Saç Rengi ve Saç Boyama Kahve Tonları kullananlar,kullanmak isteyenler...

HYT

Yeni bir hayat...
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
940
22
Hanımlar saç rengimden acayip sıkıldım dipleri kumral-küllü kumrala
Uçları açık kumral-açık küllü sarı ile boyarım.Şuan böyleler $IMG_1778.JPG

Bana KIZILLIK-DORELİK İÇERMEYEN orta tonlarda
Parlak duracak kahve tonları önermenizi istiyorum.Kahve tonlarında genelde yansıma olur biliyorum ama en azından
Kahve tonu baskın olsun...İstediğim tonlar :KK16:
$images.jpg $rihanna photes.jpg

Herkes sarışınmı olmuş yahu yok mu kahve kullanan:KK9:

Nedense bu kahve tonları hiç ilgimi çekmedi benim. Yada küllü ve siyaha yakın olanı saç rengim o kadar :) .
Bence açık tenliysen bakır kahve filan dene

Tenim buğdaya çalan beyaz,küllü tonlar kullandım sarartıyor beni:KK43:
Saçım çok seyrekleşmiş siyah kullanamıyorum tepemi gösteriyor:KK43:
Sarıda çok yıprattı:KK43:
Saçlarda uzun olmayınca renkte kendini pek göstermiyor...
Kahve tonlarına boyatıp dinlendiriym uzasın dedim.
Ama pek kullanan yok sanırım kime baksam sarışın veya bakır kullanıyor:)
Nedense bu kahve tonları hiç ilgimi çekmedi benim. Yada küllü ve siyaha yakın olanı saç rengim o kadar :) .
Bence açık tenliysen bakır kahve filan dene

Resimdeki renklerde kizillik ve dorelik var. Sana dogal kahve ve kumral tonlarini tavsiye ederim.

5ACIKKAHVE.jpg
6KOYUKUMRAL.jpg

Yansimali olan renklerden kahve yansimalilari ve tütünleri tercih etmelisin.

5.09YOGUNTUTUN.jpg
5.7KISKIRTICIKAHVE.jpg
6.72KESTANEKAHVE.jpg
6.09KOYUTUTUNKUMRAL.jpg

Resimdeki renklerde kizillik ve dorelik var. Sana dogal kahve ve kumral tonlarini tavsiye ederim.

Yansimali olan renklerden kahve yansimalilari ve tütünleri tercih etmelisin.

Çok saol canım ya fiyatıda gayet ucuzmuş

Eklediğiniz resimlerin her ikisinde de dore var kızıl yansımalar var
Saçı canlı göstersin diye
Şimdi saçınızda bu renkleri istemiyorsanız uzak durmanız gereken renkler başında açık kahveler , koyu kumrallar , kışkırtıcı kahve , tütün renkleri
Tütün renkleri bazen akarken turuncu olabilir
Ancak içine küllü renkleride katarsanız dengelerseniz diye düşünüyorum
Tavsiyem açık kahve az miktarda küllü kumral koyun içine
Benim eski kuaförüm saçımı hep bu renklere boyardı , ama ben yapmaya kalkışıncada turuncu olurdu
valla beceri işi bu kahve renklerini yapmak

Önerilerin için çok tşklr.
Kahve tonları çok kullanılan bir saç rengi ne bilim bilen deneyen birileri vardır diye düşünmüştüm
ama kahve tonu diyip geçmemek lazımmış:)
dediğin gibi kuaförler ne yapıp karıştırıyorlarsa bazen güzel renkler ama bizim değilde başkasının istediği renkleri çıkarıyorlar:)
Bende kumral tonlarını düşündüm ama kumral diyip geçmemek lazım akınca çok turuncu oluyor:8
çünkü diplerimi öyle boyuyorum.
Eklediğiniz resimlerin her ikisinde de dore var kızıl yansımalar var
Saçı canlı göstersin diye
Şimdi saçınızda bu renkleri istemiyorsanız uzak durmanız gereken renkler başında açık kahveler , koyu kumrallar , kışkırtıcı kahve , tütün renkleri
Tütün renkleri bazen akarken turuncu olabilir
Ancak içine küllü renkleride katarsanız dengelerseniz diye düşünüyorum
Tavsiyem açık kahve az miktarda küllü kumral koyun içine
Benim eski kuaförüm saçımı hep bu renklere boyardı , ama ben yapmaya kalkışıncada turuncu olurdu
valla beceri işi bu kahve renklerini yapmak

