idrar testinde pozitif çıkıp kanda ilk değeri negatif olup daha sonra yükselen varmı?

bdeniz57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
68
1
kızlar idrar testinde adetiniz 2 gün geçtikten sonra 2. çizgi silik çıkıp adetin 4 günü geçtiğinde kanda negatif sonuç çıkıp 1 hafta sonra kanda hcg oranı yükselen varmı? kanda yanlış sonuç çıkma ihtimali varmıdır?

Canim oncelikle herkese hayirli gebelik ve hayirli ugurlu evlatlar diliyorum. Ben 1 cocuk annesiyim kendimde boyle birsey yasamadim ayrica en dogru sonuc kan tahlilidir ancak labaratuarda bir yanlislik sonuclarin karisma durumu olur mu olur:) burasi turkiye sevgiler

Canim oncelikle herkese hayirli gebelik ve hayirli ugurlu evlatlar diliyorum. Ben 1 cocuk annesiyim kendimde boyle birsey yasamadim ayrica en dogru sonuc kan tahlilidir ancak labaratuarda bir yanlislik sonuclarin karisma durumu olur mu olur:) burasi turkiye sevgiler

ben tek bir test yapmadım en son yaptığım test en iyilerinden onda öncekine göre az daha belkirginleşti. ayrıca laboratuvarda da idrar testinde çıkan sonuça görede hamile olduğumu söylemişlerdi. akşama kan testini alınca değer hamile değilsini gösteriyordu. hadi bir iki test yanlış sonuçtuda 5 testtemi yanlış çıkar. çarşambayı bekliyorum bakalım 11 gün geçmiş olucak regl dönemimden. birde sizde bel ağrısı çok oluyormuydu? ben özellikle ayaktayken belim çok aşırı ağrıyor. özelliklede dün sabahtan akşama kadar çok yorgundum hiç halim yoktu ve akşam belim çok aşırı ağrıyordu. karnımada bir sancı girdi. göğüslerimde çok acıyor. sadece uçları değil üstüne yatınca falan baya acıyor. herkes benden güzel haber bekliyor. annemde bana hamileyken aynı durumdaymış öyle diyor ama bilemiyorum kafam çok karıştı. zaman geçmek bilmiyor.

Kanda yanlış çıkma oranı çok düşüktür. İdrardan daha güvenilir bir sonuçtur kan. Ama testi yapan laboratuarda önemli. Şuan hamilemisiniz? Kandakinin hafif yükselmesinin başka sebebleri olabilir. Şuan ne kadar geçti son adet tarihi üzerinden?

Kanda yanlış çıkma oranı çok düşüktür. İdrardan daha güvenilir bir sonuçtur kan. Ama testi yapan laboratuarda önemli. Şuan hamilemisiniz? Kandakinin hafif yükselmesinin başka sebebleri olabilir. Şuan ne kadar geçti son adet tarihi üzerinden?

bugün 8. gün hala regl olmadım. idrar testinde peki 5 tanesidemi yanlış pozitif sonuç verdi sizce.

kandaki sonuç kaç çıktı? buda önemli belki reglinin geçtiği gün kdar değerin yükselmedi
bence başka bir yerde tekrar kan yaptır derim en kesin sonucu kanda çıkıyor

kandaki sonuç kaç çıktı? buda önemli belki reglinin geçtiği gün kdar değerin yükselmedi
bence başka bir yerde tekrar kan yaptır derim en kesin sonucu kanda çıkıyor

kanda 0,7 çıktı. geçen ay 14 aralıkta regli olmuştum. hala hastalanmadım. arada midemden acı su geliyor ağzıma. hafif bulantı oluyor. 1 hafta sonra gel dediler kan için. çarşamba gidicem 11. gün olucak zaten. bakalım hayırlısı.

bende iki idrar testinde silik 2. çizgiyi gördüm ve gittim kan tahlili yaptım 0.5 çıktı berbat bir durum...

bende iki idrar testinde silik 2. çizgiyi gördüm ve gittim kan tahlili yaptım 0.5 çıktı berbat bir durum...

peki regl kaç gün geçti senin. benim bugün 9. günüm hala regl olmadım. çarşambaya kan testi yaptırıcam. 11. gün yani. ve kendmi her geçen gün daha yorgun halsiz hissediyorum. belim çok ağrıyor. göğüslerim de değşiklikler var. bugün mide bulantım çok var ama çıkaramıyorum. ayrıca ağzıma acı su gelip duruyor. çıkaramadığım için oluyormuş. kasıklarımda özellikle sol kasığıma birşeyler batıyor sanki.böyle işte.

peki regl kaç gün geçti senin. benim bugün 9. günüm hala regl olmadım. çarşambaya kan testi yaptırıcam. 11. gün yani. ve kendmi her geçen gün daha yorgun halsiz hissediyorum. belim çok ağrıyor. göğüslerim de değşiklikler var. bugün mide bulantım çok var ama çıkaramıyorum. ayrıca ağzıma acı su gelip duruyor. çıkaramadığım için oluyormuş. kasıklarımda özellikle sol kasığıma birşeyler batıyor sanki.böyle işte.

sol kasıkta batma sürekli uyku hali k.rengi akıntı hepsi bende de mevcut bat 25-26 aralık yani daha 2-3 gün var

benimde bugün 18. gün hala olmadım k rengi lekelenmem var olacam herhalde.bende geçtiği zaman 2. gün kan testi yaptım bişey çıkmadı idrardada çıkmıyo ama bendede kasık batması aşırı yorgunluk var.sanırım piskolojik oluyor.

