Lekeler, Çiller Dr. Feridun Kunak la lekelere son !!!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canım ben onları elledim bile :KK43: iz kaldı suratımda hatta çenemde ve geçmiyo :/

vala o zaman cnm sende basla bence ama dedgım gıbı sakın bu maskeyı kullnıdın zaman elleme bı ay yanı elın yuzunde olmasın cok zor ama mecburuz :) ben arada dokunuyorum ama aklma gelınce cekıyorum elımı dalıyorum bı ara :KK1:

cnm ben suan tekrardan maskeme donmus bulunuyorum :) bu arada ıkı paylasımda daha yazdım sordum ama cevap yok buraya da yazıyorum cılt analızı testı yaptırdım kadın bana clean&clear ı kullnma sakın ızlerını dagıtmıssın dedı dunden berı elımı surmuyorum ona memnundum bı de kadın bı uru gosterdı dermoday dıye ılk kez duyuyorum onu da hemen almak ıstemedım aknelerı yemızleyen kopukmus ızı mızı yok edıyomus 50 gunde bılmıyorum kı cok kararsız kaldım bernde ma yıne de maskemı yapım dedım bugun arklardan cevap gelırse alıcam sen ve burdakı arklar bılıyosanız solermısınız ama bu maskemı de sevıyorum ya ne bılım ya bu maskeye devam edım ya da alım hangısı en ıyı etklılı cosumseonu kullnmak ıstıyorum kararsızım :26:

cnm ben suan tekrardan maskeme donmus bulunuyorum :) bu arada ıkı paylasımda daha yazdım sordum ama cevap yok buraya da yazıyorum cılt analızı testı yaptırdım kadın bana clean&clear ı kullnma sakın ızlerını dagıtmıssın dedı dunden berı elımı surmuyorum ona memnundum bı de kadın bı uru gosterdı dermoday dıye ılk kez duyuyorum onu da hemen almak ıstemedım aknelerı yemızleyen kopukmus ızı mızı yok edıyomus 50 gunde bılmıyorum kı cok kararsız kaldım bernde ma yıne de maskemı yapım dedım bugun arklardan cevap gelırse alıcam sen ve burdakı arklar bılıyosanız solermısınız ama bu maskemı de sevıyorum ya ne bılım ya bu maskeye devam edım ya da alım hangısı en ıyı etklılı cosumseonu kullnmak ıstıyorum kararsızım :26:
kadının dediğini yap bence test yapmış sonuçta:44:

kızlar bunlarrr mahve3der ya aaa .karbonat filan yapmayın.o feridun denen adamada pek güvenmeyin bence.ne biçim öneri bu yaa

kızlar bunlarrr mahve3der ya aaa .karbonat filan yapmayın.o feridun denen adamada pek güvenmeyin bence.ne biçim öneri bu yaa[/QUOTE
sız pekı bu maskeyı dah aonce yaptınız mı nerden bılıyosunuz ben 3 hafta falan tam hatırlamıyorum buraya yazmıstım ama bayagı yaptım haftada ıkı kere ve bılıyomusun alnımdakı ızlerım azaldı annem dedı dun kızım senın bak alnındakıler gıtmıs dıye ama bu ara regl oldugum ıcın tekrara bı ıkı sıvılce cıktı oynamıyorum ama ben memnunum bu maskeden ısteyen yapsın ıstemeyen yapmaz ayrıca ferıdun doktoro ben guvenıyorum babam da onun hastasıydı cunku varıs olayından falan adam gayet ısınde basarılı ! tv de zaten adam dıyo kı cıldınız hassassa haftada bı keere yapın dıyo ve de abartmayın karbonatı bı cay kasıgı olsun dıyo benım hassas oldugu halde haftada ıkı kere yapyıorum hıc bısey olmuyo bıraz yakıyo ama o da normal yanı karbonat bu bızzat denedım gordum tavsıye ederım yıne de

canım peki bu formül sivilce lekerine iyi gelirmi acaba?.her türlü lekelere demiş ama.

evet cnm sıvılce lekelerı dogum lekelerı yara bere her lekeye ıyı gelıyomus benım ıyı gelıyo ama sıvıleler cıktı yıne regl donemınde oldugumı ıcn bı de benım temızleyıcı tonık almam gerekıyo dermodayın kopulu aknelr ıcın tonıgını hıc duydunuz mu ????

bu arada maske yaparken buhara bıraz yuzunuzu tutup ole maskeyı uygularsanız daha ıyı gıde sıyah noktalr ben bugun ole yaptım hep ole yapcam artık gozenekler daha ıyı acılıyo yıkadım sımdı maskemı

yıllar önce tv de duymuştum bu formülü.denemiştim hemen.kızarıklık,kaşıntı yapmıştı.ama burada okuyunca tekrar denemek istiyorum.sivilceleri ellemesem hiçbirşeyim yoktu.kendim etim kendim buldum:KK43:

kzlar bend smdı denedm maskeyı surdm yuzume kurumasını bklıorm bakalm nasl olck etkılı olck mı? ama sankı suan brz surtm yanıo karıncalanıo gbı hssdyrm umrm tahrs etmez cıldımı?:s

kzlar bend smdı denedm maskeyı surdm yuzume kurumasını bklıorm bakalm nasl olck etkılı olck mı? ama sankı suan brz surtm yanıo karıncalanıo gbı hssdyrm umrm tahrs etmez cıldımı?:s

tmez cnm merak etme yuzunde donucak maske ben de hassas tenlıyımdır beyazım yuzum hafıfı kızarıyo gıbı oluyo ama gecıyo yıkayınca

yıllar önce tv de duymuştum bu formülü.denemiştim hemen.kızarıklık,kaşıntı yapmıştı.ama burada okuyunca tekrar denemek istiyorum.sivilceleri ellemesem hiçbirşeyim yoktu.kendim etim kendim buldum:KK43:

aynen ole cnm sorma kendıme hakım olamıyorum lım yuzume gıdıyo bı cok ark her hangı bı maskeden bahsedıyorum ıyı gelmedı bana dıyo halbukı bu maskelerı yaparken o sure sarfınsa yzu temıs olmalı ve de sıvılce sıyah nokta falan dokunulmamalı amaıste dayanamıyorz dene bence ama oynamamamk sartıyla :)

hdı bakalm ıns ttlm ya sıyah nokta we sıwılcelerıde gecırıo dmı yanı ılk denemede gözle görülür bi fark oldmu? bi d sen yaklaşık kaç dk tutuosn suratnda?

dk olarak bılmıyorum cnm ne zaman kurursa suratımda sertlık olunca heryerınde yıkıyorumhemen dah afazla bekletmeden gozle gorulur bı fark oluyo evet sıyah noktalar kuculuyo sıvılcelerde fark olmuyo ama cnm ızlerde de hemen olmuyo bı ay kullnım sonucu benım cenemekı bı ız gıttı ve alnıdakı amayıne cıktı bakalım

dk olarak bılmıyorum cnm ne zaman kurursa suratımda sertlık olunca heryerınde yıkıyorumhemen dah afazla bekletmeden gozle gorulur bı fark oluyo evet sıyah noktalar kuculuyo sıvılcelerde fark olmuyo ama cnm ızlerde de hemen olmuyo bı ay kullnım sonucu benım cenemekı bı ız gıttı ve alnıdakı amayıne cıktı bakalım

oof ya gtsnler we bdaa cıkmasnlr artık bktm btn bı hayatm boynca onlrı gormektn! bı d yasın kac cnm benm sıwılcedn cok kırmızı kırmızı ız gbı hanı akne gbı ıcı dolu dolu dııl snnkıler nasl?

X