Aşılama 1.aşılamadan sonra hamile kaldım............

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayırlı olsun canım sağlıkla gelecek kollarına bebeğin inş.bende senin gibi ilk aşılama ile hamile kalmıştım ve kızım şuan 2 yaşına yaklaştı bile:)):nazar:

Allah bağışlasın ne mutlu sana.inşallah bizede nasip olur birgün anne olmak

inşallahhh aminnnnn dualarım hep sizinle...... MENEKŞE ben testimi yaptırdım şuan evdeyim 20 gün rapor aldım düşük tehlikem olduğu için bu seferkini riske atmak istemedik biraz kanamam oldu ama şuan allah'a şükür bir sıkıntım yok ,allahım hepinizin yüzünü güldürür güzel haberlerle müjdelendirir inşalah...

inşallah hep iyi gider hamileliğin ve sağ salim kucağına alırsın yavrunu.rapor aldığında çok iyi olmuş bol bol dinlen.kendinede bebeğinede çok iyi bak.

Arkadaşlar aranızda eylül ayında anne olacak olan varmı....

canım eylül ayında anne olacaklar 2012 eylül anneleri topiğinde.senide bekleriz.bende aralıkta ilk aşılamamı yaptırdım ve çok şükür bebeğim benimle.eylülde de inşallah bebeklerimizi kucağımıza alırız allahın izniyle.

canım eylül ayında anne olacaklar 2012 eylül anneleri topiğinde.senide bekleriz.bende aralıkta ilk aşılamamı yaptırdım ve çok şükür bebeğim benimle.eylülde de inşallah bebeklerimizi kucağımıza alırız allahın izniyle.

gözünuz aydın hayırlı olsun

masallah, saaglikla sihhatle kucaginiza alirsiniz insallah. hayirlinolsun:nazar:

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

HUHUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

herkese merhaba bende primer amenoreyim yani ilaçsiz adet goremiyorum..tedaviye basladik bu jafta adet söktürücü kullanip fsh lh hormon testi yaptiricam ona göre tüp bebek denenicek ama ben çok korkuyorumm dr doguştan menepoz olabilirsin ve ozamnda biz sana çocuk sahibi olmazsin diyebiliriz dedi kafam okadar karışıkki:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X