Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

ben braun silk epil 5 başlıklı kullanıyorum 8 senedir. çok memnunum hiç bozulmadı. o kadar zaman geçmesine rağmen hala cımbızları sağlam ve tüyleri koparmıyor kökten alıyor. batık yapmadı. kız kardeşimde philips var o da fena değil ama daha fazla can yakıyor. Bence kesinlikle braun.

bende braun kullanıyorum valla ben 2 senedir kullanıyorum ama hiç sıkıntım yok ondan öncesini hiç sormayın zaten :KK34: ama epilatörlere güvenin kısaca :KK51:

En az can yakan epilatör hangisi? Fiyatı mühim değil.Zamanında philipsin buz hazneli olanından kullanımıştım ama o buz haznesinin hiçbir faydasını göremedim :S Ağrı eşiğim çok düşük olduğu için her yerimi jiletle alıyorum malesef

Ben buradan hareketle braun aldım ama üst bacak kısmıma bile değdiremedim cok canım yandı..sonra psilipsin seramik cımbızlı olanından aldım..onu bikini bölgeme değdirebildim mesela..acı açısından diyorsan philips derim ama braunun tüyleri daha iyi ve kökünden aldığı gerçek

Mrb Kızlar Bende Yeni Aldım daha Elime geçmedi yeni internetten sipariş verdim resmini ve özelliklerini koyuyorum fiyatıda uygunda aldım sizce iyi yaptım mı? Ürün nasıl Fikirlerini Bekliyorumm
$604_buyuk.jpg

ACIYI AZALTICI MASAJ SİTEMLİ EPİLASYON 007
Yumuşak ve güzel bir cilde sahip olmak her bayan için çok önemlidir. Bu iyi görünmek ve kendinizi iyi hissetmek için önemli bir kuraldır.
Son teknoloji ile üretilmiş acıyı azaltıcı masaj sitemi sayesinde epilasyon saatlerinizi sorunsuz bir hale dönüştürecek ürünü size sunduğumuz özel fiyatı ile sakın kaçırmayın.
İleri teknolojisi sayesinde büyük markalara kafa tutan bu mükemmel ürün uygun fiyatı ile de fark yaratmaktadır.
Şarjlı kullanımı sayesinde kablo sorununuz olmayacak ve istediğiniz yerde kullanabileceksiniz
Genel Özellikleri :
Özel olarak geliştirilmiş teknolojisi ile üstün epilasyon sistemi
Her defasında yalnızca bir tüyü çekerek acıyı azaltan cımbız dizilimi
4 yöne hareket eden acı azaltıcı masaj sistemi
Etkin epilasyon sağlayan 2 farklı hız ayarı
İstediğiniz yere götürebilmeniz için yumuşak seyahat torbası taşıma torbası
Temizleme fırçası
Şarj adaptörü
Banyo temizleme kesesi
Şarj adaptörü

Merhaba, ben de epilatör almak istiyorum ama Braun'un Silk Epil 7 Çift etkli serisi ile Philips'in SatinPerfect HP 6500lü serisi arasında kaldım. Aslında kablosuz almayı düşünüyordum bacaklarımı almam 10 dakika sürmediği için toplamda ama burdaki yorumları okuyunca vazgeçtim :/ Bikini bölgesinde çok sıkıntı çekiyorum, ağda falan yapmayı denedim ama imkansız yani, dayanamıyorum. Çok kararsız kaldım çokkk... Bi an önce alıp kullanmak istiyorum oysa... Yardım edin, lütfeeeeen!..

merhaba arkadaslar,ben de ilk defa epilasyon aleti alacagim ama karasiz kaldim bende.braun mu philips mi?? aslinda hp6574 philips hosuma gitti cunku yaninda ozel olarak bikini bolgesi icin ayrica kucu bir epilator daha veriyor.braunun bu sekilde ikili(bi buyuk bi kucuk )olan urunu yok sanirim .ben bulamadim en azindan.bilgilendirirseniz sevinirim

Arkadaşlar sizi tebrik ediyorum ilk defa bacaklarımı makıneyle aldım ömrümden ömür gitti çok acıtıyo yaa

benımde braun silk epil . açıkçası hiç memnun değilim modeli hakkındada bi bilgim yok ama makıneyi bacagıma bile dokunduramıyorum okadar acıyo. ayrıca kıllar hemencecik çıkıyor . yerınde :115::115:eek:lsam alırım bildiğin ağda öyle yaparım en ideali onlar bence hem geç çıkarıyorlar hemde kıl dönmesi olmuyor.

