Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

bugün gidip doğum günü hediyemi aldım bir alana bir bedava
yves rocher parfümlerine bayılıyorum evidence bir numaralı parfümüm mıng shu yeni çıkan kokusu moment de bonheur ve son olarakta naturelle bu 4 parfümede bayıldım dördünüde aldım daha doğrusu ikisini aldım ikisi hediye
ama mimosa kokusu kalkıyormuş üretimden çok üzüldüm mis gibi bir koku :KK43:(((

avondan vb.markalardan almaktansa bitkisel olduğu için bunu tavsiye ediyorum:)

sıkılaştırıcı bu 35 tl çok memnunum

bu pleeling bana hediye verdiler puanıma karşılık

jelin fotografını bulamadım birde hediye şampuan vermişlerdi ondan memnundum ama devamını bulamadım

buda vazgeçilmez parfümüm 55 tl

Bu sıkılaştırıcı inanılmaz güzel ya .Kullandığım tüm sıkılaştırıcıların arasında en iyis diyebilirim ve inanılmaz tatlı kokuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Hatta benimki bitmek üzere son gittiğimde bulamadım malesef.

$yves-rocher-tradition-de-hammam-collection.jpg ben bu serisinden cok memnun kaldim kizlar tavsiye ederiiim

ben internetten almiyorum , magazalari bizim cadde'nin altinda zaten , fakat ben pek kaliteli bulmuyorum , l'oreal'in seviyesinde urunleri var birkactane tuketemediyim kremleri arkadasima verdim hic bir etki yapmiyor bende,yves saint laurent'in bakim ve makyajlarini kullaniyorum 6 aydir ve cokta memnunum .

kızlar roll on ları süper :)
nivea nınkileri kullanmaktansa bence bunları bi deneyin derim, pembe renkli olanı ve yeşil aloe veralısı kesinlikle harika :))) :KK9:

parfümlerini ve ayak peelingini kullanıyorum şimdilik memnunum

$60087.jpg $67072.jpg $65507.jpg Eki Görüntüle 526125 $36136.jpg $16728.jpg $30800.jpg

Sebo Spesific serisi makyaj temizleme losyonu, maskesi, yüz yıkama jeli, toniği ve nemlendiricisini, iki fazlı göz makyajı temizleyicisini ve ilk kırışıklıklar için göz altı kremini kullanıyorum. Çok memnunum. Bir de eskiden Yria diye bir makyaj serisi vardı, onun pudrası bugüne kadar kullandığım en iyi pudraydı ama maalesef artık üretilmiyor.

en son banyo tuzlarından aldım ve bi de pembe renk rujundan...
ruju güzel banyo tuzunu denemedim....

Sebo Specific serisinden çok memnun kaldım.
Parfümleri gerçekten çok güzel, kalıcı ayrıca.
Bitkisel oldukları için gönül rahatlığıyla sıkabiliyorum. Ayrıca çok bilen yok markayı, onun için parfümlerde pişti olmuyorsunuz kimseyle :)))

Yeni çıkardığı siyah noktalar için olan seriyi aldım, mavi kaplı, pure system, Bence şimdiye kadarki yaptıkları en iyi yüz yıkama jelini yaptılar :) Yapış yapış değil ve etkisi ilk dakikadan hissediliyor, ama alacaksanız set halinde alın derim :)

Banyo keyfi için köpüklerini beğenmedim :KK43: Hiç köpürmedi :KK43:(( Tam bi hayal kırıklığı..

göz makyaj temizleme jelini almayı düşünüyorum kullanan var mı?

pembe renkteki göz makyaj temizleyicisini almıştım ben, serinin adı malesef aklımda değil. eğer o pembe renkli serinin göz makyaj temizleyicisini alacaksan hiç alma derim çünkü bildiğin yağ, ve çok katı :KK43: kullanımı hiç ama hiç kolay değil..
aldım ve işkenceye döndü benim için kullanmasıi bıraktım bi kenara..

ama mavi şişedeki express göz makyaj temizleyicisini vs diyorsan onları kullanmadım, bi fikrim yok :)

ama pembe olanı alma derim ben =)))

pembe renkteki göz makyaj temizleyicisini almıştım ben, serinin adı malesef aklımda değil. eğer o pembe renkli serinin göz makyaj temizleyicisini alacaksan hiç alma derim çünkü bildiğin yağ, ve çok katı :KK43: kullanımı hiç ama hiç kolay değil..
aldım ve işkenceye döndü benim için kullanmasıi bıraktım bi kenara..

ama mavi şişedeki express göz makyaj temizleyicisini vs diyorsan onları kullanmadım, bi fikrim yok :)

ama pembe olanı alma derim ben =)))

Teşekkürler canım bilgi için. :)
Ne kullanıyorsun peki sen?

