Glukofen kullanan var mı?

Kızlar ben ekimde kullanmaya başlamıştım.ve kilo vermekten korkuyordum çünkü 45 kiloydum ama bırakın kilo vermeyi ben 3.4 kilo aldım.Kilo vermekten korkanlar için bilhassa yazmak istedim.Mide bulantılarım yoktu belki onun da etkisi olabilir.Ama yemek alışkanlığımı değiştirmedim öncesinde ne yiyorsam ona devam ettim.Bu arada hamile kalamadım fakat ne kadar ilgisi var bilemem de benim karnım da çok şişkinlik olurdu onu yok etti.Yani metabolizmamı düzenledi .

banada doktor bugun glukofen verdı yumurtalıklara ve zayıflamana yardımcı olur dedı... zayıflaman lazıııımmmm sen kızııııııııım dedı :)

mrb arkadaşlar bende pko hastasıyım ve glukofene bugun başladım.doktoruma sordum bırkaç pko hastasından duymustum bende doktoruma sordum kullanabılrısın dedı.bugun başladım sabah akşam 1tane dedi.bebk için tedavı görüyorumm 2kere yumurta takıbım yapıldı biri addetten sonra diğeri adetin 5.günü kloemen kullanmaya başladım 50mg sabah akaşma tekrar yumurta takıbı ama malesfkı yumurta yok gelişmiyorr.bugun tekrar kontrol oldu yumurta yine yok.salı son kontrol oluncak sonra iğneye başlıyacam .hadı hayırlısı bakalım nolcak.glukofenede sabah başladım inş.yumurtam gelişirrr

kızlar bide bişey sorcam yaaa bu glukofene ne zaman başlamama lazım ve ne zaman bırakmam lazım yada hiç ara vermeden hergün içmemmi lazım bilgi verirseniz sevınırım

Evet cnm hergün günde iki kez içmen lazım.Hamile kalındıktan sonrada 2 veya 3 ay devam edilebildiği söyleniyor ama tabiki bu aşamayı dr belirlemeli

benim göbegimde çok şişlik var inş.bu glukofen bu şişkinliği yok eder hamıle gibiyim ama bir yumurtam bile yokkk

kızlar sizlere bişiy sorucam acaba bu ilaçı içemeyi bıraktıktan sona verdiği kiloları hemen geri alan olmuşmudur yada aranızda böle biri varmı şimdide ilacı bıraktıktan sona verdiğim kiloları geri almaktan korkuyorum:çok üzgünüm:

ben tam tersı hem kg aldım hemde gobegııım 2 metre önden gıdıyo sınırlıyııım

ben tam tersı hem kg aldım hemde gobegııım 2 metre önden gıdıyo sınırlıyııım

cnm hemen ümidini kesme sen nekadar oldu ilaçı içmeye başlayalı ilk başlarda benim de öleydi kendikendinme şuraya bak ne kilo verdim nede adetlerim düzene girdi die yakınıyodum kasımdan beri içiyorum tam 6,5 kilo verdim bariz herkez farkında 57 den yani 50,5 kiloya düştüm ama dediğm gibi başalarda olmuyo bu zamanla, asla bırakma hapı hatta şu iki üç gündür flnda uzun zamandır kullanmama rağmen acayip ağrılı bi şekilde ishal oluyorum dayanmak zorundayız ne yapalım elden başka ne gelirki sende sakın ümitsizliğe kapılıpta bırakayım deme ben 6 ay boyunca içicem daha sona bırakacağım şimdilik elimden gelen bu allah yardımcımız olsun bu arada sadece kilo verdirdi adetlerim henüz daha düzene girmedi yine ya oluyorum yada hiç olmuyorum olduğu zamanda ne zaman olcağı asla belli olmuyor nasıl bişiy anlamadım bu bünyelerimiz ne annemde var nede annemin annesinde ilk defa ablamda ve teyze kızlarında var bu illet şaşırdık kaldık valla millet çatır çatır doğuruyor biz neden böleyiz dicem ama taktir i ilahi........