ayrıca arkadaslar normal ağdayı tercih edin evet ilk denemede acır ama sonralarda alışırsınız hissetmezsiniz bile bende öyleydim 1.cide acıdı 2.cide acıdı sonra alıştım hissetmıyorum bile :KK70: artık biraz yürekli olucaksınız :)

merhaba arkadaslar,ben de ilk defa epilasyon aleti alacagim ama karasiz kaldim bende.braun mu philips mi?? aslinda hp6574 philips hosuma gitti cunku yaninda ozel olarak bikini bolgesi icin ayrica kucu bir epilator daha veriyor.braunun bu sekilde ikili(bi buyuk bi kucuk )olan urunu yok sanirim .ben bulamadim en azindan.bilgilendirirseniz sevinirim

kesinlikle alma markasından değil hangi marka olursa olsun aynı çünkü. gittiğim onca ağdacıdan sonra ve kullandığım o kadar makinadan sonra şunu anladımki epilasyon aletinin jiletten farkı yok. bence bi süre para biriktir o sırada ağda yap sonuçta epilasyon aletinin acısına katlanıyorsan kesinlikle ağdaya daha dayınıklı oluyor insan (regli dönemleri hariç) sonrada lazerle epilasyon yaptır en kalıcı çözüm bu. boşuna para verme derim :KK49:

kıl dönmesi yapmaması için alacağım bölgeye pudra sürüyorum ben.. bildiğimiz beyaz bebe pudara... tüylerin çıkmasına yakında topuk taşı kullanın... kesinlikle çok iyi geliyo.. şimdiye kadar ne denediysem batık sorunum geçmedi.. topuk taşı üst deriyi incelttiği için tüyler daha rahat çıkıyo.. her duşta çok hafif yapıyorum ben.. ama çok hafif yapmak gerekiyo yoksa deri aşınıyo ve yara olabiliyo.. :KK53:

braun silk epil 7-7380de teknosalarda kampanya var arkadaşlar 199tl artı yanında olayın gündüz-gece kremleri, toniği, temizleme jeli ve acı azaltıcı mendilleri hediye, süper bir paket incelemizi öneririm. ürünlerin tamamı orjinal boyda deneme ürünü değiller. bilginize hanımlar

Son düzenleme:
Slm kızlar ilk defa epilasyon aleti alıcam bende arastırdıkca kafam cok karıstı zaten acıya cok dayanıksızım Philips Hp6578/10 SatinPerfect bunda karar kıldım kullanan varmı aranızda bişiler söyleyin bana

Selam

Ben Braun SE7280 Silk-Epil Xpressive kullaniyorum, tabi ki agdadan sonra kalanlar icin, acil durumlarda yada alt bacak ve koltuk alti icin, tercih sebebim ise sarjli ve dus altinda da kullaniliyor olmasi. Bunun disinda agdadan vazgecmem :)

kızlar braun 7891 veya 7871 i almak istiyorum sizce almalımıyım. memnunmusunuz? branundan... epilatörde braun iyimi?

ben hiç tavsiye etmiyorum epilatör makinlarını çünkü batık yapıyo ağdaya göre ddaha pratik ama batık yapmasa süper olucak bide hiç azaltmıyo ağda gibi.ben sadece koltuk altımı alıyorum oda duşda ta kullanabililen olanlardan almıştım 2 ay kadar önce acıyı azaltıyo yada diğer bölgeleri alıyorum küçük küçük kalnlar oluyo onları temizliyorum.ben hiç bikini bölgesini alamam çünkü çok acıtır diye düşünüyorum

merhaba arkadaşlar.

şu makineden aldım. büyük olandan bahsediyorum. gerek aldığım yerde gerekse diğer başka her yerde şarjlı olduğu yazıyor zaten bunu bilerek almıştım. hatta adaptöre şarj aleti demişler. fakat bir türlü çalıştıramadım? bilen, kullanan var mıdır? kullanım kılavuzunda da herhangi bir bilgi yok.. sadece banyoda uzatma kablosu (!) olmadan kullanın demiş.
dün geldiğinden beri şarj ediyorum sözde ama fişsiz çalışmıyor. ben mi yanlış anladım acaba?

$Philips-HP6540-00-ozel-uretim-Ep_315_1.jpg

braun s. tavsiye edenler olmuş ama batık konusunda üstüne tanımıyorum ben de başka markaya yönelmeyi düşünüyorum :KK19:

X