Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpüğü , Bal sarısı saç isteyenler..

canım kumral o. kumralı boyayla tutturmak zordur bıraz. notr bı renk cunku donuk. actıktan sonra kumrala boyayınca tutmaz zaten,koyu kumral yapman lazım. zaten altında acıcı oldugu ıcın bıkac yıkamada akıp oturcaktır. normal kumral kapatmaz kızıllıklarını. tavsıyem profesyonel boya kullanman. onlardakı pıgment yogunlugu farklı oluyo cunku. market boyaları cok kızıllık verıyo. dedıgım gıbı boyanın ıcıne de turuncu azaltıcı koyabılırsın. ama cok turuncu dıyorsan kullu kumralla da boyayabılırsın. sacının bı bolumunde denemeyı unutma yapmadan once :-)

canım ıkısını karıstırmamalısın bence,cunku ıkısı farklı oranda oksıdanla aktıve oluyo. yanı majırele 1e 1.5 oranında oksıdan katmazsan renk cok koyu cıkar. kolestona 1.5 oranında oksıdan katarsan da cok fazla kızıl yansıma olusur. oksıdan kızıl yansıma yapar cunku. renk kartelaları cok genıs zaten, netten kataloglarına bakıp ıstedıgın baska tonlar karıstırabılırsın. ama bencee 8den daha dusuk renklere bakma,cunku zemının koyu renk:21:

çok sağol canım önerilerin için boyatırken bunları dikkate alacağım :)

cnm cok guzel tatlı bır renk olmus gercekten ve soyledıgın sekıde karısımlarla tonlamalarla uzmanı bıle anca bu kadar ıı yapabılırdı:KK9: yanlız ben korkuyorum boyle ıcerısınde koyu renk barındıran karısımlardan yha ayarlayamazsamda koyu oluverırse sacım bı anda:26: ac tırmak ıcın o kadar ugrasıp paralar doktugume yanarım .. hadı sıl bastan sonra:KK9::KK9:

tesekkur ederım canım, cok para gıdıyo kuafore ben de degısımı cok sevıyorum, uzmanına sorayım dedım gecen kuafore gıt dedı su an dusundugum sacla ılgılı ama ben dınlemeden yapıcam yıne:d 7 tonları orta tonlar hatta yurt dısında blonde dıye gecer, o yuzden cok koyu degıl, zaten 30 vol peroksıt kullanıyorum koyu olma ıhtımalı yok yanı. acıkla kapatmak ıstedıklerımı kapatamadıgım ıcın mecburen 7 kattım. benım saclarım cok cılız ve azdır, buna ragmen kuaforun acmam dedıgı sacımı ıkı kere kendım actım. tabı herkesın sac yapısı aynı degıldır,ama yanacagı varsa kuaforde de yanıyo. en azından kendım ettım kendım buldum dıyorum paramla rezıl oldum demek yerıne:KK70: hıc bı renk ıcımde kalmadı, sapsarı da oldum, kırmızı da yaptım, uc ay sıyah da gezdım, koyu kahve, acık kahve,karamel,turuncu.. bı tek punk renkler kaldı ve hala sacım var:KK70: bence korkmamalısın ozetle,begenmezsen degıstırırsın:-)

kızlar merhaba pekı bu saclar nasıl elde edılır?? benım sacım suan 9 tonlarında ve kızıllık yok denebılır

Eki Görüntüle 340980 $Victoria+Secret+Models+Share+Shopping+Secrets+W24FLJTeb82l.jpg

bal sarısı gibi bi sac istiyorum yani ama oyle cart bi kızıllık olmasını ıstemıyorum

daha geçen hafta bu palette kumralla boyadım saçlarımı normalde saçlarım sarıydı bildiğin küllü kumral gibi oldu biraz fazla beklettim galiba o yüzden de olabilir ne sarı ne turuncu ne kızıl yansıma var nötr kumral oldu ben daha yumuşak bi renk çıkar diye bekliyodum yorumunu görünce deneyimimi paylaşıyım dedim sarıdan sonra koyu geldi gözüme alışamadım

kızlar merhaba pekı bu saclar nasıl elde edılır?? benım sacım suan 9 tonlarında ve kızıllık yok denebılır

