Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

acıyı göze aldık artık=) hangisi acıtmıyor ki, katlanacaz artık..

160TL ye çok ucuz değil mi :44: tüm internet fiyatlarına baktım, 200 den aşağı yok..üstelik orjinal diyorsun..internet üzerinden mi aldın, linki var mı?
Evet internet üzerinden aldım normalde mağazadan sormuştum 220 civari birşey demişlerdi geçenlerde de internetten bakıyım dedim gg'da 190 tl olmus bir de günlük indirim vardı 160 tl'ye aldım orjinalliğinden hiç şüphem yok garantili çünkü. üye değilsen üye ol en az %10 indirim veriyorlar olmadı günlük indirim oluyor bazen o şekilde ucuza alıyorsun.
DÜZELTİYORUM: Benimki 7381miş :-)

Son düzenleme:
Evet internet üzerinden aldım normalde mağazadan sormuştum 220 civari birşey demişlerdi geçenlerde de internetten bakıyım dedim gg'da 190 tl olmus bir de günlük indirim vardı 160 tl'ye aldım orjinalliğinden hiç şüphem yok garantili çünkü. üye değilsen üye ol en az %10 indirim veriyorlar olmadı günlük indirim oluyor bazen o şekilde ucuza alıyorsun.
DÜZELTİYORUM: Benimki 7381miş :-)

=) hangi site acaba..linkini verirmisin.. aynı değil ama siteye bakayım bi o zaman..

fakat az yakan hatta mümkünse hiç acıtmayan epilasyon bilen arkadaş var mı acaba tabii bir de fiyatlar konusunda bilgi verebilirseniz(çok şey istedim galiba) sevinirim teşekkürler...

selam kızlar:))) braun un şarjlı epilatörü sadece şarjlı mı çalışıyor,yani kablolu kullanımı yok mu ,bir de şarjı nasıl iyi gidiyor mu ve ne kadar sürede şarj oluyor.Kullananlar bilgilendirebilir mi?
:KK16:

selam kızlar:))) braun un şarjlı epilatörü sadece şarjlı mı çalışıyor,yani kablolu kullanımı yok mu ,bir de şarjı nasıl iyi gidiyor mu ve ne kadar sürede şarj oluyor.Kullananlar bilgilendirebilir mi?
:KK16:

internetten araştırdığım kadarıyla şarjlı çalışıyor..1 saat şarj 40 dk. kullanım deniliyor..
kötü yanı şarj olurken kullanılamıyormuş..yani işin her an yarıda kalma ihtimali var..

aynı özelliklere sahip kablolu kullanımı olan epilasyon aleti yok korkarım=(

merhaba kızlar benimde epilatörümü yenileme vaktim geldi bütün mesajları okudum nerdeyse ama yine bi sonuca varamadım.internetten araştırdım braun almaya karar verdim silk epil-7 ye.ama 3 değişik modeli var 7891 7871 7681 ..hepsi buradadan baktım aralarındaki farkı çözemedim bi türlü.bilen varsa bilgilendirsin lütfen beni..

merhaba kızlar benimde epilatörümü yenileme vaktim geldi bütün mesajları okudum nerdeyse ama yine bi sonuca varamadım.internetten araştırdım braun almaya karar verdim silk epil-7 ye.ama 3 değişik modeli var 7891 7871 7681 ..hepsi buradadan baktım aralarındaki farkı çözemedim bi türlü.bilen varsa bilgilendirsin lütfen beni..

