Sivilceli Ciltler sivilce geçiren mucize krem tarifi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

xxAyxsxeGxuxlxx

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
401
2
Sivilce geçiren mucize krem

Önce gerekli malzemeyi öğrenelim:4 bardak gül suyu,2 elma(dilimlenmiş),2 çorba kaşığı kıyılmış rezene,2 çorba kaşığı kıyılmış kereviz,7.5 gram arpa unu,3 yumurtanın akı ve tatlı kaşığı lanolin.

Gelelim kremin yapımına:Bir kaseye gülsuyunu,elmayı,rezeneyi,kerevizi ve arpa ununu koyun.Bu kaseyi,içinde su kaynayan daha büyük bir kaba oturtun.Alttaki kaynayan su sayesinde karışım pişsin.Bu karışım lapa kıvamına gelince iyice çırpılmış yumurtaların akını ve lanolini ekleyin.süzün.Düzgün bir kıvama gelene kadar çırpın.Kreminiz hazır.Ama buzdolabında saklamalısınız.Gerektiğinde bu karışımdan parmak ucunuzla alıp sivilcelerin üzerine uygulayın!!!!

arzu ben dediğim gibi ben yapmadım .ama arkadaşım ypıyo ve memnun zaten bizde göle görülür bir şekilde değişme olduğunu farkediyoruz.zaten bunu netten arkadaşımla birlikte bulmuştuk.ama herkesde aynı sonucu verirmi bilmem .

bende bir deneyeyim inşallah işe yarar bir kurtulamadım gitti bu sivilcelerden yaz gelince daha bir azdı

gitmezmiyim canım benim bugunlerde tekrar gidecem işe yaramıyor cildime düşünüyorumda acaba evlenince düzene girer mi çunku ozaman hormonlar dengeleniyor

bak yiğenimin çok fenaydı sivilceleri artık görüntüsünden vazgeçmişti ağrısından duramıyordu.istersen isimlerini alırım senin için.antibiyotik verdi.bir serum gibi bi şey.bide deriyi soyup yeni deri çıkaran bir krem.önce sebametin sabunuyla yüzünün bir güzel yıkıyodu.ardından sivilcenin üzerine o serumu sürüyodu (serum sürülünce sivilce çıkmadan iniyodu.)ardından kremle masaj yapıp yıkıyodu yüzünü.şimdi bi gör pırıl pırıl oldu canım ya.inş seninde düzelir.

bak yiğenimin çok fenaydı sivilceleri artık görüntüsünden vazgeçmişti ağrısından duramıyordu.istersen isimlerini alırım senin için.antibiyotik verdi.bir serum gibi bi şey.bide deriyi soyup yeni deri çıkaran bir krem.önce sebametin sabunuyla yüzünün bir güzel yıkıyodu.ardından sivilcenin üzerine o serumu sürüyodu (serum sürülünce sivilce çıkmadan iniyodu.)ardından kremle masaj yapıp yıkıyodu yüzünü.şimdi bi gör pırıl pırıl oldu canım ya.inş seninde düzelir.

İnşallah canım benim bende eczanede çalışıyorum kullandım ilaçlar ama ne fayda olmadı bakalım tekrar gidecem hastaneye

slm kızlar... benim de sivilce problemim vardı cok sey denedim cok doktora gittm ancak hiçbiri cözm olmadı en sonunda bu konuda bi profsre gittm ve bana bi takım ilaçlar verdi 1 ay kullandm ve yüzüm cok güzel artk kendime güvenim geldi canım yaa.benden size tavsiye mutlaka iyi bir doktora gidin kulaktan dolma ilaç almayın nolur daha kötü olabilir kızlar.bi de yüzünüzü limonlu su ile sileblrsiniz .sevgiler...a.s

bazı sivilce türlerinde,doktor da diyo zaten muayene ettikten sonra ilaç kullanınca daha kötü olur senin yüzün evlenince gecer ancak diye ki ben cok sahit oldum doktorun böyle deyip de evlenince yüzü cok berrak olan kişileri.a.s

ayşegülcüm merhaba yiğeninden şu serum ve kremin adını benim için öğrenirmisin benimde sivilce problemim hala sürüyor illallah dedim şimdiden teşekür

X