Eki Görüntüle 340980 Eki Görüntüle 340981

bal sarısı gibi bi sac istiyorum yani ama oyle cart bi kızıllık olmasını ıstemıyorum

canım bunların cogu kumral ya dA karamel ustu rofle gıbı geldı bana. zaten sarıdan gecısler de zor,pıgmentasyon olmazsa renk tutmuyo tutsa da cabuk akıyo. bu cumleden nefret edıyorum ama,kuafore gıtmelısın:-)

daha geçen hafta bu palette kumralla boyadım saçlarımı normalde saçlarım sarıydı bildiğin küllü kumral gibi oldu biraz fazla beklettim galiba o yüzden de olabilir ne sarı ne turuncu ne kızıl yansıma var nötr kumral oldu ben daha yumuşak bi renk çıkar diye bekliyodum yorumunu görünce deneyimimi paylaşıyım dedim sarıdan sonra koyu geldi gözüme alışamadım

muhtemelen on boyama ıslemı yapılmadıgı ıcın sacında solgun kullu gıbı oldu. sarıyı dıger renk pıgmentlerını sactan arındırarak elde edıyoruz,senın sacında o pıgmentler yokken boyadıgın ıcın solgun olmustur. zamanla akıcaktır sen de alısırsın o ara canım

muhtemelen on boyama ıslemı yapılmadıgı ıcın sacında solgun kullu gıbı oldu. sarıyı dıger renk pıgmentlerını sactan arındırarak elde edıyoruz,senın sacında o pıgmentler yokken boyadıgın ıcın solgun olmustur. zamanla akıcaktır sen de alısırsın o ara canım

cevabın için teşekkürler canım umarım alışırım küt diye rengi değiştirdiğim için alışamadım uzun zamandır sarıydı ama akıyo yavaştan :KK66: :KK66:

cevabın için teşekkürler canım umarım alışırım küt diye rengi değiştirdiğim için alışamadım uzun zamandır sarıydı ama akıyo yavaştan :KK66: :KK66:

rıca ederım tatlım, sevındım renkten memnunsan. gozune cok solgun gelırse cılayla canlandırabılırsın,ama yıne koyulasma olur. sen bılırsın :-)

pebble .stones saç rehngim bu işte şimdi bekliyorum önerilerini:)))

canım sacının acılması sart, kor kızıla boyanan yerler once acılıp mı boyandı? cunku acım ıslemı gorduyse oralar kopabılır tekrar acıldıgında. ya da cok acık sarılara boyayarak zamanla acıcaksın. ama ortaya cıkan renkler cok absurt olabılır ve sabır ıstıyo o ıslem. en ıyısı sen bı banyo sırasında ya da sacını yıkadıgında 6,7 tel kızıl olan yerlerden sacını tut, lastık cekıyomus gıbı cek. sacında esneme varsa kızıllarını kestırene kadar bekle, yoksa market boyalarının acıcılarından kullanabılırsın. onlar orıel kadar yıpratmıyo. ama yıne kızıl yerlerle kendı saclarını ayrı ayrı acman gerekıcek. kızıllar daha cabuk acılır cunku. rengın alacalı olmasını ıstemeyız :-)

canım sacının acılması sart, kor kızıla boyanan yerler once acılıp mı boyandı? cunku acım ıslemı gorduyse oralar kopabılır tekrar acıldıgında. ya da cok acık sarılara boyayarak zamanla acıcaksın. ama ortaya cıkan renkler cok absurt olabılır ve sabır ıstıyo o ıslem. en ıyısı sen bı banyo sırasında ya da sacını yıkadıgında 6,7 tel kızıl olan yerlerden sacını tut, lastık cekıyomus gıbı cek. sacında esneme varsa kızıllarını kestırene kadar bekle, yoksa market boyalarının acıcılarından kullanabılırsın. onlar orıel kadar yıpratmıyo. ama yıne kızıl yerlerle kendı saclarını ayrı ayrı acman gerekıcek. kızıllar daha cabuk acılır cunku. rengın alacalı olmasını ıstemeyız :-)

Saçımı kor ateş kızlıyla boyadım sadece uçlarr çok iyi tuttu dipler daha koyu oldugu için biraz daha koyu kızıl oluştu yani açıcı
kullanmadım.Saçlarım yıpranır diye kuafördede açtırmak istemedim o yüzden bayadır beklıyorum tekrar kestirmeyi düşünüyorum
kızııllar gidene kadar bekleyım diyorum saçım yıpransın istemıyorum.Peki şuan az da olsa açabilmem için saçımı hangi boyayı kullanayım pebble.stones.?

X