Glukofen kullanan var mı?

arkadaşlar yine kendi bildiğimi yaptım ve ilacı aldım 1 ocakta başladım ve bugün 11.gün günde bir tane içiyorum 4 aydır adet olamıyodum ara ara lekeler geliyodu ve 3.ilaçta adet oldum inanamadım tesadüf mü ilaçtan mı bilmiyorum ama kullanmaya devam edicem ve 3 kilo verdim 95 kiloydum 92 kilo oldum spor falan yapmadım sürekli uyuyorum zaten spor falan üşeniyorum:)ilk başta iştahımı kesti yemek yemeği unutuyodum desem yeri ama 3gündür biraz abarttım yine ona dikkat edicem.kullanan arkadaşlar gibi ishal yaptı bana da .karnımda sanki makine var gibiydi:)bir hafta sonra geçti ama ara ara midemde bi eziklik hissediyorum o kadar bakalım inşallah faydasını görürüm ki ben adet olmak için başlamıştım ve polikistik overim hayırlısı bakalım.

arkadaşlar benimde bugünkü ultrason kontrolümün ardından hormon ve kan testim yapıldı..kist v.s. hiç bişey yok hormonlar normal..sadece şekerin sınırındaymışım..bana Glukofen i yazdı reçeteye...ve bu senin gebe kalmanı kolaylaştırıcak dedi. kullananlar yokmu şu anda bişiler yazın pls

glucopage 850 kullanıorum bende..muramı tez zamanda sonuçlar alırız

Selam kıslay bende pkoluyum doktoydan bugün geldim moralim bozuldu birascık :KK50: sabahtan devletteki bi dooktoruma gittim o 19mm olan bi yumurtan var dedi 25-27-29unda çalışmalar yap allahtan ümit kesilmez dedi bende sevindim en azından bi umut var 19 mm güsel büyümüş diye düşündüm neyse sonra özeldeki randevuma gittim oda en büyüğü 12 milim olmuş didi ben şaşırdım ona diyemedimde sabahki doktor 19 milim dediydi diyee :KK53::KK30: neysem işte bana hem multivitamin verdi hemde glukofen mi neyse öyle bi ilaç verdi hamişlik olmadığı sürece en az 6 ay kullancakmışım pazartesiden sonra sen yinede noolur noolmaz çalış dedi bana bazen küçük yumurtalardan bile civciv çıkabiliyo dedi anlıycağınız böyle biraz uğraştırcak anlaşılan dedi doktor bende inşallah aşılamaya falan gerek kalmaz dedim oda inşallah dedi yaa uff bissürü ilaç içicem gene yaa bu ilaçlar bana kilo yapcak yaa daha bide önümüzdeki ay 2 klomene başlıycaz bide ohoo ilaç içmiş olcam bissürüü :KK30: yaa naapcam ben yaa işe yarasa bari sonunda daha öncede 4 ay progesteron 100 mg ile 1 kez daha klomen kullanmıştım bi 6 ay öncesinde gene solik asit falan kullandım kan ilacım yeni bittiydi anlaıycağınız içim dışım ilaç oldu dahada kimbilir ne ne kadar olcak işin kötü tarafı evlendiğim 9 ay olamasına rağmen 5 kilo aldım bu böyle giderse yandık vallaa bu glukofen kilo yapıyomu acabaa? neysem sonunda beğime kavuşayımda başka şey istemem :KK16: kullananlar ve iyi yada kötü sonuç alanlar varsa lütfen banada bilgi verirmisiniz? :18:

Doktora gitmekten öyle yoruldum ki ne yapacağımı bilemiyorum. Ben 2 aşılama ve 2 tüp bebek yaptırıdm tutamdı hiçbiri. Onlardan önce doktorum glukofen vermişti çok kısa kullanıp bırakmıştım. Şimdi kendim alıp başlasam mı tekrar doktorla bir görüşüp öylemi başlasam bilemiyorum.

X