Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

normal ciltler için yoğun nemlendirici ve yıpranmış saçlara özel jojoba yağlı şampuanı ve saç kremini kullanıyorum. Çok memnunum ürünlerinden :)

Saçları yıpranmış arkadaşlar mutlaka deneyin derim:)

Arkadaşlar Yves Rocher ürünlerini yeni keşfettim diye sevinmiştim ama burada olumsuz birçok yorum okuyunca keyfim kaçtı.Bir haftadır kullanıyorum çok memnundum.Paraben içeriyor ve yüzümde yağ bezeleri oluşturdu diye yazanlar var,bu çok fena,gerçek mi acaba?
Ben göz makyajı için Bioderma Sensibio H2o bazan da Lancome un Bi facil ini kullanıyordum,şimdi Yves Rocher Ekspres i aldım daha kullanmadım.

ben de yves rocher ürünlerinin paraben içerdiğini biliyorum bunu öğrenmeden önce sürekli kullandığım bir markaydı ama artık kullanamıyorum. Sanırım bazı ürünlerinde oluyor bazılarında olmayabiliyor araştırmak lazım.

ben de yves rocher ürünlerinin paraben içerdiğini biliyorum bunu öğrenmeden önce sürekli kullandığım bir markaydı ama artık kullanamıyorum. Sanırım bazı ürünlerinde oluyor bazılarında olmayabiliyor araştırmak lazım.

Ürünlerin parabenli olanlarini parabensizlerle degistirdim.Bir daha da bu markayi almadim.

yesil cayli makyaj temizleme suyunu kullaniyorum cok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba,
Kadınlar günü indirimi başlamış.

Ben de Sebo Vegetal Gözenek Sıkılaştırıcı ve Kusur Giderici Nemlendirici Jel Kremini kullanmak istiyorum fakat emin değilim, kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz?
benim cildim yaglı sample kullanmıştım makyaj altı için memnun kaldım tam boyunu aldım.bende yaseminli parfümü merak ediyorum kullanan varmı bide dogum gününde alışveriş yapmadanda hediye alınıyormu?

Parfümünden kullandım okadarda para verdim. Hiç memnun kalmadım, kokusu kalıcı değil 4 saat bile kalmıyor kiyafetlerimde uçup gidiyor yazık. Ama diger ürünleri hakkında bi bilgim yok.

göz altı kremını kullanıyorum.bilyeli olanlardan.çok memnunum şimdilik.yumuşattı çizgilerimi azalttı sankı :) gerçi ücreti de az değil yani

Kızlar bu üçlüyü kullanıp memnun kalan var mı? Bir de ürünlerin içerikleri hakkında bilgisi olan? Ben bitkisel diye biliyordum ama paraben var diyen olmuş?:KK64:

OS019.jpg

Son düzenleme:
yves rocher fransada basit bir market markası. bizim kendi markalarımız flor mar golden rose neyse o . yerli malı alalım daha iyi çünkü sırf yabancı diye ederinin 2-3 katı para ile satıyorlar hiç de özel bir ürünleri yok

yves rocher fransada basit bir market markası. bizim kendi markalarımız flor mar golden rose neyse o . yerli malı alalım daha iyi çünkü sırf yabancı diye ederinin 2-3 katı para ile satıyorlar hiç de özel bir ürünleri yok
Aynen öyle, bildiğin Nivea ayarı dandik bişey.
Bir tek doğal içerikli rollonunu kullandım ben, o da zaten uygun fiyatlı.

fondötenlerini denemeyi çok istiyorum memnun mmnusunuz kızlar?

Yves Rocher eğer Peta'nın sitesine bakarsanız hayvanlar üzerinde deney yapan bir marka, bitkisel içeriğinin yanında çoğu ürününde paraben (vücut kremleri, losyonlar) ve sülfata (özellikle şampuanlar) rastlamanız da mümkün.

Yves Rocher eğer Peta'nın sitesine bakarsanız hayvanlar üzerinde deney yapan bir marka, bitkisel içeriğinin yanında çoğu ürününde paraben (vücut kremleri, losyonlar) ve sülfata (özellikle şampuanlar) rastlamanız da mümkün.

evet bir de bu var bitkisel diye insan doğa ve çevre dostu zannediyor ama çine satış yapmak için hayvanlara işkence yapmayı kabul eden işkenceci markalardan

Almadım canım,yorum yapamayacağım malesef.

ben bu seriyi hatırladığım kadarı ile Ekim ayında aldım doğum günü indiriminden faydalanarak.. benim adlığım dönemde ambalajları farklıydı gündüz kremi ve gece kremi ayrı şekildeydi yine kremlerden memnun kaldım T bölgemdeki parlamayı ve yağı aldı gündüz kremi yeni bitti gece kremi de bitmek üzere.. ama bir daha alırmıyım bilmiyorum la roshe deneyeceğim şimdi. bilgi vermek istedim

X