cnm hemen ümidini kesme sen nekadar oldu ilaçı içmeye başlayalı ilk başlarda benim de öleydi kendikendinme şuraya bak ne kilo verdim nede adetlerim düzene girdi die yakınıyodum kasımdan beri içiyorum tam 6,5 kilo verdim bariz herkez farkında 57 den yani 50,5 kiloya düştüm ama dediğm gibi başalarda olmuyo bu zamanla, asla bırakma hapı hatta şu iki üç gündür flnda uzun zamandır kullanmama rağmen acayip ağrılı bi şekilde ishal oluyorum dayanmak zorundayız ne yapalım elden başka ne gelirki sende sakın ümitsizliğe kapılıpta bırakayım deme ben 6 ay boyunca içicem daha sona bırakacağım şimdilik elimden gelen bu allah yardımcımız olsun bu arada sadece kilo verdirdi adetlerim henüz daha düzene girmedi yine ya oluyorum yada hiç olmuyorum olduğu zamanda ne zaman olcağı asla belli olmuyor nasıl bişiy anlamadım bu bünyelerimiz ne annemde var nede annemin annesinde ilk defa ablamda ve teyze kızlarında var bu illet şaşırdık kaldık valla millet çatır çatır doğuruyor biz neden böleyiz dicem ama taktir i ilahi........

ay okuyunca yazmadan duramadım. ben de yeni başladım glukofene 2.günüm daha gaz yaptı hafif ishal de oldum. boyum 1,67 kilom 57
ben de kilo versem fena olmaz ama asıl yazmadan duramadım dedğim şey bizim ailede de kimsede yok ben de ve ablamda çıktı hakkaten nası iş bu ne alaka ben de anlamıorum ve insan ister istemez sinir oluo tabi canım.. kısaca sana katılıyorum :)

kızlar bende bu ilacı3yıldır kullanıyorum 14kg verdim ama en son gittiğim doktor bu ilaç böbrek yetmezliği yapıyor dedi bilginiz varsa paylaşırmısınız:

valla banada kadın doğumcum verdi bi paket kullan bitir dedi...az kaldı son zamanlarda çok düzenli kullanmadım ama bitmek üzere günde bir tane içiyorum yemekten sonra tok olmak lazım dedi doktor...

bende hiçbir etki yapmadı ne bir kilo kaybı ne başka bir yan etki...:97:

böbreklerle alakalı sıkıntı bütün ilaçlar için geçerli sanırım bol bol su içmek lazım...

arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım maalesef pko yum ve adetlerim düzensiz 4 aydır olmadım doktor diane 35 verdi ama 2 kutudan sonra bıraktım bi fayda görmedim acaba glukofen başlasam mı diye düşünürken burayı buldum araştırdım 850mg lık ve 1000 mg lık var suda eriyen mi bu hap kaçlığını alsam bir de günde bir kez mi içicez bilgilendirir misiniz ayrıca kilo vermem lazım 95 oldum ve boyum 1.58 :KK43: 100 olmadan bir şeyler yapmalıyım yardım lütfen!

arkadaşlar bugün tanıdık bi eczacı vardı ona gittim glukofen istedim zayıflamak için mi istiyosun dedi hem onun için hem de polikistik over için dedim bana kızdı bu hastalıkta kullanıldığını ilk defa duyuyorum sen doğum kontrol hapı kullan dedi spor yap dedi gıcık oldum yaa almadım tabi ama adetimin düzene girmesini istiyorum4 ay oldu olmadım çok stres yapıyorum artık lütfen kullananlar yardım edin burda okudum dr yazmış dedi arkadaşlar bu eczacı mı bilmiyo yoksa doktorlar hep doğum kontrol yazdığı için mi vücudunun bütün yapısı bozulur dedi ne yapıcam yaa cevap bekliyorum

2aya yakın bende kullanıyorum. Sabah akşam alıyorum. Drum hem yumurtalarına faydası var hemde zayıflamana yardımcı olur diye verdi.

X