Önerilerin için çok tşklr.
Kahve tonları çok kullanılan bir saç rengi ne bilim bilen deneyen birileri vardır diye düşünmüştüm
ama kahve tonu diyip geçmemek lazımmış:)
dediğin gibi kuaförler ne yapıp karıştırıyorlarsa bazen güzel renkler ama bizim değilde başkasının istediği renkleri çıkarıyorlar:)
Bende kumral tonlarını düşündüm ama kumral diyip geçmemek lazım akınca çok turuncu oluyor:8
çünkü diplerimi öyle boyuyorum.

Bir sorum olacak. Ben de sarı yaptırmıştım saçlarımı. Sonra kumral ve küllü kumral karıştırıp boyadım. Koyu kahve oldu. Küllülük var gayet. Benim saçlarım da yıkadıkça turuncu olur mu? :26: Senin tecrüben varmış, ondan soruyorum. Küllü kullandım ama ben ayrıyeten, onun etkisiyle belki çok turuncu olmaz. Ne dersin bu konuda?

Canım kumralda zemin önemli sen sarının üstüne yapmışın pek turunculaşmaz ama çok çabuk açılıyor rengi.
Benim doğal saçım kestane olduğu için küllü kumral hatta mavi boya dahi kattığımda gene turunculaşıyor.:KK43:
Bir sorum olacak. Ben de sarı yaptırmıştım saçlarımı. Sonra kumral ve küllü kumral karıştırıp boyadım. Koyu kahve oldu. Küllülük var gayet. Benim saçlarım da yıkadıkça turuncu olur mu? :26: Senin tecrüben varmış, ondan soruyorum. Küllü kullandım ama ben ayrıyeten, onun etkisiyle belki çok turuncu olmaz. Ne dersin bu konuda?

ben saçlarımı loreal excellence 6.41 fındık kabuğuna boyamıştım çok güzel çok doğal bi kahve olmuştu melteminkine de benziodu sanırım

Yeşillenebilirde , küllü rengin marifetidir , ben sarı saçlarımı kumralla boyadığımda yemyeşil olmuştu hehe saç boyama konusunda ustayımdır :)))

uzun yıllardır sarı kullanmış biri olarak kahve tonları bi okadar uzun yıllar daha favorim olcak çünkü daha önceden bu kadar güzel kahve tonları yokdu son yıllarda bu iş baya ilerledi ben sarı röfleli saçlarımı cesaret edemediğim için kuaföre boyattım şmdi ise kutu boyalarımı aldım evde devam edicem bu konuyuda baya araşdırdım sayılır suan elimde palette deluxe 6.65 altın parıltılı kakao vede palette 6.68 bronz kahve var bu ikisinin arasında az bir fark var bronz kahvenin yansıması kırmızı yani kızıl kakaonunda altın yani sarı ilk önce kakao boyayacağım sonra dipler çıkınca bronz kahveye devam edicem eğer kakaoyu beğenirsem bundan şaşmam bronz kahvenin yazın çok güzel durduğunu biliyorum helede bronz tende adı gibi:KK16:saçı çok koyu kahve isdemiyosanız 6 lı numaralardan başlamak en iyisi meltemin saçı ise daha koyu çikolata kahvenin koyu tonları onunkide palette deluxe 3.65 çikolata kahveyi bi tanıdığım denedi saçları siyaha yakındı fazla tutmamış ama güneşde harika olmuş bende sarı renkden birden bu kadar koyulaşmaya cesaret edemediğim gibi kuaförümde yapmamamı önerdi orta tonları bozmamak lazım ki geriye dönüş isdersek saç kolay açılsın diye bende burda konu açmışdım zaten saç resimlerim mevcut cevap fazla gelmeyince kendim baya araşdırdım:KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...yorum-tavsiyelerinizi-bekliyorum-resimli.html

