Nişanlımın tacizine uğradım..

es_esin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2011
48
0
Merhaba, hiç iyi değilim napacağımı bilemiyorum. Bunları yazarken çok utanıyorum ama kimseyle paylaşmam. Samimiyetimden lütfen şüpheniz olmasın.
3 gün önce nişanlım olacak insanın saldırısına maruz kaldım :KK43: yakınlaştığımız bir anda birden gözü döndü çok direndim ama elle taciz etmesini engelleyemedim :KK43:(((((( Kendine gelmesi için yalvardım, ellerimin birini boynunun altına aldı bir eliyle diğerini tuttu.
Hatırladıkça elim ayağım titriyor :KK43:(( kendimi çok kötü hissediyorum. Kendine gelmesi için yalvardım ağlamaya başladım benim için ve ailem için bekaret önemli. Resmen duymuyor sus rahat bırak kendini filan diyor ve eliyle edep bölgeme ellemeye çalışıyordu. Ben zaten minyon bir kızım beni tutarak bunu başardı. Birden canım çok yandı ve çığlık attım. Sesimin etkisiyle biraz kendine geldi elinden kurtuldum. Ağlayarak kaçtım. Psikolojim çok bozuldu 3 gündür kendimde değilim napacağımı şaşırdım.

Sizlere iki sorum var:

1. Maddi durumum iyi değil babam emekli ve bende iş arıyorum. Kadın doğum uzmanına gidecek paramda yok. Anneme söyleyemem. Olay sonrasında kanamam olmadı bekaretimi kaybetmemişimdir değil mi??? Ama canımda cok yandı :KK43:(( LÜTFEN CEVAPLAYIN.

2. Nişanlım çokk özür diledi, evleneceğiz nasılsa diye klasik laflar söyledi. Ama artık ondan korkuyorum görmek istemiyorum.Yaptıkları normal gelmiyor ayrılmak istiyorum, siz olsanız napardınız??

Lütfen yardım edin çok yalnız ve değersin hissediyorum kendimi.. Allah düşmanıma böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((((

terbiyesiz adam!

merak etme cnm bence bekaretin bozulmamıştır, sadece böyle ellemekle bozulmazki
bence bu insanla evlilik düşünceni bi kez daha gözden geçir..

siz olsaydınız ne yapardınız diye sordunda, ben olsaydım ağzını burnunu kırardım

Son düzenleme:
Korkmayın birşey olmamıştır.
Ama psikolojiniz için birşey diyemem.
Bu olayı atlatmanız zaman alacak sanırım.

Merhaba, hiç iyi değilim napacağımı bilemiyorum. Bunları yazarken çok utanıyorum ama kimseyle paylaşmam. Samimiyetimden lütfen şüpheniz olmasın.
3 gün önce nişanlım olacak insanın saldırısına maruz kaldım :KK43: yakınlaştığımız bir anda birden gözü döndü çok direndim ama elle taciz etmesini engelleyemedim :KK43:(((((( Kendine gelmesi için yalvardım, ellerimin birini boynunun altına aldı bir eliyle diğerini tuttu.
Hatırladıkça elim ayağım titriyor :KK43:(( kendimi çok kötü hissediyorum. Kendine gelmesi için yalvardım ağlamaya başladım benim için ve ailem için bekaret önemli. Resmen duymuyor sus rahat bırak kendini filan diyor ve eliyle edep bölgeme ellemeye çalışıyordu. Ben zaten minyon bir kızım beni tutarak bunu başardı. Birden canım çok yandı ve çığlık attım. Sesimin etkisiyle biraz kendine geldi elinden kurtuldum. Ağlayarak kaçtım. Psikolojim çok bozuldu 3 gündür kendimde değilim napacağımı şaşırdım.

Sizlere iki sorum var:

1. Maddi durumum iyi değil babam emekli ve bende iş arıyorum. Kadın doğum uzmanına gidecek paramda yok. Anneme söyleyemem. Olay sonrasında kanamam olmadı bekaretimi kaybetmemişimdir değil mi??? Ama canımda cok yandı :KK43:(( LÜTFEN CEVAPLAYIN.

2. Nişanlım çokk özür diledi, evleneceğiz nasılsa diye klasik laflar söyledi. Ama artık ondan korkuyorum görmek istemiyorum.Yaptıkları normal gelmiyor ayrılmak istiyorum, siz olsanız napardınız??

Lütfen yardım edin çok yalnız ve değersin hissediyorum kendimi.. Allah düşmanıma böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((((

Yapılacak tek şey bu nişanı bozmak ve hayatına yeni bir yön vermek...

yok canım kızlık zarına bırsey olmamıstır.baban emeklıyse sen saglıktan yararlanabılırsın devletın hastanelerıne gıdıp muayene olabılırsın aklına takılıyorsa eger.

ben olsam nısanlımı affedebılırmyıdım onu cok sevıyorsan belkı affederdım sonucta nısanlın ve evleneceksınız.cok zor bır durum.su anda arıyormu pekı senı konusuyormusunuz telde falan.

