Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Isırgan suyu ile ilk yıkamada saç dökülmem durdu!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Buse___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
49
7
Kızlar ben kendi denediğim bir şeyi sizinle paylaşmak istedim.yaklaşık 1 senedir saçlarım dökülüyordu ama öyle böyle değil her yıkadığımda avuç avuç çektikçe geliyordu.kuruturken ve yastığımda öyle ve üzerimden de bir sürü saç toplardı arkadaşlarım. Daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile aktara gittim .kuru ısırgan aldım 3 ,4 bardak kadar suyu kaynatıp içine bir avuç kadar atıp demledim.bu su ile saçlarımı yıkadıktan sonra duruladım.daha sonrada kuruttum tekrardan durulamadım hiç.ilk yıkamada saçlarımdan 10 ila 20 tel arası döküldü en fazla. normalde 100 150 dökülüyordu. ama bunu düzenli olarak 1bucuk 2 ay kadar her yıkamamda tekrarladım. şuan devam etmiyorum ama yinede dökülmüyor saçım hatta dün yıkadım 4 tane tel geldi :) daha önce bunu neden öğrenmedimki diye söylenipte durmadım değil :) herkesin saçında aynı etkiyi gösterirmi bilemem ama biz bunu yurtta 4 ,5 arkadaşla yapıyoruz hepimizinde dökülmesi durdu bende heralde bu bir tesadüf değil diyerek sizinle paylaşmak istedim :)

Son düzenleme:
Ben de denedim,ilk yıkamadan itibaren durmuştu dökülmem.
Ama devam etmedim tekrar dökülmeye başladı.
Tekrar başlayacağım.

Bir anlatsana nasıl uyguladığını .Diplere sürüyor muyuz ,en son suyla mı yıkıyoruz gibi gibi ...

Ben yıkayıp durulayıp ısırgan suyuyla tüm saçımı yıkamıştım.
Birkaç dk.bekletip durulamıştım.
Özellikle diplere sürmek gerekiyor.

Ben yıkayıp durulayıp ısırgan suyuyla tüm saçımı yıkamıştım.
Birkaç dk.bekletip durulamıştım.
Özellikle diplere sürmek gerekiyor.

bu formulun faydasını gordunuz mu? benım acıl bırseyler yapmam gerek sacım çok kuru belkı bu yuzden de dokuluyor.

X