Netlon düdüklü tencere kullanan var mı?

simsiyah83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
209
0
Kızlar bu hafta Bim'e gelen düdüklü tencereyi daha önce alıp kullanan var mı?Benim eski usül düdüklü tencerem var daha yeni ama çok geç pişiriyor.Bu düdüklüde iyiye benziyor ama önemli olan tabii ki pişirme süresi bilgisi olan beni aydınlatırsa çok sevinirim. :KK39:

Birkaç forumda okudum yorumları pek beğenen çıkmadı lastikleri hemen eriyormuş daha sonra tencere niyetine kullanmışlar hep..

ben kullandım.hatta 2 sene önce bim den almıştım.kesinlikle tavsiyeetmiyorum.lastikleri gevsek

peki çeliği güzelse lastik zaten belli bi süre sonra değiştirilmiyor mu? iyi bi lastikle sorun halledilmez mi?
benim evde iki düdüklüm var biri hisarın lastikli diğeri normal bi marka içten geçirmeli, ikincisinin çeliğinden memnun değilim mesela kalın değil ve yapışabiliyor.

ben aldım bim den. 1 haftadır kullanıyorum, çeliği çok güzel , dediğiniz gibi lastiği gevşek ama değiştirilebildikten sonra sorun yok, bakalım ne kadar dayanacak ama fiyatı gayet uygundu, pişirme süresi de daha önceki düdüklümle aynı olduğu için şimdilik beğendim.

ben aldım bim den. 1 haftadır kullanıyorum, çeliği çok güzel , dediğiniz gibi lastiği gevşek ama değiştirilebildikten sonra sorun yok, bakalım ne kadar dayanacak ama fiyatı gayet uygundu, pişirme süresi de daha önceki düdüklümle aynı olduğu için şimdilik beğendim.

merhaba arkadşaım.bir sorum olacaktı.
diğer tencerenizde clipso tarzı mıydı yoksa eski modellerden mi?
bimdeki clipso tarzı değil mi?

kızlar, bende almak istiyorum bu düdüklü tencereyi..
internette biraz araştırdım ama yinede kendi gözünle görmeden emin olamazsın.

Eki Görüntüle 604186

5 lt KLİPSO DÜDÜKLÜ TENCERE
KLİPSO TEK DOKUNUŞ SİSTEMLİ TÜRKİYENİN LİDER MARKASI NETLON DAN PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜN

DÖRTLÜ EMNİYET SİSTEMİ

- PRATİK AÇMA KAPAMA
- KLİPSO TEK DOKUNUŞ SİSTEMİ
- 18/10 PASLANMAZ ÇELİK TSE - ISO_9000 KALİTELİDİR
- 3 KAT KAPSÜL TABAN
- YIKANABİLİR KAPAK SİSTEMİ
- HİJYENİK VE DEĞİŞTİRİLEBİLİR CONTA
- EL YAKMAYAN BAKALİT SAPLAR

internette fiyatı 79.90 tl

BİM 59 tl

Son düzenleme:
8 aydır her gün kullanıyorum, inanın hala çok memnunum, en ufak bir şikayetim olmadı, çalışan bir bayan olduğum için zamandan kazanmak adına yemeklerimi genelde düdüklüdüe pişiriyorum, yani günlük olarak her gün elimin altında tencere, lastiği de hala sapasağlam duruyor, almak isteyenlere tavsiye edebilirim sanırım:KK9:

benim de annem almayı düşünüyor.
geçen sefer geldiğinde karşı komşum almıştı.
nasıl beğendin mi dedim.
hayır geri verdim dedi.
neden dedim kapağı kapanmıyordu dedi.
nasıl yani sebze , et, bakliyat vs. pişirmiyor muydu dedim.
yoo çok çabuk pişiriyordu ama kapağı kapanmıyordu dedi :KK53:

meğer kapatınca dönmesinden bahsediyormuş.
benim evdeki hisar o da dönüyor. ama güzel pişiriyor sizce bu sorun mudur kızlar??

