evlenemedim , neden kısmet gelmez

kızlar bende sizdenim yaş 29 oldu,tık yok..
acaba bende bi gün foruma evleniyorum yazabilecekmiyim bilmiyorum....

elbet kısmetinizi bulucaksınız ne kadar sıkıntı yapıp kafaya takarsanız olmuyo sanki. kendiniz hayatın akışına bırakın ben evlenmekten vazgeçtim dediğim dönemde buldum kısmetimi üstelik türkiyenin diğer ucunda. kısmetin nerden geleceği ne zaman geleceği hiç belli olmuyo. Allahım hayırlı kısmetler versin inş :)

kaç yaşındasınız merak ettim,resmen yaş takınıtısı başladı bende:)

Kızlar kötü düşünmeyin olmayacakmış gibide gelmesin kısmetiniz sizi bekliyordur ve hiç ummadığınız bi anda bide bakmışsınız ki gelin oluyosuunuz.
bende ümitsizdim yaşım büyük değil ama evlilige meraklıydım sabırla bekledim bazen tükendim dediqim zamanlarda oldu ama bide baktım ki nişanlanmışım...

en ıyısı umursamamak,olur yada olmaz napalım...insan sevdıgını alamayınca daha da kötü,en azından aşk acısı çekmıyosun beklemek bıle daha iyi bence:KK43:

kızlar bence bu birazda fazla seçici olmaktan kaynaklanıyor.sonuçta kimse kusursuz deqildir dimi..
oluruna bırakıp çok seçici olmamak qerekiyor kanımca..

mesela ben nişanlımla evlilik sitesi aracılıqıyla tanıştım..
çok farklıydık ama irdelemedim..yapabilir miyim bununla diye baktım olaya..

mesela ben nişanlımla evlilik sitesi aracılıqıyla tanıştım..
çok farklıydık ama irdelemedim..yapabilir miyim bununla diye baktım olaya..

evlılık sıtesı varmı hangı sıte o,peki nasıl guvendınız..aslında cok var öyle ama herçeşit ınsana denk gelmek mumkun ben korkuyorum o sebeble :)
ya karşımıza çıkmıyor değil kı,ama bı sebeble olmuyor,sevıyorsun sonradan akla hayale gelmıcek engel cıkıyor..ve ınsan yılıyor artık

evlılık sıtesı varmı hangı sıte o,peki nasıl guvendınız..aslında cok var öyle ama herçeşit ınsana denk gelmek mumkun ben korkuyorum o sebeble :)
ya karşımıza çıkmıyor değil kı,ama bı sebeble olmuyor,sevıyorsun sonradan akla hayale gelmıcek engel cıkıyor..ve ınsan yılıyor artık

evet canım valla ben dalga geçerdim öyle şeylerle nasıl güveniyorlar falan diye ama büyük konuştum herhalde:)
öylesine internette takıldıgım bir gün gözüme çarptı o site ve denedim ne olucakki diyerek arkası geldi nihayetinde nişanlımı çok seviyorum çok mutluyuz 6 mayıstada düqünümüz var inşallah....

sanada tavsiye ederim bu site sayesinde çok evlenip yuva kuran insan var...
tabi saf olmamak lazım neticede herkesede güvenilmez.. benim bi arkadaşım bu site sayesinde tanıştı,nişanlandı ve bursaya gelin gitti...

23 yaşındayım 2 beraberliğim oldu şimdiye kadar biri 3 yıl(ilk sevgilim) diğeri 4 ay kadar sürdü.Ama ben ilk birlikteliğimde yaşadığım mutluluğu onda bulmadım hala onla geçirdiğim günleri arıyorum beni onun gibi seven çıkmayacak mutlu olamayacağım biliyorum:KK50:Offfff

Son düzenleme:
merhaba mav.
hiç yaşım şu oldu bu oldu diye üzülme bence.hem yaşın gençmış.evliliğinde bir sürü sorumlulukları var vaktın gelene kadar bekarlığın keyfini sür.evlendıkten sonra ah ah dıye anma bekarlık günlerinı.herşeyin bir zamanı var demekkı daha gelmemiş.

