Lekeler, Çiller Lekelere kesin çözüm argan yağı :D

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sheytane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
399
4
merhaba bunu bızzat ben kullanmadım annem kullanmıs benımde kullandıgından haberım yoktu.Üniversitem gectıgımız hafta tatıle gırdı annemı bayramdan berı gormuyordum otobusten ındım soylemesı ayıp annem ay parcası gıbı parlıyo :KK1: :KK1: :KK1: nooldu sana yuzune naptın falan dedım??? argan yagı kullanıyorum dedı ee nerden ogrendın kım soyledıkı falan dedım cagla şikel ben yuzume argan yagından baska bısı surmem ve dogum lekelerımı argan yagı goturdu demıs annemde bır deneyım demıs zaten denemedık sey gıtmedık doktor bırakmamıstı ama en son ıstedıgını almıs 10 gun kadar aksamları yatarken kullanmıs ve suan cıldınde hıcbırsey yok :KK54:

merhaba bunu bızzat ben kullanmadım annem kullanmıs benımde kullandıgından haberım yoktu.Üniversitem gectıgımız hafta tatıle gırdı annemı bayramdan berı gormuyordum otobusten ındım soylemesı ayıp annem ay parcası gıbı parlıyo :KK1: :KK1: :KK1: nooldu sana yuzune naptın falan dedım??? argan yagı kullanıyorum dedı ee nerden ogrendın kım soyledıkı falan dedım cagla şikel ben yuzume argan yagından baska bısı surmem ve dogum lekelerımı argan yagı goturdu demıs annemde bır deneyım demıs zaten denemedık sey gıtmedık doktor bırakmamıstı ama en son ıstedıgını almıs 10 gun kadar aksamları yatarken kullanmıs ve suan cıldınde hıcbırsey yok :KK54:

Biraz daha açabilir misiniz acaba? Mesela argan yağı nerden alınır kaça alınır tam olarak sadece lekelere mi etki ediyor ne tür lekeler sivilce lekelerine mi yaşlılık karaciğer lekelerine mi bir de kaç yaş üstü kullanabilir ???

cnmm herkes okadar övüyor elbet cildine iyi gelir ama benim aldıgım argan yag fiyasko çıktı kokusu fena degil rica etsem kokusu nasıl mesela ne kadara almış

Biraz daha açabilir misiniz acaba? Mesela argan yağı nerden alınır kaça alınır tam olarak sadece lekelere mi etki ediyor ne tür lekeler sivilce lekelerine mi yaşlılık karaciğer lekelerine mi bir de kaç yaş üstü kullanabilir ???

argan yagını annem aktardan almıs zeytın yagı gıbı rengı kıvamı aynı hatta surmeden once kokusu bıle aynı ama surdukten sonra parfum gıbı bı kokusu oluyor.annem dogumve gunes lekelerı ıcın kullandı hepsıde gecmıs suan bır tane bıle lekesı yok yuzunde kac yas ıcın kullanımı olur bılmem ama dogal bır urun oldugu ıcın kendı yorumum bence herkes kullanabılır bende cıl ve sıvılce lekelerım ıcın kullanmaya basladım bugun ıkıncı gunum olacak ılerlemelerı paylasıcam sızınle ha buara 15 tl ye almıs yarım bardak kadarını karacıger elekesımı demıssınız annemde bır anda oldu o lekeler karacıger sorunuda var aslında dogum lekesı dedı sonra yazları artmaya basladı gunes lekesı dedı doktorlar falan hıc karacıger lekesı dendıgını duymadım acıkcası

cnmm herkes okadar övüyor elbet cildine iyi gelir ama benim aldıgım argan yag fiyasko çıktı kokusu fena degil rica etsem kokusu nasıl mesela ne kadara almış

yarım su bardagı kadar olanını 15 lıraya almıs.zeytınyagı rengınde hatta kokusu bıle aynı ama surdukten bır dure sonra o yag kokusu gıdıyo hos bı koku gelıyo parfumsu

kızlar ben onun videosunu izlemiştim fasta keçiye benzeyen hayvanlar geviş getirdikten sonra insanlar onları topluyor ve yağ yapıyordu. ve bir kez kullanıldığında aylarca etkisi kalıyormuş.argan yağı çok aşırı pahalı diye biliyorum herkese güven olur mu ki?? ben de iranlı bir arkadaşıma sipariş verecem ancak ona güvenebilirim sonuçta cilt bu her şey olabilir.

