Aldatıldım

eşimle 5 yıldır evliyiz ve 3 yaşında bir oğlum var ben ilk tanıştığımızdan beri çok ateşli bir kadın değildimn hala da bana göre aynı tazrda devam ediyorum yani değişmedim ve tenime ilk ve tek dokunan kişi de eşim ama eşim ilk başlarda evliliğin ilk 3 ayı faslan benim bu halimi sorun etmiyordu ve ben ortalama haftada 2 defa sevişmeyi yeterli görüyorum zaten işim gereği nöbetli çalıştığımdan yorgun oluyorum neyse zamanla artık sadece cumartesi günleri sevişir olduk oğlumda cok zor büyüdü ve beni cok yordu sorun şu ki beni bu şekilde tanıyan ve kabullenen eşim artık tam bir azgın tekeye dönüştü ve şikayet ediyor sen soğuksun beni opmüyorsun hep altta sabit duruyorsun 30lu yaşlarda emekliler gibi haftada 1 sevişiyoruz hmen boşalmammı istemen beni kötü hisettiriyor gibi bir sürü şikayet ama bu zamana kadar aklı neredeydi nedne şikayet etmiyordu bence bir başka kadınla ki bunu kabul etmiyor birlikte oldu ve onda yaşadıklarını benden bekliyor benimse içimden gercekten bu zamana kadar hiç çılgınca sevişmek filmlerdeki gibi parçalamak gelmedi eşim istemese haftada bir de yapmam hiç hevesim yok sizce sorun bende mi

arkadaşım burayada mı geldin sana azgın bir hatun ol derim :KK1::KK1:

eşimle 5 yıldır evliyiz ve 3 yaşında bir oğlum var ben ilk tanıştığımızdan beri çok ateşli bir kadın değildimn hala da bana göre aynı tazrda devam ediyorum yani değişmedim ve tenime ilk ve tek dokunan kişi de eşim ama eşim ilk başlarda evliliğin ilk 3 ayı faslan benim bu halimi sorun etmiyordu ve ben ortalama haftada 2 defa sevişmeyi yeterli görüyorum zaten işim gereği nöbetli çalıştığımdan yorgun oluyorum neyse zamanla artık sadece cumartesi günleri sevişir olduk oğlumda cok zor büyüdü ve beni cok yordu sorun şu ki beni bu şekilde tanıyan ve kabullenen eşim artık tam bir azgın tekeye dönüştü ve şikayet ediyor sen soğuksun beni opmüyorsun hep altta sabit duruyorsun 30lu yaşlarda emekliler gibi haftada 1 sevişiyoruz hmen boşalmammı istemen beni kötü hisettiriyor gibi bir sürü şikayet ama bu zamana kadar aklı neredeydi nedne şikayet etmiyordu bence bir başka kadınla ki bunu kabul etmiyor birlikte oldu ve onda yaşadıklarını benden bekliyor benimse içimden gercekten bu zamana kadar hiç çılgınca sevişmek filmlerdeki gibi parçalamak gelmedi eşim istemese haftada bir de yapmam hiç hevesim yok sizce sorun bende mi

Düzeleceğinizi ummuştur da ondan şikayet etmemiştir.
Biraz sabır sabır derken patlamıştır adam.
Ama siz de çabuk boşal diyorsanız ne yazık. :KK19:
Acıdım adama. Kocaya ilgi sevgi şehvet lazım.
Sorun sizde tabi ki. Cinsel isteksizlik için doktora başvurabilirsiniz.

Affedebileceğimi sanmıyorum... O da bunu çok iyi biliyor bazı olaylardan dolayı.

elıme ne gecerse kafasında parcalarım ,
beter ederım onu be ...
ıyıce surundurmek ıcınde hıc konusmam
gorsun gununu...

ben sinirlendiğimde gözüm dönüyo ve hiç bir şey görmüyorum hele aldatmak benim için en kötü şey.
bütün evi yerle bir ederdim ilk işimde laptop u kafasında parçalamak olurdu.patlasın kafası ay şimdi bile sinirlendim hırslandım aaaaa

Çok zor bir durum. Allah düşmanımın başına bile vermesin. Alşlah hepimizi böyle şeref yoksunlarından korusun. Kimse başına gelmeden bilemez. Yalan, ihanet, terkedilmek...Bunlar ne acı şeyler. Bazen düşünüyorum da kimseye gönül bağlamadan kimseyi hayatının merkezine oturtmadan freş bir sevgi yaşamak mı lazım acaba?

