Doğal Saç Bakım Kürleri Muzlu Yumurtali Muhteşem Maske kim denediyse bayildi:-)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar ben dün denedim,ama denemez olaydım diyorum,muzu mikserde krem haline getirdiğim halde yıkarken saçımdan zor cıktı,yarım saat banyoda saclarımı taradım bolca kremledım,zor acıldı saçlarım,taş kesildi resmen,suan birsürü sac kremlerı yumuşatıcılar oldugu halde sacım cok sert ve kuru kaldı,bırdaha asla yapmam!ayrıca saçımın boyası aktı:KK43:

bende bugün yaptım allahım bi ara muzlardan ömür boyu kurtulamıcam sandım çok korktum yaaa :KK43: saatlerce saçlarımı banyoda taradım ohh ama nihayet muzlardan kurtuldum saçlarda uzun olunca kurtulmak zor oldu ama :KK43: neyse kızlar kesinlikle sinamekili olan kürü uygulayın ben ondan çok memnunum :KK34:

bende bugün yaptım allahım bi ara muzlardan ömür boyu kurtulamıcam sandım çok korktum yaaa :KK43: saatlerce saçlarımı banyoda taradım ohh ama nihayet muzlardan kurtuldum saçlarda uzun olunca kurtulmak zor oldu ama :KK43: neyse kızlar kesinlikle sinamekili olan kürü uygulayın ben ondan çok memnunum :KK34:

o kürü arkadasımda yapıyor ama kumral o duyduğum kadarıyla saç rengini açıyormuş biraz sende öyle birşey oldumu ben açılmasını istemiyorum ya:26:

o kürü arkadasımda yapıyor ama kumral o duyduğum kadarıyla saç rengini açıyormuş biraz sende öyle birşey oldumu ben açılmasını istemiyorum ya:26:

hayır canım bende kumralım bende bi değişiklik olmadı ama kuaförler ve çevrem bayılıyo saçlarıma :) mutlaka deneyin

muzu hiç duymamıştım da, yarım bardak süt ve 1 tatlı kaşığı balı ısıtıp bir kaşık zeytinyağı ekleyerek yaptığım bir bakım vardı, muz parçalarıyla faalan uğraşmanız gerekmiyor, gayet de parlak ve canlı oluyor saçlar :)

X