ben cok sıkıldım bu duurmdan herkezın sevgılısı esı var cocugu var ben böle tek basıma baskalrına özenıyorum. kısmetim neden benı bulmuyor..28 yasımdayım benden kzuukler cocuk sahıbı artık erkez evde kalmıs gözyüyle bakıyıor.çeyızlerım eskıdı ama yok kımse bırı vardı hayatımda 1 senedır ayrız benı bıraktı gıttı..sımdıde kımse cıkmıyor karsıma benmı olumssuzum bılmıorum arakadaslar ama ıstıyorum yuvam olsun esım olsun cok ıstıyorum...

arkadaşım bak bence şükret 21 yaşımda evlendim 23 de boaşndım ve 26 yaşımdayım öyle psilik dolu ki etraf.. evlenmemek daha evla bence... evlenmek için evlenilmez o sizden küçük kuzenleriniz var ya kendi içlerinde ne kötü şeyler yaşamıştır bilseniz.. ben artık evlenmeyen insanları takdir ediyorum gerçekten dert etmeyin.. bu yaşa bu durgunluğa duruluğa güzel bir seçim yaparsınız emin olun.. küçük yaşta evlendim ve en büyük pişmanlığım bu.. gözümü açmadan evlenmek tam bir aptallıkmış.. şükredin bence..

Akadaşlar benim de 3 yıllık bir iişkim var aileler de biliyor hatta yüzük de taktık , ancak onun bir kaç dersi kaldığı ve askerliğini yapmadığı için hala evlenemiyoruz.Çalışmaya başladı henüz eline para vermiyorlar ama . Şu deneme süreci denilen şey bilirsiniz. Ancak ben çalışıyorum ve iş arkdaşlarımın hepsi patır patır evleniyor ya da zaten evliler. Artık benim de ailemin yanımda yaşamak ağrıma gidiyor. Çünkü ne zaman evleniceksiniz ki siz bu gidişle biraz zor diyenler çoğaldı. Ama benim elimden bişi gelmiyor. Benim durumum müsait ama sevgilimin durumu evliliğe müsait değil. Ben de onu bekliyorum. Askerliğini ve eline para geçip biriktirmesini.. herhalde bi 3 sene daha beklerim. Bu arada da ben doktoramı bitiririm :KK70: Yani hayatında biri olmayan arkadşlar üzülmeyin, biri girer hayatınıza 6 ay içinde evlenirsiniz. ben ise 6 yıl sonra :KK70:

Son düzenleme:
Konunun çok dışında ama herkesin bebeği var iken benimde bebeğim olmuyor yıllardır. her isteğimiz hemen olmuyor malesef.

zamanın yaralarımıza, isteklerimize en hayırlı şekilde ilaç olması en büyük temennim...

:2::2::2::2::2::2::2:

rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyatina gurrate e'yun.
rabbimiz bizlere gözlerimizin nuru olacak hayırlı eşler ve zürriyetler nasib eyle.
amin

Yaşım geçti diye düşünmeyin,tam da evlilik yaşlarındasınız bence.Yirmi yedi yaşımda evlendim.Daha önce niye evlenmedim diye pişman olmadım.Evlilikte,aklınıza gelen yada gelmeyen sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz,zaman zaman sıkıntılar...Bu kadar dert etmeye inanın ki değmez.

Konunun çok dışında ama herkesin bebeği var iken benimde bebeğim olmuyor yıllardır. her isteğimiz hemen olmuyor malesef.

zamanın yaralarımıza, isteklerimize en hayırlı şekilde ilaç olması en büyük temennim...

Şimdi test yaptım yine negatif. Benim her işim zor olmuştur, evliliğimde geç oldu. Sırada bebek var, odamı geç gelecek diyorum. Geç gelene kadar benim sağlığım buna yetecekmi bilmem. Offf çok karamsarım. rabbim yardımcımız olsun canım:KK19:

kızlar daha öncede yazdım buraya bende evliliği isteyen ve bunun için sabırsızlanan biriydim
ama hiçte beklediğim gibi bir evlilik yaşamıyorum daha şimdiden eşimle aramda sorunlar var düzelir elbet çünkü düzelmeyecek şeyler değil ama her zaman ki gibi olan yine bize oluyor o içeride pc başında zaman geçirirken ben yatağımda ağlıyorum iyi karar verin acele etmeyin bence
zaten nasibiniz gelip bulur sizi...
evlenmek için evlenmeyin ben öyle yaptı pişmanım demiyorum ama mutlu da değilim...
inşallah birgün buraya eşimle çok iyiyiz mutluyuz yazabilirim.........

X