Çok tşklr canım ya uzun uzun yazmışın...
Bende öyle düşünüyorum 7 tonlarından başlayıp 6 ile 5 tonlarına kadar kullanmayı düşünüyorum.
Zemin sarı olduğu için 6 sonrası çok koyu tutar geri dönüşü zor olur.
Dediğin tonlara baktım ben dore kahveyi kızıl yansımalıya tercih ederim çünkü kızıllıktan nefret ederim.
BU yüzden kumral 7.0 kakao 6.65 karıştırabilirm.

Bu arada Burda bir yorum gördüm kahve yansımalı kahve istiyenler 6.7 ile 5.7 kullanmalıymış
KOLESTON PERFECT SAÇ BOYASI - 6.7 CEYLAN KAHVESi >> $pr_01_618_max.jpg

Buda Avon Saç Boyası 6.7 Çikolata KahveEki Görüntüle 333131
uzun yıllardır sarı kullanmış biri olarak kahve tonları bi okadar uzun yıllar daha favorim olcak çünkü daha önceden bu kadar güzel kahve tonları yokdu son yıllarda bu iş baya ilerledi ben sarı röfleli saçlarımı cesaret edemediğim için kuaföre boyattım şmdi ise kutu boyalarımı aldım evde devam edicem bu konuyuda baya araşdırdım sayılır suan elimde palette deluxe 6.65 altın parıltılı kakao vede palette 6.68 bronz kahve var bu ikisinin arasında az bir fark var bronz kahvenin yansıması kırmızı yani kızıl kakaonunda altın yani sarı ilk önce kakao boyayacağım sonra dipler çıkınca bronz kahveye devam edicem eğer kakaoyu beğenirsem bundan şaşmam bronz kahvenin yazın çok güzel durduğunu biliyorum helede bronz tende adı gibi:KK16:saçı çok koyu kahve isdemiyosanız 6 lı numaralardan başlamak en iyisi meltemin saçı ise daha koyu çikolata kahvenin koyu tonları onunkide palette deluxe 3.65 çikolata kahveyi bi tanıdığım denedi saçları siyaha yakındı fazla tutmamış ama güneşde harika olmuş bende sarı renkden birden bu kadar koyulaşmaya cesaret edemediğim gibi kuaförümde yapmamamı önerdi orta tonları bozmamak lazım ki geriye dönüş isdersek saç kolay açılsın diye bende burda konu açmışdım zaten saç resimlerim mevcut cevap fazla gelmeyince kendim baya araşdırdım:KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...yorum-tavsiyelerinizi-bekliyorum-resimli.html

ben de sarının üzerine 5-6 keredir kızıllı veya sıcak kahve tonlarına boyuyorum.
birkaç hafta içinde, akıp akıp karamele dönüyor.
sanırım bir yerde yanlış yapıyorum
belki de ana tonları da karıştırmak gerek.
gerçi farketmez böylece birçok rengi denemiş oldum ben : )

Kızıl yansımalı kahveleri pek beğenmiyorum
Sanırım sende doğal kahve istiyorsun dore ve kızıl yansımalıdan uzak durmalısın.
Bende doğal kahve arayışındayım hala:KK43:
ben de sarının üzerine 5-6 keredir kızıllı veya sıcak kahve tonlarına boyuyorum.
birkaç hafta içinde, akıp akıp karamele dönüyor.
sanırım bir yerde yanlış yapıyorum
belki de ana tonları da karıştırmak gerek.
gerçi farketmez böylece birçok rengi denemiş oldum ben : )

X