Aöf Adalet okuyanlar gelin toplanalım

kelebek_93

Kardeşim iyi ki var
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
1.530
15
Aöf adalet okuyan arkadaşlar.
gelin burda toplanalım soru soralım , bilgi alışverişinde bulunalım
Hangi konularda zorlanıyoruz hangi dersi veremiyoruz
Hep birlikte konuşalım..

benm henüz ilk senem , vizelere girdim haftayada finaller var. bazı nedenlerden dolayı hic calısmamıstım Medeni Hukuk , Anayasa hukuk u ve idare hukuktan 40 aldım . digerleri 60-70 arası umarım finallerde bu 3 dersimi yükseltirim

benm henüz ilk senem , vizelere girdim haftayada finaller var. bazı nedenlerden dolayı hic calısmamıstım Medeni Hukuk , Anayasa hukuk u ve idare hukuktan 40 aldım . digerleri 60-70 arası umarım finallerde bu 3 dersimi yükseltirim

İnşAllah canım benimde ilk senem.
Benimde anayasa hukuku ile idare hukuk berbat :KK59:
Umarım finallerde yükseltiriz ya:26:

finalin nasıl gedi canm alttan dersin var mı ? buarada sınavada az kaldı simdiden basarılar :)

slm bende açıköğretim adalet okuyorum sınavlara az kaldı arkadaşlar çalışıyormusunuz ben çalışamıyorum çok zoooor konular delirecem sıkıntıdan...:KK53::KK53:

finalin nasıl gedi canm alttan dersin var mı ? buarada sınavada az kaldı simdiden basarılar :)
Canım mesajını yeni gördüm şimdi kusura bakma :nazar:
Alttan dersim yok çok şükür geçmişim. Senin nasıl ff var mı :KK9:
slm bende açıköğretim adalet okuyorum sınavlara az kaldı arkadaşlar çalışıyormusunuz ben çalışamıyorum çok zoooor konular delirecem sıkıntıdan...:KK53::KK53:

A.selam canım hoşgeldin :KK42:
Bende hiç çalışmıyorum canım artık bu geceden itibaren çalışıcam 8 gün filan kaldı:KK1:
Bugün bi tane soru bankası aldım. biraz konu çalışayım. Test çözücem hemen :KK14:
İnşaAllah başarırız arkadaşlar ya. Derslerde çok zor valla infaz hukuku, adli yazışmalar felan.
Allah yardımcımız olsun:KK14:

bende adalet okuyorum birinci sınıfım ve medeni hukuk dersinde çok zorlanıyorum sınavda yarın :KK43:

Bende hiç çalışmıyorum canım artık bu geceden itibaren çalışıcam 8 gün filan kaldı:KK1:
Bugün bi tane soru bankası aldım. biraz konu çalışayım. Test çözücem hemen :KK14:
İnşaAllah başarırız arkadaşlar ya. Derslerde çok zor valla infaz hukuku, adli yazışmalar felan.

canm bnde ancak girip cvp yazabildim gec yazyrm k.bkma :) ya ff yok ama ortalamam 1.99 sanrm gecemiyoruz 1.99 olsa bile :KK43::KK50:

hoşbulduk cnm geç oldu biraz ama :KK43:
sen neler yaptın geçtinmi derslerden ben geçtim..
seneye bitecek inş..

ben 2011de mezun olduktan sonra bu bölüm açıldı açıköğretimde gerçekten çok üzülmüştüm arkadaşlar merak ediyorum bu bölümü okuyan ne iş yapıyor unvanı ne oluyor bilgi verirmisniz belki bnde okurum ilerde:KK70: birde şu var internette okudum doğrumu arkadaşlar bilgi verirmisiniz: Açıköğretimde derslerden başarılı olmanız için ara sınavın %30’u ile yıl sonu veya bütünleme sınav notunun %70’inin toplamının en az 50 olması gerekmekte ve derslere düzenli çalıştığınız takdirde zorlanmadan dersleri verebilmektesiniz. Ayrıca açıköğretim adalet bölümünden mezun olduktan sonra dikey geçiş sınavına girerek hukuk bölümüne geçebilirsiniz.Bu doğruysa mükemmel bir bölüm

Son düzenleme:
bende bu yıl kayıt olucam adalete bır yandan korkuyorum bır yandan hep ezbere dayalı ezberlesem yeter dıyorum bılmıyorum kafam cok karısık :)

bende kazandım bu sene kayıt yaptırıcam eylülde :KK16:herpimize başarılar arkadaşlar :KK12:inşallah güzel paylaşımlarımız olur :KK52:

ben 2011de mezun olduktan sonra bu bölüm açıldı açıköğretimde gerçekten çok üzülmüştüm arkadaşlar merak ediyorum bu bölümü okuyan ne iş yapıyor unvanı ne oluyor bilgi verirmisniz belki bnde okurum ilerde:KK70: birde şu var internette okudum doğrumu arkadaşlar bilgi verirmisiniz: Açıköğretimde derslerden başarılı olmanız için ara sınavın %30’u ile yıl sonu veya bütünleme sınav notunun %70’inin toplamının en az 50 olması gerekmekte ve derslere düzenli çalıştığınız takdirde zorlanmadan dersleri verebilmektesiniz. Ayrıca açıköğretim adalet bölümünden mezun olduktan sonra dikey geçiş sınavına girerek hukuk bölümüne geçebilirsiniz.Bu doğruysa mükemmel bir bölüm:KK52:

X