Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpüğü , Bal sarısı saç isteyenler..

garnier 110 ekstra açık sarıya boyadım ve saç diplerim yani kendi saçım (koyu kahveydi) bal sarısı-bakır bir renk oldu.

Saçımı kor ateş kızlıyla boyadım sadece uçlarr çok iyi tuttu dipler daha koyu oldugu için biraz daha koyu kızıl oluştu yani açıcı
kullanmadım.Saçlarım yıpranır diye kuafördede açtırmak istemedim o yüzden bayadır beklıyorum tekrar kestirmeyi düşünüyorum
kızııllar gidene kadar bekleyım diyorum saçım yıpransın istemıyorum.Peki şuan az da olsa açabilmem için saçımı hangi boyayı kullanayım pebble.stones.?

canım sacların komple boyalıymıs. platın gıbı bı renkle kendı sacını boyasan acılabılır ama boyalı yerler kotu bı renk olur alacalı olur cok da yıpranır. herhangı bı markanın rofle setıyle saclarını acabılırsın. ama yardım alıp boyalı yerlerı ayrı ayrı tutam tutam muamele edıp sureklı kontrol etmen lazım kı esıt acılsın. kızıl yerlerı en son yap onlar dırekt turuncu ardından sarı olcak. dıplerıne en son surmen gerekır cunku sıcak oldugu ıcın daha cabuk acılıyo bembeyaz olur. bana kalırsa acma, bı sure ıdare et boyalı yerlerden tamamen kurtulunca 8 tonlarına boyayarak yavas yavas acarsın. bu arada kusura bakma yenı gordum :KK43:

Sonunda gizli tarifi buldum :21: Saçlarım tam da özenerek baktığım bal köpüğü saç rengi oldu , en yakın zamanda foto eklemeye çalışacağım , final haftası bu hafta o yüzden gecikebilir ama tarif tamamdır.
Google'dan saçımın benzer renklerini buldum . İlk boyamada aynen şöyle duruyor : Eki Görüntüle 325312

Kesinlikle turunculuk yok , hatta hoş bir sarı renk var. 2-3 kere yıkadım renk açıldı . Daha iyi oldu .
Zeminim de bakır kahveydi - çikolata kahve karışıktı . Bütün turunculuklar gitti tekrar sarışın oldum yaşasın :KK3:

Tarif : Kahve köpüğü - Altın sarısı karıştırıp sürüyoruz ta taam. Bu kadar :KK31:
Konuyu hortlatıyorum benim de saçlarım şu an açık kahve boyalı sarıya dönük bir renk istiyorum bu karışım dikkatimi çekti fakat resim açılmıyor özelden atma şansınız olur mu veya tekrar ekleme gibi

bloğumda daha fazlasına ulaşabilirsiniz kızlarrr :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
X