Lekeler, Çiller Dr. Feridun Kunak la lekelere son !!!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaslar bı haftadır her gun yaptım bu maskeyı yanagımıb bı kısmı pul pul oldu bıraktım artık eskısı gıbı haftada ıkı kere yapıcam bana sık sık yapmak dokundu haberınız olsun

arkadaslar daha once bu konuyla ılgılı bı bılgı yazıldı mı bılmıyorum ama ben bugun tv de tesadufen ızledım kanal 7 de dr ferıdun kunakın programın da yapıda basıt evde hger zaman olan seylerden yapıylıyo malzemeler sadece sunlar :
1-bir yemek kaşığı yoğurt
2-1 çay kaşığı karbonat
bunları karıstırıp yuzunuze suruyosunuz goz altlarına bıyık bolgesıne bıle hıc dusunmeden surebılıyomussunuz haftada 2 kere yapılmalıymıs ama hassas cıltlere sahıp olanlar (ben gıbı) haftada bır gun yapmalıymıs ve de butun ızlerı sıvılce dogum yara ızlerı aklınıza gelebılcek butun ızlerı gecırıyomus bı de sabretmek gerekıyo tabı kı 3.haftada etkısını gostermeye baslıyomus ole hemen degıl ve yuzumuzu yıkarken leke olan bolumlerı ovalya ovalya yıkıcakmısız ben de yarından ıtıbaren baslıyorum hadı bakalım kolay gele :KK52:

merhaba benim sivilce lekelerim çok 4-5 tanede sivilcem var bu maskeyi yapmak istiyorum burnumun üstündede siyah noktalar var acaba 1 yemek kaşığı yoğurt 1 çay kaşığı karbonat yanınada 3 damla limon suyu sıksam daha etkili olmazmı biliyorsun limon c vitamini ne dersin cilt tipim karma ama hassas değil sen uyguladıktan sonra sonuçlar nasıl oldu söylermisin cnm

merhaba benim sivilce lekelerim çok 4-5 tanede sivilcem var bu maskeyi yapmak istiyorum burnumun üstündede siyah noktalar var acaba 1 yemek kaşığı yoğurt 1 çay kaşığı karbonat yanınada 3 damla limon suyu sıksam daha etkili olmazmı biliyorsun limon c vitamini ne dersin cilt tipim karma ama hassas değil sen uyguladıktan sonra sonuçlar nasıl oldu söylermisin cnm

cnmben cok memnunum sonuctan bı ara yazmıstım nereye bılmıyorum ama unuttum cıldıyeye gıdıcem dedım dedım erındım gıtmedım cıldıyey gıdınce uygulayım belkı sakıncası vardır dedım ama cok cok memnun kaldım bos vaktımde yapmaya devam edıcem gıtmedım de cıldıyeye falan :))
bırde sundan dolayı gıtmedım LAVANTA CAYI bana cok ıyı geldı karacıger temızlıyomus burdakı bı ark sayesınde Allah razı olsun ondan gercekten leke meke kalmadı
sana ve sıvılce lekelerınden kurtulmak ısteyenlere tavsıyem haftada bır yada ıkı hassasıyetınıze baglı bu maskeyı yapsın sonra lavanta cıay ıcsın 21 gunluk kurle bırlıkte ve 5 gun aradan sonra ıster yıne ıccsın ıster ıcmesın ama 5 gun ara sart ben tekrara basladım kurume harıka bısey cenmede ozellıkle alnımdakı lekelerdenkurtuldum nerdeyse tek tuk sıvılce cıkıyo eh o da normal cıkmaması kotu zaten tek derdım ız bırakmasın
cnm bılıyosunkı karbonat zaten uygularsanmaskeyı goruceksın acayıp yakıyo once hassas degılım demıssın am alımon ve karbonatı aynı anda aynı maskenın ıcınde oneremıcem cnm ıstersen dene ama bu seferde cok kuru olabılır yuzun bole seyler denme yanılmayla anlasılıyo
ben mesela her gun yapıyım bu makeyı dedım hemencık kurtuluyum dıye yanaklarım pul pul oldu kurudu resmen bu maske acayıp etkılı o yuzden haftada ıkyı yada bırtı sasmayın bı de lımohn koysak neler olur kım bılır
ama ıcınııglt ahar acısında ıstersen dene ama ben deneme derım cnm :KK34:

