İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Arkası şeffaf yada arkasız sütyen (resimli)

womanofdarkdesirez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
175
0
Sırtı tamamen açık bir çook hoş bi bluz aldım ama gögüslerim oldukça büyük olduğu için (90-95 giyiyorum) sütyensiz giyme imkanım yok... yabancı sitelerde arkası şeffaf yada tamamen arkasız sütyenler gördüm türk sitelerinde şeffaf arkalı vardı hoşuma pek gitmedi sizce şeffaf arka iticimi olur yani belli olurmu? Tamamen Arkasız olan gögüslerimi taşırmı ve son olarak bunlar normal iç çamaşırı mağazalarında bulunurmu ?

TAMAMEN ARKASIZ OLANLAR

ŞEFFAF ARKALI OLANLAR

arkası seffaf olan çok kötü duruyor yaaa
parıl parıl parlar, kötü durur bence
göğüs bantları var hem gögsü kaldırıo hemde gogus ucunu kapatıyo.
link vermek yasak sanırım, google göğüs bandı yaz cıkar

merhabalarr,,,ilk resimdekiarkasız sütyen daha iyi olur ..arkası şefaf olan sütyenden ben kullanmıştımm daha rahatt ..onuda bulmam braz zor olmuştuu büyüh iç çamaşırı mağzalarında olur belkiii..

arkası seffaf olan çok kötü duruyor yaaa
parıl parıl parlar, kötü durur bence
göğüs bantları var hem gögsü kaldırıo hemde gogus ucunu kapatıyo.
link vermek yasak sanırım, google göğüs bandı yaz cıkar

bantları biliyorum ama 90-95 giyoyorum ve gögüslerim koltuk altı kısmından büyükyani o bantlar taşımaz gibi geliyor

merhabalarr,,,ilk resimdekiarkasız sütyen daha iyi olur ..arkası şefaf olan sütyenden ben kullanmıştımm daha rahatt ..onuda bulmam braz zor olmuştuu büyüh iç çamaşırı mağzalarında olur belkiii..

Olmazsa sipariş vercem yurtdışından zaten alışveriş yapıyorum yabancı siterlerden..Bende baştakini almak istiyorum sadece takıldığım nokta taşırmı gögüslerimi çünkü baya büyükler bazen 90 bazen 95 bile giyiyorum

Bu arada aldığım bluzda bunun düz olanı ama benimkinin sırtı çok az daha aşağıda .. 3 renk aldım aslında :) çok seviyorum ben bu modelleri yüksek bel pantolan şortla falan çok hoş oluyo

Bi sitede bunu gördüm almak istiyorum

Canım çok beğendim hangi siteden bu badiler. İlk sütyen güzelmiş, arkası olmayanlar.

yabancı bi siteden aldım americanapparel diye bi site...kargoyla pahalıya geldi ama buralarda bulamamıştım geçende terzim ben sana bu modeli dikerdim o kadar para verilecek bişe değil dedi üzüldüm başka renklerinide ona diktircem artık :)

arkası şeffaf olanlar çok kötü :KK43: fena kaşındırıyor. kaşırken yara oluyor.

hele yaz sıcağında çok fena oluyor.

Magic-Bra-Dolgunlastirici-Silikon-Sutyen-7c57.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X