ben tek bir test yapmadım en son yaptığım test en iyilerinden onda öncekine göre az daha belkirginleşti. ayrıca laboratuvarda da idrar testinde çıkan sonuça görede hamile olduğumu söylemişlerdi. akşama kan testini alınca değer hamile değilsini gösteriyordu. hadi bir iki test yanlış sonuçtuda 5 testtemi yanlış çıkar. çarşambayı bekliyorum bakalım 11 gün geçmiş olucak regl dönemimden. birde sizde bel ağrısı çok oluyormuydu? ben özellikle ayaktayken belim çok aşırı ağrıyor. özelliklede dün sabahtan akşama kadar çok yorgundum hiç halim yoktu ve akşam belim çok aşırı ağrıyordu. karnımada bir sancı girdi. göğüslerimde çok acıyor. sadece uçları değil üstüne yatınca falan baya acıyor. herkes benden güzel haber bekliyor. annemde bana hamileyken aynı durumdaymış öyle diyor ama bilemiyorum kafam çok karıştı. zaman geçmek bilmiyor.

sizin sonuc ne oldu acaba ? durumlarmz birbirine okadar benzyo kii ..

Merhaba arkadaşlar lütfen banada bir akıl verin gerçekten aklımı kaçırıcam son adet tarihim 28 hazirandı dün gece evde test yaptım silik çizgi çıktı bugünde doktora gittim ulturasonda öyle üstün körü bakıp kan istedi onunda sonucu malesef 1,17 geldi :KK43: ama ben bariz bütün belirtileri yaşıyorum göğüslerim hem dolgun hem çok acıyo uyku desen ayakta uyuyacağım nerdeyse midem deseniz aldı başını gitti boğazıma sürekli acı acı sular geliyo acaba yükselme ihtimali olabilirmi :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sn böyle anlatınca korktum şimdi benmde adetm geçikeli bu 5. gün. 3 gün önce test yaptın negatifti dün yaptım silik bi şekilde pozitif çıktı.Sağ kasığımdada bir ağrı var...İdrar testleri pozitifte yanılabiliyomu?

Mrb bayanlar bn 2 aylk evliyim 23 yasndayim bu ay hamileyim diye cok süpelndim mide yanmam bel agrisi adetimden 1 bucuk hafta önce leke gördüm 3 gün önce idrar testi yaptm evde silik cizgi ckkti cok sevindim...ertesi gün erken gebelik testi aldim hic bsy cikmadi kafam karisti üzldm bugn adet günm daha olmadm bekliyrm adetim cok düzenli 28 gnde bi oluyorm normlde bugn olmassam olurmym acaba cok istyrm yüce Allahim icimi biliyor...

kızlar idrar testinde adetiniz 2 gün geçtikten sonra 2. çizgi silik çıkıp adetin 4 günü geçtiğinde kanda negatif sonuç çıkıp 1 hafta sonra kanda hcg oranı yükselen varmı? kanda yanlış sonuç çıkma ihtimali varmıdır?
canım bende 2_3 aydır şöyle bi sorun var. idrar testinde pozitif. ama kanda hafif yüksek mesela 42 gibi. ben kendimi gebe sanarken hastalanıyorum. adet oluyorum. doktor idrar testi düşük miktardaki hcg yi gebe olarak algılarmış. bebek olduğu falan yok yani ama pozitifi görüyorum. saçmalığa bakarmısınız ki ben böyle bişeye mantık veremiyorum. rahim kendini bebeğe hazırladığı için kendi kendine yüseliyrmuş.. :KK43:

sn böyle anlatınca korktum şimdi benmde adetm geçikeli bu 5. gün. 3 gün önce test yaptın negatifti dün yaptım silik bi şekilde pozitif çıktı.Sağ kasığımdada bir ağrı var...İdrar testleri pozitifte yanılabiliyomu?
yanılabiliyor canım ben pozitif aldığım halde adet oldum hiiiç abatmıyorum pozitifi gördümm ama kanda değer 42 çıktı beklerken yükselmesini hasta oldum. adet geikmesi 10_15 gün geçecek ben onu bunu bilmem.adet günüde veya bir iki gün sonrasında gebelik öğrenen şanslı kesim olmadığımız kesin arkadaşlar çok yıpranıyoruz amaa durum bu. bu ay adetim 2 gün geçti testte yine afedersiniz ök*z gibi pozitif ama karın ağrım var hafifen hasta ne zaman olacam bakalım.

benimde bugün 18. gün hala olmadım k rengi lekelenmem var olacam herhalde.bende geçtiği zaman 2. gün kan testi yaptım bişey çıkmadı idrardada çıkmıyo ama bendede kasık batması aşırı yorgunluk var.sanırım piskolojik oluyor.
kesinlikle. 10 aylık evliyim ve 10 aydır aynı manzarayı yaşıyorum :KK43:

Benim 6.5 aylık bebeğim karnımda öldü 18 nisanda 2 ay korunmadan sonra bu ay korunmamistik 20 tane test almistim kaybetmenin acısıyla adetime 5 gün kala dayanamayıp yaptım gpozitif çıktı gözlerim e inanamadım önce eşime söyleyemedim 5 gün boyunca herica saat de her sabah derken 20 test ide yaptım hepsi kocaman pozitif di farkli olsun diye iki tane de farkli marka test aldim onlarda pozitif artık eşime söylemeye hazırdım söyledim dünyalar bizim olmuştu kan vermeye gittim sonuç 5.02 negatif dediler ama sınırda 2 gün sonra yine deneyelim dediler denedim 5.49 çıktı yine sinir mis yükselir mi diye beklerken adet oldum sonuç kocamannnn birr hayal kırıklığı daha peki bu kadar pozitif neyin nesildik :KK43:

Canim cok zaman olmuş ama ne durumdasin.. o zaman bebek var miymis..

X