Erginsena'nın Diyet Günlüğü 52 bedenden 36 bedenee

merhaba kızlarrrr:KK3: nasılsınız bakalım ben bugün geç geldim menümü yazzayım spor yapabilirsem yapıca..

bende menmü yazayım..

kahvaltı:
1 dilim tam buğday ekmeği
3 zeytin
1 haşlanmış yumurta
beyaz peynir
kaşar
domates

öğle:
1 küçük tabak kuru fasulye

akşam:
1 kase yeşil mercimek çorbası
baharatlı yoğurt
salata

kızlar ilk önce yazayım sonra kalori hesaplama yapıcam.

kalkar kalkmaz 3-4 kayısı.yarım lt su üzerine

sabah: 1yumurta.1 kahve fincanı süt,3 dilim dil pynirle yapılmış omlet,1 dilim ekmek,1 fincan çay

öğle:1 patates,2 parça tavuk

ara:1 küçük kase coco cops

akşam:1kase çorba,2 kaşık pilav 1köfte,1 but 1 bardak soda(malum kar kış oturduğum yer bi köy herzaman salatalık alzeme bulamıyom)

ara:8-10 fındık, yeşil çay

kızlar bu 9 lu çay çok idrara çıkartıyor ya sabahtan beri sadece 1 bardak su içtim ama sanki 2-3 lt içmişim gibi yarım saat olmadan tuvalete koşuyorum hayır bişey deil abdest almaktan üşütücem soğukta :KK9::KK9:

kızlar bu 9 lu çay çok idrara çıkartıyor ya sabahtan beri sadece 1 bardak su içtim ama sanki 2-3 lt içmişim gibi yarım saat olmadan tuvalete koşuyorum hayır bişey deil abdest almaktan üşütücem soğukta :KK9::KK9:

bu 9 çeşit çayın adı nedir cnm..sinameki yoktur inş içinde..

birde sadece çişe mi çıkarıyor bende kabı<lık var da iyi gelir mi ki:KK17: keten tohumu iyi geldi biraz gerçi de genede ondan da alırdım nerede satılıyor adı ne??

bu 9 çeşit çayın adı nedir cnm..sinameki yoktur inş içinde..

birde sadece çişe mi çıkarıyor bende kabı<lık var da iyi gelir mi ki:KK17: keten tohumu iyi geldi biraz gerçi de genede ondan da alırdım nerede satılıyor adı ne??

yok canım sinameki yok içinde, bilmem ki benim kabızlık problemim yok o binde bir olur, o yüzden bi değişiklik olup olmadığını bilmiyorum 9lu hayat çayı burda da vardı konusu ayhan ercanmıydı ne o uzman tv lerde vermişti tarifini 5 ayda 36 kilo... başlığıyla. Hazır satıyorlar fakat ben tek tek alıp kendim karıştırıyorum ayrı ayrı zor oluyor üşeniyor insan günde 3-4 kez hazırlamaya ama ben ilk aldığımda hepsinden aynı ölçüyle mesela birer su bardağı karıştırıyorum kavanoza yoğurt kabına felan koyuyorum hazırlayacağım zaman 1 yemek kaşığı bu karışımdan alıp demleme usulü hazırlıyorum. Aktarına güveniyorsan onlarda öğütüp gram hesabıyla karıştırıyorlar istersen. Hazırlarına güvenemiyorum üst komşum almış bi kaç kez içtim hiç benim demlediğim gibi değil rengide kokusu tadıda :44::44::44:

Son düzenleme:
yok canım sinameki yok içinde, bilmem ki benim kabızlık problemim yok o binde bir olur, o yüzden bi değişiklik olup olmadığını bilmiyorum 9lu hayat çayı burda da vardı konusu ayhan ercanmıydı ne o uzman tv lerde vermişti tarifini 5 ayda 36 kilo... başlığıyla. Hazır satıyorlar fakat ben tek tek alıp kendim karıştırıyorum ayrı ayrı zor oluyor üşeniyor insan günde 3-4 kez hazırlamaya ama ben ilk aldığımda hepsinden aynı ölçüyle mesela birer su bardağı karıştırıyorum kavanoza yoğurt kabına felan koyuyorum hazırlayacağım zaman 1 yemek kaşığı bu karışımdan alıp demleme usulü hazırlıyorum. Aktarına güveniyorsan onlarda öğütüp gram hesabıyla karıştırıyorlar istersen. Hazırlarına güvenemiyorum üst komşum almış bi kaç kez içtim hiç benim demlediğim gibi değil rengide kokusu tadıda :44::44::44:

anladım canımm sağolasın..ben izleyeyim o videoyu flan bi araştırayım kabızlıkla ilgisi varmıymış.:KK34: öyleyse bende alayım....