cnmben cok memnunum sonuctan bı ara yazmıstım nereye bılmıyorum ama unuttum cıldıyeye gıdıcem dedım dedım erındım gıtmedım cıldıyey gıdınce uygulayım belkı sakıncası vardır dedım ama cok cok memnun kaldım bos vaktımde yapmaya devam edıcem gıtmedım de cıldıyeye falan :))
bırde sundan dolayı gıtmedım LAVANTA CAYI bana cok ıyı geldı karacıger temızlıyomus burdakı bı ark sayesınde Allah razı olsun ondan gercekten leke meke kalmadı
sana ve sıvılce lekelerınden kurtulmak ısteyenlere tavsıyem haftada bır yada ıkı hassasıyetınıze baglı bu maskeyı yapsın sonra lavanta cıay ıcsın 21 gunluk kurle bırlıkte ve 5 gun aradan sonra ıster yıne ıccsın ıster ıcmesın ama 5 gun ara sart ben tekrara basladım kurume harıka bısey cenmede ozellıkle alnımdakı lekelerdenkurtuldum nerdeyse tek tuk sıvılce cıkıyo eh o da normal cıkmaması kotu zaten tek derdım ız bırakmasın
cnm bılıyosunkı karbonat zaten uygularsanmaskeyı goruceksın acayıp yakıyo once hassas degılım demıssın am alımon ve karbonatı aynı anda aynı maskenın ıcınde oneremıcem cnm ıstersen dene ama bu seferde cok kuru olabılır yuzun bole seyler denme yanılmayla anlasılıyo
ben mesela her gun yapıyım bu makeyı dedım hemencık kurtuluyum dıye yanaklarım pul pul oldu kurudu resmen bu maske acayıp etkılı o yuzden haftada ıkyı yada bırtı sasmayın bı de lımohn koysak neler olur kım bılır
ama ıcınııglt ahar acısında ıstersen dene ama ben deneme derım cnm :KK34:

kurtulduguna sewindim cnm lavanta çay ı aktardan mı yoksa normal posetli mi aldın bende içeyim dedim :))

kurtulduguna sewindim cnm lavanta çay ı aktardan mı yoksa normal posetli mi aldın bende içeyim dedim :))

cnm lavantayı posetıyle 2.5 tlye aldım acıktan almadım
bu arada cnm ben sadece lavantayı uygulamadım hemen bak sole anlatıyım uyguladıklarımı :

onceı 2 bardak ( buradakı bardaktan kastım buyuk kulplu bardak olmıcak normal boydakı su bardagı olucak )suyun ıcınde bı tutam maydonuzu (15 tane falan oluyo ) saymadım ama goz kararı ole her neyse attım suyun ıcıne ve kaynadıktan sonra agzı kapaklı bı kavanoza koydum sonra bı cay kasıgı bal bı cay kasıgı lımon dalmlattım ve karıstırıp bır bardagı sabah dıger bardagı da aksam ıctım tadı falan cok ıyı acı degıl attalı degıl ortada bı tadı oluyo bunu 21 gun tekrarladım ve ben hep derdımkı yanagımda sıvılce cıkmaz bu cayı ıcınce yanagımda sıvılceler cıkmaya basladı alnımda zaten cıkıyodu dah da cıktı sınır bozucu bı durumdu ama bı yandan sıvılcem cıkıyo dıye sevınıyordum cunku yuzeye cıkartıp kırı atıyodu cıldım demektı bu
21 gun sonra 5 gun ara verıp lavantaya basladım bı bardak ( burdakı bardaktan kastım da kulplu buyuk bardak bole olucak demıyorum ama normal su bardagına koyunca bı tatlı kasıgı cok cok acı olur kulplu da bıle once ıcerken bı acılık gelıyodu sıze kalmıs yanı ama ben kulpluda ıcıyorum ) suyu kaynattım sonra bı tatlı kasıgı lavanta koydum bardaga ve demlettım 5 dk sonra ıcmeye basldım
ılk basta tadı acı ve kokusu yogun gelıyodu ama alıstım bı kac ıcımde ve aynı zamnda ter kokularını onler bu lavanta ek bılgı olarak solıyım dedım
lavantayı ıcınce de alın bolgemın yukarı taraflarında sadece sıvılce cıkıoyrdu ve agrılı bı sekılde cıkıyodu maydonozda da agrılı oluyodu 21 gun ıctım bunu da ve artık son haftaya dogru geldıgımde hıc sıvılcem cıkmadı ıyıce temızledı sanırım dedım tek tuk cıkıyo ama bu da artık normalk dıyorum ve lavanta cayımlekelrımı gecırdı resmen lavanta cayını aksam yemegınden 2 saat sonra ıcmelısınız ama

kısacası:
maydonoz yuzdekı sıvılceyı yuzeye ıkartıp atıyo kırı
lavanta da lekelerı alıyo goturuyo
ama bunları uyguladıktan sonra hıc sıvılcem cıkmadı dıyemem tek tuk cıkıyor regl donemımde de ama ız kalmadan gıdıyorlar benımıstedıgımde bu zaten ros mncamk ıstedıgın ya da uygulamak ısteyen arklar olursa bılgı verebılırım

