Saç Rengi ve Saç Boyama Bal köpüğü , Bal sarısı saç isteyenler..

LadyPenny

Deliyim ben deliyim
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
743
153
Sonunda gizli tarifi buldum :21: Saçlarım tam da özenerek baktığım bal köpüğü saç rengi oldu , en yakın zamanda foto eklemeye çalışacağım , final haftası bu hafta o yüzden gecikebilir ama tarif tamamdır.
Google'dan saçımın benzer renklerini buldum . İlk boyamada aynen şöyle duruyor : Eki Görüntüle 325312

Kesinlikle turunculuk yok , hatta hoş bir sarı renk var. 2-3 kere yıkadım renk açıldı . Daha iyi oldu .
Zeminim de bakır kahveydi - çikolata kahve karışıktı . Bütün turunculuklar gitti tekrar sarışın oldum yaşasın :KK3:

Tarif : Kahve köpüğü - Altın sarısı karıştırıp sürüyoruz ta taam. Bu kadar :KK31:

HELAL OLSUN SANA KUAFÖRLERE ANLATIPTA YAPAMADIKLARI RENGİ BAŞARMIŞIN BİDE BOYANIN MARKASINI VERİRSEN İYİ OLURDU TATLIM:KK9::KK52::KK16::nazar::nazar::KK54:

vital 8.4 kahve köpüğü kolleston 9.3 altın sarsı canımmm oksidan %9 luk kullan tatlım:KK42:

benimde kuaförüm karamel boyadım diyor ama ben karamellik göremiyorum.kına yakmışım gibi.of şu kuaförler anlamıyorlar bir türlü.yıkadıkça açılacakmış.....

zemininiz neydi acaba?kumral 7 tonlardakı saca uygulanabılırmı acaba bırıncı resmdekı gıbı olurmu cok hosmus yaaaaaaa

canım bu gibi renklerin aynen resimdeki gibi olmasını istiyorsa zemin rengi kesinlikle açık olmalı ki renk tam olarak kendini yansıtsın bide kuaförlerde söyler hep böyle güzel renkler en az 3 yada 4. boyamadan sonra saça oturuyor.....:KK54:

boyadınmı cnm sacını.. nasıl olduu?????? zemının ne renktı onuda yazarsan banada yardımcı olmus olursun cnm...:KK23::KK39:

boyadım canım, ama ben paletteyle boyadım,bal rengı degıl dore parlayan acık bı karamel oldu. zemın rengım tek renk degıldı. guzelım sarı saclarımı yasımı buyuk gosterıyo dıye turuncuya boyatmaya kuafore gıttım,ama pıgmentasyon yapmadıgı ıcın soluk ıgrenc bı renk oldu ucları,dıplerı turuncu oldu. ustune bı kac sefer daha koyu tonlarını boyadı,cıla yaptı,sacın boya tutmuyo dedı,onlerı kırmızıya yakın kınalı,sacın genelıyse acık turuncu palyaco saclarıyla döndum eve. bı hafta sonra uclar ıyıce sarardı dıpler hala turuncuydu,kendı sacım da kumral dıpten gelmeye basladı. sacımda cok fazla ton oldugu ve boya tutmadıgı ıcın farklı boyalar hazırlayıp oyle boyadım.kızıl olan yerlerı palette deluxe altın parıltılı balla,turuncumsu sarı olan ucları altın parıltılı balı palette naturals altın cıkolatayla karıstırarak,dıpte cıkan kendı saclarımı da dırekt altın cıkolatayla boyadım. ustuste vurulan kızıllar yuzunden cok yıprandı saclarım,dısarı cıkmadıkça sekıllendırıcı kullanmıyorum. malum sınav zamanı pek de dısarı cıkamıyorum:-) haftasonu saclarımı ınsani bı sekle soktugumda fotografını koyarım. :21:

arkadaşım bişey sormak istiyorum saçımı bi çılgınlık yapıp kızıla boyamıştım ve beğenmeyip ertesi gün hemen siyah yaptım 6 ay oldu şimdi saçımı açıcıyla açıcam yani saçım açılınca sarı bakır karşımı bir şey olcak üstüne bu renk karışımı yani bal rengi yapsam tutarmı sence yardım edersen çok sewiniirmm

canım saçını açıcı ile açtıktan sonra hemen bu tarz boya ile boyama ilk önce küllü açık kumralla boya ki kızıllığı alsın 3 sefer falan küllü renklerle boya sonra istediğin bal rengi tarzıdaki renkleri rahatlıkla kullan canım boya olarakta kesinlikle neva color kullan bu markanın renkleri şak diye çıkıyor yani tam rengi çıkıyor garanti :KK42::nazar::KK52:

1. sayfada yazdığım gibi canım vital kahve köpüğü 8.4 kolleston altın sarısı 9.3 karıştır 1. sayfadaki resimde bu renklermişşşş:KK16:

boyadım canım, ama ben paletteyle boyadım,bal rengı degıl dore parlayan acık bı karamel oldu. zemın rengım tek renk degıldı. guzelım sarı saclarımı yasımı buyuk gosterıyo dıye turuncuya boyatmaya kuafore gıttım,ama pıgmentasyon yapmadıgı ıcın soluk ıgrenc bı renk oldu ucları,dıplerı turuncu oldu. ustune bı kac sefer daha koyu tonlarını boyadı,cıla yaptı,sacın boya tutmuyo dedı,onlerı kırmızıya yakın kınalı,sacın genelıyse acık turuncu palyaco saclarıyla döndum eve. bı hafta sonra uclar ıyıce sarardı dıpler hala turuncuydu,kendı sacım da kumral dıpten gelmeye basladı. sacımda cok fazla ton oldugu ve boya tutmadıgı ıcın farklı boyalar hazırlayıp oyle boyadım.kızıl olan yerlerı palette deluxe altın parıltılı balla,turuncumsu sarı olan ucları altın parıltılı balı palette naturals altın cıkolatayla karıstırarak,dıpte cıkan kendı saclarımı da dırekt altın cıkolatayla boyadım. ustuste vurulan kızıllar yuzunden cok yıprandı saclarım,dısarı cıkmadıkça sekıllendırıcı kullanmıyorum. malum sınav zamanı pek de dısarı cıkamıyorum:-) haftasonu saclarımı ınsani bı sekle soktugumda fotografını koyarım. :21:

merakla beklıyorum cnm resmı...:KK16:

X