kızlar ben onun videosunu izlemiştim fasta keçiye benzeyen hayvanlar geviş getirdikten sonra insanlar onları topluyor ve yağ yapıyordu. ve bir kez kullanıldığında aylarca etkisi kalıyormuş.argan yağı çok aşırı pahalı diye biliyorum herkese güven olur mu ki?? ben de iranlı bir arkadaşıma sipariş verecem ancak ona güvenebilirim sonuçta cilt bu her şey olabilir.

alırsan bize bildir olur mu

yarım su bardagı kadar olanını 15 lıraya almıs.zeytınyagı rengınde hatta kokusu bıle aynı ama surdukten bır dure sonra o yag kokusu gıdıyo hos bı koku gelıyo parfumsu

ne kadar ucuz muş bnm aldıgım zeytinyag gibi kokuyor orjinal mı dersin :KK43:(

kızlar bende dün nette araştırdım biraz bu argan yağını küçücük şişesi 80-90tl di:KK53:fastan geliyomuş orjinalleri ama çok pahalı geldi bana:KK53:

argan yagı asıl saçta faydalıymış . fena pahalı kutuyla ucuzda şampuan şeklinde olanları 100 küsür denemek lazm.

bir yağ kokuyorsa orjinal değildir. ben ebay dan baktım kilosu dünyanın birçok yerinde 250 lira civarında bu da demek oluyor ki 100 gramı 25 liraya denk gelmesi gerekir hadi diyelim ithalatı falan olsun olsun 30 olsun...

Kızlar bi tanıdığım bu argan yağını kullanıyo ama o nemlendirici olarak kullanıyomuş. Bu konuyu gördükten sonra sordum banada fas tan getirticek. Yüzümde sivilce izleri var bakalım inşallah iyi gelir.

Insallah ıyı gelır ama dedıgım gıbı annem yıllarca doktora gıttı uzun sure cılt soyucu kremler gunes kremlerı vs vs bırsuru sey denedı en son bu argan yagını denedı sımdı cıldı tertemız bıtane leke yok yuzunde hemde on gun ıcerısınde duzeltmesı cok sasırtıcı geldı bana boyle cene kemıgının boynuyla ve yzuyle bırlestıgı yer koyu kahverengı sıyahımsı bır renktı dogum lekesı gunes lekesı sıyahımsı olmustu artık sımdı normal cılt rengınden daha canlı daha parlak guzel tertemız bı rengı var sankı yenı bı cılt gıbı ve sadece aksam yatmadan arganı surmus baska hıc bırsey yapmamıs annemınk gıbı kotu bı durumdaysa lekelerınız denemenızı tavsıye ederım

bir yağ kokuyorsa orjinal değildir. ben ebay dan baktım kilosu dünyanın birçok yerinde 250 lira civarında bu da demek oluyor ki 100 gramı 25 liraya denk gelmesi gerekir hadi diyelim ithalatı falan olsun olsun 30 olsun...

yag kokuyosa sahtedır dıye bırsey olduguna ınanmıyorum ben sarımsak tarcın lavanta zeytın cılek kayısı yagıda kokuyo daha bırsuru yag kendıne has kokusunu tasıyo kokusuz yag olabılırmı sızce? Sonucta onlar bıtkılerden elde edılıyor o bıtkıye has kokuyu tabıkıde tasıyacak yapmayın lutfen ya sahte oldugunun baska turden kanıtı olabılır ama bence ve mantıken kesınlıkle kokusu olamaz rengı desenız kıvamı desenız amenna ama kokusu degıl

Argan yağını bende duydum..cilde ayrıca saça da çok iyi geliyormuş.. aktara sorduğumda minicik bi şişesi 25 tl demişti ama işe yarıyordur diye düşünüyorum :)

lekeleri bilmem ama saça o kadar iyi geliyor ki kızlar kesin denemelisiniz ben kuaförumden aldım markası yazmıyor ama baya çok var içinde 50 tl oda istanbuldan getiriyormuş cam şişenin içinde harika kokuyor ..

yag kokuyosa sahtedır dıye bırsey olduguna ınanmıyorum ben sarımsak tarcın lavanta zeytın cılek kayısı yagıda kokuyo daha bırsuru yag kendıne has kokusunu tasıyo kokusuz yag olabılırmı sızce? Sonucta onlar bıtkılerden elde edılıyor o bıtkıye has kokuyu tabıkıde tasıyacak yapmayın lutfen ya sahte oldugunun baska turden kanıtı olabılır ama bence ve mantıken kesınlıkle kokusu olamaz rengı desenız kıvamı desenız amenna ama kokusu degıl

evet dogrusun kokusuz yagları mümkün degil zaten...

X