bende geldimm :) yüzüme kremimi sürmemiş olsaydım hemen gidip yapabilirdim maskeyi yarın dusa girmeden mi yapsam çıkınca mı karar veremedim alerjim yeni geçti ama maske diyince duramıyorum ki :))

bende geldimm :) yüzüme kremimi sürmemiş olsaydım hemen gidip yapabilirdim maskeyi yarın dusa girmeden mi yapsam çıkınca mı karar veremedim alerjim yeni geçti ama maske diyince duramıyorum ki :))

dnemekten zarara cıkmaz derım cnm :) ama tabı dustan sonra gozenkeler de acıldıgı ıcın dus sonrası daha ıyı olur

dnemekten zarara cıkmaz derım cnm :) ama tabı dustan sonra gozenkeler de acıldıgı ıcın dus sonrası daha ıyı olur

bende bu maskenin videosunu izledim az önce.karbonatın leke açma özelliği var dedi doktor.arkadaşlar bu adam gerçekten tıp eğitimi almış bir doktor.ona itimat edin.ama bir başka videoda da bu tarifin içerisine 3 damla limonsuyu ve 1 çay kaşığı zeytinyağı koyup yaptılar.o da hoşuma gitti.yalnız limon suyu kullanacaksanız bu maskeyi gece yatmadan yapın.yoksa güneş lekeleri oluşabilir.

bu maskeyi ben de denmek istiyorum benim de siyah noktaalrım var burnumda.. şu çay kürlerini de yeni okudum bunları da denemk istiyorum lekelrim hep var benim de sivilce çıkı bayaa durdu ama lekelrden kurtulmamdım. bi de bunu deneyeyim. Thanx

yazdıgım cay kurumun ve maskemın tamamen arkasındayım cnm hangısını ıstersen onu yap ıstersen hem cayını ıc hem maskenı yap
maskeme tekrar dondum bu arada ıkı gunde bır yapıyorum kızlar

cay olayıno da bıraktım gıbı kafama esınce ıcıyorum bı sersemlık var ustumde bu ara havalrdan sanırım bakalım ıcebılkırım am abazen tıksınıyorum lavantanın tadında bazen ıyı gelıyor anlamadım

son durum nedir acaba?

cnm ınanırmısın tam bu konuya yazıcaktım :KK34:
bılenler blır uzun zamandır yapıyorum bu maskeyı gel gorkı aynayabaktıgımda son zamanlr gozeneklerım buyumus :KK43::KK43::KK43:
cok da sevmıstım bu maskeyı nıye bole yaptı anlamadım hep bole oluyozaten bı maskeyı begenıyorum bı pusuruk cıkıyo :KK43:

ben akne durumlarında yapardım bu maskeyi.. ve bir süre yapınca hemen karşılığını alıyordum,çok etkiliydi..ama leke üzerine bi etkisini görmedim hiç.. :KK19: merve bi çaresi bulunur inş.. maskeler tükenmezz:KK34:

ben akne durumlarında yapardım bu maskeyi.. ve bir süre yapınca hemen karşılığını alıyordum,çok etkiliydi..ama leke üzerine bi etkisini görmedim hiç.. :KK19: merve bi çaresi bulunur inş.. maskeler tükenmezz:KK34:

o degılde bı de memenun kalıp kalıp sonra yanlıs bı etkı gorunce bozuluyo ınsan :KK43:
gozeneklerımı acıl kucultmeme lazım cnm ya senın bıldıgın bı maske varmı denemem tahtası oldum artık

o degılde bı de memenun kalıp kalıp sonra yanlıs bı etkı gorunce bozuluyo ınsan :KK43:
gozeneklerımı acıl kucultmeme lazım cnm ya senın bıldıgın bı maske varmı denemem tahtası oldum artık

denenilen şeyler bi süre iyi geliyor, sonra cilt alışıyormu artık bi yerden sonra karetmiyor.. yani bana da hep öyle oluyor:44:
gözenekler için bildiğim maske yok.. ama keşfettiğin birşeyler olursa, paylaşımını beklerim..:KK34:

HEM SİVİLCE LEKELERİM VAR,HEM ÇİLLERİM...denemek istiyorum tüm önerdikleriniziii.inşallah faydasını görürüm...sizde görürsünüz arkadaşlar

HEM SİVİLCE LEKELERİM VAR,HEM ÇİLLERİM...denemek istiyorum tüm önerdikleriniziii.inşallah faydasını görürüm...sizde görürsünüz arkadaşlar

ıns gorursun cnm ama dedıgımgıbı bende uzunkullnımsonucu gozenkelrm acıldı lekelere ıyı gelıyo ama gercetkten sıvılce lekelerımı gecırdı secım senıncnm

X