kızlar, bende çok kararsızdım.
dün Bim'e geldi alsam mı almasam mı düşünüyordum.
valla akşam 6ydı bi gidip bakacam dedim. gerçi bu saate kadar kalacağından hiç umudum yoktu..
hava da bi soğuktu acayip rüzgar vardı. evden çıkınca pişman bile oldum.. uçuşa uçuşa Bim'e zorla geldim :)
baktım indirim reyonu dopdolu..
önce bi bakındım yoktu, zaten bu saate kalır mı dedim. gidiyordum.. bi baktım altlarda son 1 tane kalmış..
aldım inceledim :)
çelik çok ağır sağlam bişeye benziyo, kapağı da gayet kullanışlı.
kullanma talimatına baktım, lastik özellikle gevşek yapılmış.
valla, ben aldım.
açıp kapanması o kadar pratik ki.
herkese de tavsiye ederim. fiyatına göre gayet iyi bir ürün.

Son düzenleme:
benim de annem almayı düşünüyor.
geçen sefer geldiğinde karşı komşum almıştı.
nasıl beğendin mi dedim.
hayır geri verdim dedi.
neden dedim kapağı kapanmıyordu dedi.
nasıl yani sebze , et, bakliyat vs. pişirmiyor muydu dedim.
yoo çok çabuk pişiriyordu ama kapağı kapanmıyordu dedi :KK53:

meğer kapatınca dönmesinden bahsediyormuş.
benim evdeki hisar o da dönüyor. ama güzel pişiriyor sizce bu sorun mudur kızlar??

şimdi canım tencerenin içinde çıkan kullanma kılavuzunda açık ve net şekilde şöyle diyordu, tencere de basınç oluşana kadar, yani tenecere ısınana kadar kapağın döndüğünü göreceksiniz , normal bir durumdan bahsediyoruz yani, komşumunki boztepe nin, onunki de ısınana kadar dönüyor :KK60: gayet normal anlayacağın

Kizlar merhaba bende malumunuz uzere bimdeki duduklu tencere taliplisiyim ve cok kararsizim.aksam uzeriydi ugradim ve son 2 tane kalmis ne yapsam bilemedim cokta ihtiyacim var AMA sonunun evdeki gibi olacagindan bosa cikacagindan korkuyorum alayim mi sizce acil cvp lutfen. Begenmesem iade alirlar mi???

ben geçen yıl almıştım ve çok memnunum
kapak ısınıncaya kadar dönebiliyor ama sonrasında hiç sorun yaşamadım
her şeyi pişirdim şimdiye kadar hiç yapışma olmadı temizliği çok çok kolay
çeliği çok sağlam lastiğini ben temizlerken çıkarıyorum
bulaşık makinesine falan atmıyorum lastiğini
pişirme süreside bence gayet güzel
zaten aldığınızda memnun kalmazsanız fişi ile
sorunsuz iade edebiliyorsunuz

Kızlar bu hafta Bim'e gelen düdüklü tencereyi daha önce alıp kullanan var mı?Benim eski usül düdüklü tencerem var daha yeni ama çok geç pişiriyor.Bu düdüklüde iyiye benziyor ama önemli olan tabii ki pişirme süresi bilgisi olan beni aydınlatırsa çok sevinirim. :KK39:

Arkadaşlar dün ben de aldım. Dün BİM'de, ürünün başında kararsızlıkla kıvranırken, dedim "bi internete bakayım, belki birileri hakkında bir şeyler yazmıştır." :) Yanılmamışım. Tavsiyeleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu soruyu soran arkadaşımın da aklına sağlık. Gelelim ürün yorumuna. Hemen kullandım ve çok başarılı buldum. Tavuk pişirdim. Hem çok pratik ve hem de içinde ki broşürde önerilen pişirme süresi kadar pişirip kapattım, harikulade pişmişti.. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

X