7891 ve 7871 çift etkili, batığı önlüyormuş yani. 7681 çift etkili değil, bi alt model onlara göre. şu sitelerden bakabilirsin hepsine ve özelliklerine.
Silk-épil 7 epilatör modelleri - Braun
Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör modelleri - Braun

Kızlaaar bu braun ve philipsi genital bölgenize de kullanıyor musunuz,malum bölge için özel başlıkları var mı

off çok kararsızım ben.braun silk epil 7 serisinin hepsi şarjlı mı kızlar? fişte de çalışanı yok mu ? şarjlı istemiyorum çünkü yarım saat veya 45 dk gittiğini duydum.yeterli bi süre değil benim için.

off çok kararsızım ben.braun silk epil 7 serisinin hepsi şarjlı mı kızlar? fişte de çalışanı yok mu ? şarjlı istemiyorum çünkü yarım saat veya 45 dk gittiğini duydum.yeterli bi süre değil benim için.

cnm bende aynı senin gibi düşünüyorum. Bana 40dakika yeterli gelmezse 1 saat daha şarja tak bekle gibi bişi yaşamak istemiyorum. Bu yüzden kablolu modellere bakıyorum 7280 ve 7381 var aklımda kalan kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını duymak isterim. Sanırım ikiside aynı özelliklere sahip fiyatlarıda aynı gibi 20tl fln fark ediyor 7280 de traş başlığıda var işime yararmı onu çok bilmiyorum kullanan kimseyide duymadım oyüzden bi yandan güzel geliyo biyandan da tereddüt ediyorum.

kızlar sizce epilatörde philipsmi yoksa braunmu iyidir

Kesinlikle Philips, çünkü çok daha az acıtıyor.
ablamda braun var ama bana geldikçe benim Philipsimi kullanıyor ,
ben 10 yıldır çeşitli modellerde Philips kullanıyorum çok memnunum.

Şimdi yenisini almanın vakti geldi.
hp 6572 ve hp 6576 arasında kararsızım,
ikisi de kablolu ne alsam ne alsam...
kablolu olmak kaydıyla başka bir model de alabilirim. Kararsızım.

arkadaşlar bende uzun zamandır araştırıyorum ben özellikle özel bölge için istiyorun braunun 7 serisinden 7681 i düşünüyorum ama kafama takıaldı şarjlı kullanım diyo bunu prize takılı olarakda kullanamıyor muyum şarj süresi yetmzse yarıda kalma ihtimalide mi var kullananalar yardımcı olursa sevinirim

Braunun epilasyon aletini aldım özel bölgem ve koltuk altım için...Ama dehşet ötesi canım yandı zaten çok hassasım bişey dokunduramıyorum..Yarın gidip değiştircem de ne alsam yerine philipsin seramik başlıklı olanları acı hissini azaltır mı ..Lütfen yardımcı olun :KK43:(

Merhabalar, ben şuana kadar 5-6 tane epilasyon aleti değiştirmiş biriyim ( yarısını bozdumda:) ) daha önce braun kullandım,mafetti beni ,bacaklarım,koltuk altım kanadı hep, ondan sonra hep philips kullandım ama çok batık yaptığı için yeni bişi almaya karar verdim. Braunun en son çıkan aletini almayı düşünürken mağazadaki görevli rowenta ep9231i gösterdi bana. Braunun şarjı 30dk gidiyormuş,rowenta 40 dk. Şuan en fazla şarja sahip makina oymuş ( tabi 40dklık şarj 2.bacağımı alırken yarıda kalmasına engel olamadı ).Bir de masaj başlığı var aletin. O beni cezbetti biraz da çünkü selülitler gerekli masajı bu aletle yapabilirim diye düşündüm. Batıklar içinde peeling başlığı varmış ama bu alette yok. Onu da servisinden çok az bi miktara alabalirmişiz. Ben tavsiye ediyorum kızlar bu makinayı.( İçinde traş başlığı da var bu arada genital bölge için )

Yeni bir epilasyon aleti almaya karar verdim. Birkaç tane seçtim ama hangisi daha iyi sizce ve kullananız var mı ? Tavsiye ve yardımlarınızı bekliorm.

braun 5370 silk epil(40 cımbız)
philips hp 6402/00 satınelle
ROWENTA EP 8912 ACCESS FRESH AIR VISION EPİLATÖR(24 cımbız)
ROWENTA EP 7210 EPİLATÖR(24 cımbız)

bana en yakın braun geliyor ama emine değilim. Şimdiden teşekkrlr...

X