melekcim kaç kilo olduqumu bilmiyorum çünkü eşim hala pil almadı :KK6::KK6:
2-3 gündür kaçamaklı gidiyor yemek yapmaya üşeniyorum benden başka yiyen yok :KK17: neyse annemler gelicek birazdan mecbur yemek yapıcam düzene giricem yanee :21::21:

huuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuu :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

nasılsın ablacımmm :KK71::KK71::KK71:

gunaydın kızlarr

dıyete kesın ve net bır donus yapmıs bulunmaktayım :KK9::KK9::KK9:

artık kacamak vs yok hergunde menulerım duzenlı olarak burda olacak :KK42::KK42::KK42:

sabah
2 dılım cavdar ıyıce kızarmıs
peynır
5 zeytın
yumurta

kızlar ilk önce yazayım sonra kalori hesaplama yapıcam.

kalkar kalkmaz 3-4 kayısı.yarım lt su üzerine

sabah: 1yumurta.1 kahve fincanı süt,3 dilim dil pynirle yapılmış omlet,1 dilim ekmek,1 fincan çay

öğle:1 patates,2 parça tavuk

ara:1 küçük kase coco cops

akşam:1kase çorba,2 kaşık pilav 1köfte,1 but 1 bardak soda(malum kar kış oturduğum yer bi köy herzaman salatalık alzeme bulamıyom)

ara:8-10 fındık, yeşil çay

Canım,tabi bu benim düşüncem ama ben senin yerşnde olsam ara öğünde coco cops yerine yoğurt badem meyve yerdim .... Hem canım akşam yemğinde ise pilav yiyeceksen 2 kaşık çorba içme birinden birini tercih et ....:KK3:

İyi işte ödem atıyorsun:21: ama o çayın başka özeliklerinden biri birde terletiyormuş vucüdundan toksikleri atıyorsun :KK9:

Hayırlı sabahlar hayırlı günler kızlar hepiciğiniz hoşgeldiniz :KK9::119::119::119:
hazırlanıp hemen çıkıcam çıkmadan bi bakayım dedim :KK12: Bugün ki menüm Allah'a emanet :KK1:

Sabah: yağsız tost ve meyva suyu

Ara: 9lu çayımdan içtim canım bişey istemiyoru 1 tane kayısı yerim belki

Öğle: Yoğurt ve ... bilmiyorum kursta çıkacak yemek ya pilavdır ya sarma

Ara: 1 tane meyva

Akşam: hep ağır yemekler var ben sadece yoğurt salata şehriye çorbası felan yerim galiba

spor: yürüyerek gidip gelicem 45 dk gidiş 45 dk dönüş :KK31::KK31: bide 2 lt su 4-5 bardak emektar çayım :114::114:

Hayırlı sabahlar hayırlı günler kızlar hepiciğiniz hoşgeldiniz :KK9::119::119::119:
hazırlanıp hemen çıkıcam çıkmadan bi bakayım dedim :KK12: Bugün ki menüm Allah'a emanet :KK1:

Sabah: yağsız tost ve meyva suyu

Ara: 9lu çayımdan içtim canım bişey istemiyoru 1 tane kayısı yerim belki

Öğle: Yoğurt ve ... bilmiyorum kursta çıkacak yemek ya pilavdır ya sarma

Ara: 1 tane meyva

Akşam: hep ağır yemekler var ben sadece yoğurt salata şehriye çorbası felan yerim galiba

spor: yürüyerek gidip gelicem 45 dk gidiş 45 dk dönüş :KK31::KK31: bide 2 lt su 4-5 bardak emektar çayım :114::114:

yürüyüş süren harika bu hafta güzel kilo vereceksin:KK19:

1.5 saat yürüyorsun...:nazar: bende bugün dışarı çıkıp yürüyeyim diyorum ama bakalım..

yürüyüş süren harika bu hafta güzel kilo vereceksin:KK19:

1.5 saat yürüyorsun...:nazar: bende bugün dışarı çıkıp yürüyeyim diyorum ama bakalım..

haftanın 4 günü böyleyim ya diğer günlerde mutlaka çıkarım yarım saat felan ama bedenim alıştı galiba :KK31:

X