Rahat ol...sakın stres yapıp düşünüp üzülme...beraketin bozulmamıştır...
Bundan sonra sadece nişanlınla arandaki mesafeyi koru ve daha sert ol...
Bu erkeklerin hepsimi aynıı yaa.ne kadar pislikler...
Canım sen kesinlikle kendini sıkma düşünürsen kendine zarar verirsin aklından
çıkar olurmu?

yok canım kızlık zarına bırsey olmamıstır.baban emeklıyse sen saglıktan yararlanabılırsın devletın hastanelerıne gıdıp muayene olabılırsın aklına takılıyorsa eger.

ben olsam nısanlımı affedebılırmyıdım onu cok sevıyorsan belkı affederdım sonucta nısanlın ve evleneceksınız.cok zor bır durum.su anda arıyormu pekı senı konusuyormusunuz telde falan.

nasıl olsa evleneceksiniz diye birşey yok!
zorla yapılmış birşey var ortada
evli olmuş olasalardı biyle böyle birşey yapılamaz, zira evlilik içindeki tecavüz olaylarıda suç sayılıyor ve cezalandırılıyor

Son düzenleme:
Ama sadece ayrılmak istediğimi söyleyip kapatıyorum. Görüşmüyorum çünkü evliliğe mecbur kalacağımı düşünüp tekrar saldırır diye korkuyorum.

Evet babam emekli ama devlet hastanesine gidip doktorla konuşmaya çok utanıyorum.
İşim olunca gidebilirim doktora.

Psikolojim gerçekten çok bozuldu. :KK43:(

Geçmiş olsun canım ya. Çok kötü olmuş gerçekten. Nasıl bir insanla evleneceğini gözlerini iyice aç bir gör derim. Kızlık zarın bozulmamıştır ayrıca telaşlanma. O üzüntüyle öyle düşünmüş olman normal ama bence bu insandan uzaklaş. Ne olmuş da gözü dönmüş terbiyesizin kendini mi bilmiyormuş yani Allah Allah. Uzaklaş bu adamdan, evliliğinde çıkacak problemlerin sinyalini vermiş.

pislik herifffff :KK47:
tahmınımce bısey olmamıstır bekaretıne ama kafana cok taktıysan devlet hastanesıne gıt ssk falan varsa. soylersın doktora boyle bısey yasadım dıye.

sana bunu zorla yasatması çok kötü bırsey. ben olsam nısanı atardım herhalde. evliyken bıle karısına tecavuz eden adam ceza alıyor. rezil pislik yaaa. bence gorusme uzun bı sure. yani ben olsam orda yüzüğü kafasına gecırmıstım ya neyse

nasıl olsa evleneceksiniz diye birşey yok!
zorla yapılmış birşey var ortada
evli olmuş olasalardı biyle böyle birşey yapılamaz, zira evlilik içindeki tecavüz olaylarıda suç sayılıyor ve cezalandırılıyor

Bende affedemiyorum nesini seveyim ki onun. Benim düşüncelerime bedenime bile saygısı yok.

Okadar direndim ki 3 gündür dövülmüş gibi heryerim ağrıyor. Dün çok kötüydüm kas gevşetici ilaç aldım. kimseye birşey diyemiyorum. birde psikolojik mi bilemiyorum hatırlayınca ellediği yer acıyor resmen. İnşallah dediğiniz gibi bekaretime birşey olmamıştır.

Okadar direndim ki 3 gündür dövülmüş gibi heryerim ağrıyor. Dün çok kötüydüm kas gevşetici ilaç aldım. kimseye birşey diyemiyorum. birde psikolojik mi bilemiyorum hatırlayınca ellediği yer acıyor resmen. İnşallah dediğiniz gibi bekaretime birşey olmamıştır.

yok, büyük ihtimal bekaretine birşey olmamıştır merak etme
üstün giyiliyse birşey olmaz diye düşünüyorum

Son düzenleme:
canım çok kötü bişey yaşamışsın Allah yardımcın olsun zor tabi bide evleneceğin adamın sana zorla sahip olmak istemesi daha acı. bu adamın ruhunda sapıklık olabilir çok dikkatli ol...

Elini giysimden içeri soktu. Birden bastırdı :KK43:(((((((

çok utanıyorum :KK43:(((

kanama olmadı diyosun ama
merak etme, kanama olmamışsa birşey yok, olmuşsada yüzeysel bi zedelenme olmuştur ki o o kadar önemli değil ama oda kesin değil, en ufak zedelenme olsaydı kanama olurdu az da olsa

sen utanma, senin bir suçun yok ki, suç o terbiyesiz ahlaksızın

Son düzenleme:
canım çok kötü bişey yaşamışsın Allah yardımcın olsun zor tabi bide evleneceğin adamın sana zorla sahip olmak istemesi daha acı. bu adamın ruhunda sapıklık olabilir çok dikkatli ol...

Ben hiç böyle hayal etmemiştim. Gelinliğimle, Allah'ın huzurunda evlendikten sonra, sevgiyle onunla olmak istemiştim herşey mahfetti.............

X