Yves Rocher Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

morfin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2011
197
1
Ben bir senedir kullanıyorum, hayvan deneyleri konusunda duyarlı oldukları için ve üyelik kartında puan biriktiğinde puanla alışveriş yapıldığı için, fiyatları da uygun. ve en önemlisi ürünlerinden memnunum. ama bu forumda pek göremedim kullananları, sizler ne düşünüyor sunuz? merak ettim.:KK8:

ben allığını almayı dşünüyorum fiyatı nasıl acaba

ben allığını almayı dşünüyorum fiyatı nasıl acaba

normal fiyatı 39.90 görünüyo ama üye olduktan sonra senede 4-5 defa, yüzde otuz indirimle alışveriş yapma olanağı ve ufak hediye olanakları oluyor. ben indirimleri bekliyorum genelde. internet sitelerinde fıyatları yazıyo.

Ürünlerini bizzat kullanmadım ama kullananlar çok memnun .Kokuları diğer markaların çakmaları ama rujlarını çok beğenen varrr

normal fiyatı 39.90 görünüyo ama üye olduktan sonra senede 4-5 defa, yüzde otuz indirimle alışveriş yapma olanağı ve ufak hediye olanakları oluyor. ben indirimleri bekliyorum genelde. internet sitelerinde fıyatları yazıyo.

çok pahalı değilmiş canım ya internet dışında nerden alabilrz

çok pahalı değilmiş canım ya internet dışında nerden alabilrz[/QUOT

istanbulda 15- 20 mağazası var başka şehirlerde de var genelde alışveriş merkezlerinde mağazaları var ama bazı yerlerde ki ler küçük oluyo ürün çeşidi az oluyo, o yüzden ben metro city dekine gidiyorum, orası büyük bi mağaza. mağazalarıda internet sitesinde yazıyo,

kolay kolay bırakmam ben bu markayı bide ilk alışverişte üye olunca bir peeling hediye ettiler. onuda sevdim yada bedava sirke...:KK1:

kullanıpta beğenmediğim bir ürününü belirtmem lazım, aklıma şimdi geldi: Pure Camile serisinden nemlendirici. makyaj altı dışında kullanmamalı.

bi kac urununu kullaniyorum
benim en sevdigim yani
fransada bi kere alisvers yaptinmi pesini birakmiyorlar
senede 4,5 defa 15 € luk 30 € luk cekler gonderiyorlar eve
alisveris yapiyorsun tek sart kargo sana ait oda 5 € filan tutuyor
bazende hediye olarak plaj cantasi, makyaj cantasi gibi seyler gonderiyorlar
hediyeleri bile hem kaliteli hemde ise yarar seyler

dedigin gibi insanın pesini bırakmıyoIar be rimeIve parfüm siparis verdim yanında bide canta hediyesi wardı cantaIar acaip dandik hic göründügü gibi degiIdi
rimeIde suan akIımda yok ama pembe renkIi, yapıs yapıs tortuIu gösterdi kirpikIerimi bence cokta kaIiteIi degiI ürünIeri

2 sene oncesinden luminelle fondoteni kullanmıştım suan azıcık kaldı, hafif pırıltılı begenerek kullandım. doğal olduğu söyleniyor, elimdeki makyaj malzemeleri bitince bu markayı denemeyı dusunuyorum

Ürünlerini bizzat kullanmadım ama kullananlar çok memnun .Kokuları diğer markaların çakmaları ama rujlarını çok beğenen varrr

arkadaşlar birkaçsene öncesine kadar sadece yurtdıiından getirtebildiğimiz bir bitkisel kozmetik markası..şuan türkiyedende alışveriş yapabiliyoruz.denemediğim ürün yok.gayet kaliteli.ben çokmemnunum.özellikle parfümlerini mutlaka deneyin çünkü bugüne kadar kullandığım çakma olmayan orjinal parfümlerden oldukça farklı tek parfümlere sahip bu markanın ürünleri..zaten üye olunca bir sürü yok hediyesi yok indirimi derken insanı mutlu ediyorlar..öyle güzel duş jelleri var ki banyodan çıkmak istemiyor insan:) beni sadece rimeli pek tatmin etmedi..onun sebebi de estee lauder magnascopic rimeli kullandıktan sonra tüm rimeller boş geliyor insana:)

mrb bende belcika'da olan yves rocher'den alisveris yapmis biriyim. Acikcasi bitki uzere calisildigi soze inanmiyrm ve urunlerini pek begenmis de degilim. Suana kdr dudak boyalarini (luminelle) olanlarini begenmedim cunku sahte ve yapmacik duruyor dudaklara suruldugu zmn. Avon'dan dudakboyasini surerek farkettim bunu.
parfumlerden Comme une évidence kullaniyrm, o cok harika!! kokus da kalici!! babama ise transat aliyrm kac senedir ve cok memnun.
Dus jelleri de gayet hos, kokusu kalici!
luminelle eye-liner'de fena dgl
ama goz kalemleri, dudak kalemleri, alliklar, pudralar ve kremler pek memnun etmedi beni.
Hele cilt maskeleri. Birtanesi var seftale ile yuz maskesi. Maskenin icinde tuaf tuaf parlak seyler gozukuyor ve almakta vazgectim.

Kisacasi sevdiklerim:
parfum, eyeliner, dus jel

sevmediklerim:
krem, makyaj, tandik tadik cabuk kirilan hediyeleri

Luminelle serisi uygun fiyatlı olmasıyla ünlü (türkiye) ancak metro city deki görevli o serinin kaldırılacağını söyledi bana. yani artık daha kaliteli olan couleurs nature makyaj serisi satılacakmış. sanırım kalitesiz denilen ürünler luminelle'den çıkıyo. (gerçi ben rimelinden memnunum)

Başka ülkelerde çok ucucz olabilir ancak türkiyedeki birçok markaya göre kaliteli buluyorum.

Krem olarak karma cildime sebo specific matlaştırıcı krem kullandım, şuan için çok memnunum.

Kullanmayacağım ve denemiyeceğim tek ürünü güneş ürünleri.

bende yüz temizleme jelini ve sıkılaştırıcı kremini kullanıyorum çok memnunum
ve vazgeçemediğim leylak kokusu var

sıkılaştırıcı bu 35 tl çok memnunum

bu pleeling bana hediye verdiler puanıma karşılık

jelin fotografını bulamadım birde hediye şampuan vermişlerdi ondan memnundum ama devamını bulamadım

buda vazgeçilmez parfümüm 55 tl

Son düzenleme:

jelin fotografını bulamadım birde hediye şampuan vermişlerdi ondan memnundum ama devamını bulamadım

güle güle kullan güzel görünüyolar :emir_bebek: kremin aynı serisinin ultra matını kullanıyorum. peeling'i üye olduğumda hediye ettiler, parfümlerine söz yok zaten :21:

peelingim bitmek üzere bu markadan almak istiyorum hangisni önerirsinz
birde fiyatı ne kadr

peelingim bitmek üzere bu markadan almak istiyorum hangisni önerirsinz
birde fiyatı ne kadr

eğer yüz içinse: yukarıdaki resimde ki arındırıcı peeling 27,90 mış. birde daha uygun fiyatlı 'maske' serisinde kayısı çekirdeği özlü peeling var 15 lira ama onu kullanmadım.

bu parfum serisi cok hos evet, buna katiliyrm, bende mimosa olani vardi, annemde ise pembe bir cicekti adini unuttm.

peki kremle ilgili birsey soracam, kullanmadigin zmn kullanma ihtiyacini duyuromusun? birde cok ozel degilse, yas grubun ne?

X