan duyduğum kadarıyla o kadar kolay değil zarar görmesi..
yinede içinizin rahat etmesini istiyosanız muayene olmaya çalışın bi şekilde para biriktirip fln...
ama dediğim gibi bence doktora gitmenizden daha önemli olan şey gidip onu şikayet etmeniz..

Merhaba, hiç iyi değilim napacağımı bilemiyorum. Bunları yazarken çok utanıyorum ama kimseyle paylaşmam. Samimiyetimden lütfen şüpheniz olmasın.
3 gün önce nişanlım olacak insanın saldırısına maruz kaldım :KK43: yakınlaştığımız bir anda birden gözü döndü çok direndim ama elle taciz etmesini engelleyemedim :KK43:(((((( Kendine gelmesi için yalvardım, ellerimin birini boynunun altına aldı bir eliyle diğerini tuttu.
Hatırladıkça elim ayağım titriyor :KK43:(( kendimi çok kötü hissediyorum. Kendine gelmesi için yalvardım ağlamaya başladım benim için ve ailem için bekaret önemli. Resmen duymuyor sus rahat bırak kendini filan diyor ve eliyle edep bölgeme ellemeye çalışıyordu. Ben zaten minyon bir kızım beni tutarak bunu başardı. Birden canım çok yandı ve çığlık attım. Sesimin etkisiyle biraz kendine geldi elinden kurtuldum. Ağlayarak kaçtım. Psikolojim çok bozuldu 3 gündür kendimde değilim napacağımı şaşırdım.

Sizlere iki sorum var:

1. Maddi durumum iyi değil babam emekli ve bende iş arıyorum. Kadın doğum uzmanına gidecek paramda yok. Anneme söyleyemem. Olay sonrasında kanamam olmadı bekaretimi kaybetmemişimdir değil mi??? Ama canımda cok yandı :KK43:(( LÜTFEN CEVAPLAYIN.

2. Nişanlım çokk özür diledi, evleneceğiz nasılsa diye klasik laflar söyledi. Ama artık ondan korkuyorum görmek istemiyorum.Yaptıkları normal gelmiyor ayrılmak istiyorum, siz olsanız napardınız??

Lütfen yardım edin çok yalnız ve değersin hissediyorum kendimi.. Allah düşmanıma böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((((

Dıger arkadaslarla aynı fıkırdeyım...
Bekaretın bozulmamstır sanmıyorum...Fakat celıskılı bır konu cunku yakınlasma sonrası nısanlınızın verdıgı tepkıyı anlatmıssınız...Ne kadar yakınlasma oldu ? Adam pat dıyee saldırmamıss anladıgım kadarıylaa...

yol yakınken geri dön hemen nişanı boz derim ben

çok geçmiş olsun canım berbat bi durum bi an önce ailene o pisik adamın yaptıkları bir bir anlat ve o edepsizi hayatından defet....şükret ki evlenmeden önce kötü bir şekildede olsa gerçek yüzünü göstermiş sana nişanlıyken bunu yapan evlenince neler yapmazzz......

yuhhh yaaa !!
geçmiş olsun valla canımmcımm
zorlaa yapmıs olmasınaa kızdım ok nişanlısın falan amaa pata küte olcak seylermı bunlar
seni düşünen bi insan olsa böyle davranmazdı yol ver gtsinn... senın için kolay olmıcak belkı ama mantıklı düşün tatlım

Terbiyesiz adam :KK47:
Madem zaten evlenicez diyor nasıl böyle birşey yapabiliyor...
Zorla ilişkiye girmek, girmeye çalışmak evliyken bile bir suç...
Ben olsam affetmezdim sanırım...
Sen bilirsin ama bence de en doğrusu bu nişanı bozmak...

tamam erkekler daha istekli olurlar falan da zorla da olmaz bu herhangi bir erkek olsa bana deger vermiyor ondan boyle der insanama nisanlınızı yapması cok kırıcı birsey ayrılıp ayrılmama konusunda yorum yapamam en dogru kararı sen vereceksin yinede

X