Hele de en sevdiğin, hayatını verdiğin erkek seni aldatacak he..

İhanet affedilmez. Şiddet de öyle. Bir kez aldatan erkek kesinlikle o düşüklüğe sahip olduğu için gene aldatır gene aldatır. He bedenle aldatmasa gözle aldatır, nette aldatır, beyinen aldatır.

Bırakmak, ayrılmak en güzeli. Yoksa bu kalbimizde kara leke olarak kalır. Silinmez izi. İhanetin de şiddetin de izi silinmez kızlar. O erkeği silmek lazım direkt :KK5:

Allah başımıza vermesin :26:

aldatılmadım ama bazen eşime derim eğer bana böyle bir hata yaparsan kesin gözüm döner bütünnn evdeki eşyaları kırar sökerim ve geçen bir gzetede okumuştum çok hoşuma gitmişti eşinin kendisini aldattığını öğrenen bayan bütünnn eşyalarını kişisel ve elektronik olmak üzere van a deprem zedelere yardım amacıyla göndermişti eşyalarını soran adamada eşyaların yok aama en azından bir sevaba girdin sevin demiş hahaha:KK9::KK9::KK52:bende öyle yapabilirim çok hoşuma gitmişti:21:

Çok akıllıcaymış :KK3:

Beni aldattığını düşünmüştüm ama bilemiyorum yinede.. Evde olduğunu söylüyor bana ama evde yok çünkü ben evdeyim.! Ben delirdim tabiiii ve sabırla ve feci gerginlikle bekledim gelmesini ve gelmiyor. Börek ve kek yapmıştım sürpriz olsun diye! Evi yıktım resmen. Çamaşır suları, temizlik malzemeleri herşeyi boşalttım, evin içinde ayakkabılarda gezdim dağıttım. Ayaklarıma kapandı. Biliyor dışarda vakit geçirmesini istemediğimi Heleki içmesini! O yüzden ertesine güne söylemeyi planlamış ben kızmayım diye. Yazarken bile elim ayağım titredi. Nelerle uğraşıyoruz işte.

aldatma ama nasıl tek gecelik mi veeya başka birineaşık olması mı buna göre değişir şimdi 1 eğer tek gecelikse ona en ağır ceza terk etmektir ama 2.si ise aşkısa zaten terk etmen işine gelir süründürmek lazım

Kesinlikle süründürceksin. Sevindirmiceksin onları, pislikler.

Tecrübenizi benimle paylaşın..siz yaşadığınızda ne tepki verdiniz..ben laptop u parçaladım..=)))

Canim benim kocamda aldatmisdii ben ovrendigimde ona sordum o hic gozunu kirpmadan evet dedi 1 kere aldatim dedi bende o an okadar kotu oldumki icim gitti ne diyecegimi bilmedim dedim o kadin geldi hamileymis senden dedim sonra seni terk edicem siz mutlu huzurlu yasayin dedim onun gozu dondu ne diyecegini bilmedi dedi hayir 1 kere oldum dedi o dedikce ben ona saldiryordum napcagimi bilmiyordum caresizdim canim yanyordu sanki yasamanin anlami kalmamisgibiydi tartisdim sonunda o beni sakinlesdiiremiycegin9 bildi ve tokat atdi bende o sinirle enden cikdim git dim oda pesimde afet seni sevyorum ben dedim sana nasil guvenecem artik senin her adimin artik aldayma gibi gelecek ben guvenmisdim dedim neyse yalvardi yikardi eve getirdi evi gorukce delirdim dedim litfen ayrilalim ben kaldiramiyorum dedim o ise yalvaryor ben suc isledim ama itraf etim sonra gece yatarken bile agladim ara ara kalkip agliyordum napacagimi bilmiyordum o ise tm her sey yaparim senin af etmen icin dei neyse evi sifirdan doşedi ertesi gun naps yapsin bana islemiyordu ben o gitdiginde bira geyirdim bora icdim icdim icdim serhos oldum o beni ilk kez o halde görmüş du yani kendi ni af etdirdi ...... her kadin aldatilir .....bu bi kaldirilamaz bi acı allah kimsenin basina getirmesin he bide bora cok iyi gelyordu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X