Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

yazmıyor canım ya bulamadım.braum silk epil xpressive yazıyor.internete yazınca çıkıyor zaten.resmini eklemeye çalıştım ama benimkinin.ekleyebildim umarım sositososito

Eklentiler

• $598023001270648625.jpg
    $598023001270648625.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 55
Epilasyonlarda küçük cımbızlar olduu için ve hızlı döndükleri için haliyle tüyleri kırıyor, o da sanırım sert ve kalın çıkarttırıyor.
.

Bende tam tersi oldu. Önceden jiletle aliyordum. Simdi epilasyonla aliyorum.
Gerek bacaklarim gerek koltuk altimda daha ince cikiyorlar.

yazmıyor canım ya bulamadım.braum silk epil xpressive yazıyor.internete yazınca çıkıyor zaten.resmini eklemeye çalıştım ama benimkinin.ekleyebildim umarım sositososito

Bende tavsiye edebilirim, harika birsey en minik killari dahi es gecmiyor ve isik yardiminlan cok iyi gorebiliyorsun...

braun 3170 soft perfection alacaklara tavsiye ediyorum bugün aldım çok güzel bi ürün üstelik fiyatıda uygun 56 milyon masaj başlığı sayesinde hiç acı hissetmedim bu fiyata bu ürün çok güzel bi kıl tüy aletine çok para vermeye hiç gerek yok bence ben çok memnun kaldım

Son düzenleme:
ben senelerdir philips kullanıom cok cok memnunum.ama braun da iyi bir marka.bir arkadaşım rowentadan almıs iyi oldugunu söylüyordu ben onun yalancısıyım

yıllarca bu ürünlerin satışını yaptım en çok tutulan markalar philps ve braun kafa kafaya diyebilirim ama braundaki ürün çeşidi daha fazla başlıklar açısından özellikle daha detaylıları var kendimde braun kullanıyorum ancaaaaak eğer cilt tipiniz batığa müsait ise yada pütürlü ise kullanmayın derim.ama sorunsuz bir cildiniz varsa hiç fark yapmaz diyorsanız komplike birşeye gerek yok hepsi aynı inanın buz falanda fasa fiso yani alın iki başlıklı bi bacak bi hassas bölge başlıklı yatioda artıo bende en son çıkan 40 cımbızlıda var 20 cımbızlıda bence 20 cımbız eski modeller daha iyi valla.ama ağdanın yerini tutmuyo hiç biri

arkadaşlar braun 5280 ve Philips Satinelle Soft Hp 6409 arasında kararsız kaldım.lütfen kullanan bilen varsa yazsın hangisi daha iyi ??:uhm:

arkadaşlar epilsayon aleti alırken traş başlıgı olsun istiorum sizce ne kadar kullanışlı olur? iyi alınıomu traş başlıgı ile?yani normalde jilet kullanan biri için.yoksa gerek yokmu

bende arzum marka var bacaklarım da kıl dönmesi yapıyor ne yapmalıyım kızlar bana akıl verin makineden mi kaynaklanıyor acaba braun alsam nasıl olur iyi mi yada bnm cildim mi yapıyor hassas ciltli olupta kullanan var mı aranızda kıl dönmesı oluyor mu

makineler uzun kullanımda kıl dönmesi yapıyo hakkaten de arasıra ağdayla hatta jiletle alıp bacağı dinlendirmek gerektiğini söylüyolar eskiden phlips kullanırdım hiç bi sorunum yoktu 7 sene kullandım sonra bozuldu ardından rowenta kullandım çok güzel alıyodu hatta kollarımda sivilce çıkardı bazen tüyleri alınca bu makina pürüzsüz yapmıştı sivilce dahi çıkmıyodu ama mutluluğum kısa sürdü 1.5 sene sonra bozuldu ve tamir edilemedi ben de tekrar philips aldım uzun ömürlü oluyo diye ama eski modelinden artık kalmamıştı ve yeni modelini hiç sevemedim sonra kuzenimden almanyadan braun getirttim suda yıkanabilen en üst modelin bi alt modeli yani en iyi braun makinasından biri olmasına rağmen hiç memnun kalmadım bacağımla doğrudüzgün temas edemiyo bunlar kırarak alıyolar bazı tüyleri zaten bu son iki üründen sonra epilatörlerden soğudum tekrar ağdaya dönmeye karar verdim benki senelerin deneyimli epilatör kullanıcısıydım çünkü iki senedir bacaklarım benek benek oldu tavuk derisi gibi ve geçmiyolar kendiliğinden bu durumu bu salak makinalara bağlıyorum biraz da gerçekten cildi bozduklarını düşünüyorum sadece yazın kısa olan tüyleri almak için falan kullanırım artık eğer denize de girersem deniz bacaklarımı iyileştirir zaten

Ya kizlar epileyd devrimi kaldi artik allahaskina iyi bir yer bulun lazer yaptirin omur boyu rahat edersiniz ne o oyle surekli elinizde cirt cirt cirt:) Ben su anda cok rahatim valla

LAZER iyi hoş da ince tüylere etki etmiyo ki ben bacağıma yaptırdım hem de hastane ortamında ama bacağımdaki kılları dökmedi ben de çok umut bağlamıştım ama olmadı işte zaten lazer kılları görse bile sıfır tüysüz olmuyosunuz gene biraz kalıyo geride ama benimkileri hiç dökmedi herkesin derdine çare değil yani malesef ama denenmeli

arkadaşlar bende yıllardır braun kullanıcısıyım.şuan 5570 kullanıyorum. malesef kıl dönmesi yapıyor.. bir çare öğrendim bacaklarınızı hafif topuk taşı sürtün. sonra epilatör ile alın.. peeling etkisi yapıyor.. bana kuaförüm tavsie etti.. durum eskisinden daha ii.. deriye yapışan kılları kaldırıyor ve daha pürüzsüz hale geliyor. tabi taş ile cilde çok sürtünme yapılmazsa :KK66:

Aranizda Panasonic ES-WD72 Wet/Dry kullanan var mi? Bunu almayi düsünüyorumda, dustada kullanilabiliyormus.

canım epilasyonda ya braun yada phlıps
al gerisi yalan derim yeni makinelrein hepis duşta kulalnılıyor

X