Teşekkürler canım bilgi için. :)
Ne kullanıyorsun peki sen?

Mrb :)
Rica ederim tatlım, ne demek :) Her zmn :)
Ben bioderma - sensibio H2O - 250 ml - bunu kullanıyorum, eczanelerde satılıyor :) pembe kapaklı :)

Bir tanede gene bioderma'nın white objective H2O sunu kullanıyorum :) Bu da 200 ml :)

İkisinden de çok memnunum, bütün yüzdeki makyajı temizlemek için kullanıyorum :)
White objective olan eğer çilin veya kahverengi leken falan varsa onların rengini açmayada yarıyor :) Bende yok, ama genede aldım, kullanırsan memnun kalacağına eminim.. Fiyatı 49 lira gibi bir rakamdı ama emin değilim, bir şişe uzun süre gidiyor zaten, alalı çok oldu :)

ikisi var bende, hangisini canım isterse onunla temizliyorum yüzümü :)

Mrb :)
Rica ederim tatlım, ne demek :) Her zmn :)
Ben bioderma - sensibio H2O - 250 ml - bunu kullanıyorum, eczanelerde satılıyor :) pembe kapaklı :)

Bir tanede gene bioderma'nın white objective H2O sunu kullanıyorum :) Bu da 200 ml :)

İkisinden de çok memnunum, bütün yüzdeki makyajı temizlemek için kullanıyorum :)
White objective olan eğer çilin veya kahverengi leken falan varsa onların rengini açmayada yarıyor :) Bende yok, ama genede aldım, kullanırsan memnun kalacağına eminim.. Fiyatı 49 lira gibi bir rakamdı ama emin değilim, bir şişe uzun süre gidiyor zaten, alalı çok oldu :)

ikisi var bende, hangisini canım isterse onunla temizliyorum yüzümü :)

Aslında ben Bioderma Sebium Temizleme Jeli var ama göz makyajımı tamamen temizlemiyor,kalemi falan.O yüzden ekstra göz makyajı için bir şey alıyım diyordum. :)
h2o çok iyiymiş,onu almayı düşünüyordum ama göz çevrem için özellikli bir şey alıyım diyordum bilemedim şimdi. :)
h2o'da aklımda ama.:)

mavi olan makyaj temizleyicisini ben kullanıyorum, memnunum yanma, yakma gibi bir kusuru yok.

Sebo Specific serisinden çok memnun kaldım.
Parfümleri gerçekten çok güzel, kalıcı ayrıca.
Bitkisel oldukları için gönül rahatlığıyla sıkabiliyorum. Ayrıca çok bilen yok markayı, onun için parfümlerde pişti olmuyorsunuz kimseyle :)))

Yeni çıkardığı siyah noktalar için olan seriyi aldım, mavi kaplı, pure system, Bence şimdiye kadarki yaptıkları en iyi yüz yıkama jelini yaptılar :) Yapış yapış değil ve etkisi ilk dakikadan hissediliyor, ama alacaksanız set halinde alın derim :)

Banyo keyfi için köpüklerini beğenmedim :KK43: Hiç köpürmedi :KK43:(( Tam bi hayal kırıklığı..

mesela hangi parfümleri güzel? benim doğum günüm yaklaşıyor
hatırladığıma göre doğum günlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası var 2 parfüm alıcam biri vanilla noir ama diğeri olsun acaba?

Ben kırmızı bir ruj almıştım buradan. Pütürlü pütürlü duruyor dudağımda, nemlendirmediği için. Aslında dudaklarımda çatlak kuruluk kabuklanma falan olmasa güzel dururdu sanırım. Rengi fena değil.

X