Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

herhalde hiç epilasyon aleti kullanan yok.niuyue kimse yazmıyor ya kararsız kaldım braun ve philips arasında.

ben marka ayırmaksızın bu tür aletleri kullanamıyorum kıl dönmesi oluyor.sir ağda yaptırıyorum

braun kullanıyorum ama zorda kaldığımda
yoksa kardeşim kuaför ona sir ağda yaptırıyorum
çünkü gerçekten kıl dönmesi yapıyo

bende 2000 yılından beri braun silk epil kullanıyorum en minik tüyleri bile bırakmıyo bikini bölgesi ve koltuk altı için ben kullanamıyorum cesaret edip yapıyorum hincik yaptım hatta kanlar içinde kaldım bu benim cilt yapımla ilgili ama aşırı hassa dr. jilet veyahut tüy dökücü krem kullanmamı söğledi koltuk altı ve bikini bölgesi için felaket kızarıklık ve kanama yapıyo bende .. bana özel bi durum ama keşke böğle olmasada hep kullanabilsem tertemiz oluyor ayrıca .. bacaklarıma 8 yıldır uyguluyorum ne kıl dönmesi ne başka bişi herşeyde olduğu gibi bundada herkeste aynı etkiyi yapmaz bana ağda ve benzeri kökten alan şeyler iyi gelmiyo mesela .

arkadslar hic epilasyon aletini kollarinda deniyen oldumu merak ettim:):) sonuc nedir yani ogrenmk istedigim o

rowenta accesim kullanıyorum..epilasyon öncesi kese görevi gören başlığı takıyosun.Ölü derileri alıyor ve batık kılları çıkarıyor.Sonra epilasyon başlığını takıyosun.Ben memnunum öneririm...

aciya dayanamiyorsaniz vlalha patir paitr yoluo diosaniz kesnlikle philips saten ice tavsiye ederim hem en onmli ozllgide cimbiz bolgeleri seramikten olusuyor olmasi cok hass davraniyo cildinize ve alerjiye karsi onlem almis oluyorsunuz cokta uygun fiyatlara philip urunleri mevcut dunya kadar para vermeye hic gerek yok bu tur aletlere cunku bi sure sonra hepsi bozuluyor:KK43:braun nun cimbiz lari daha fazla ama cimbiz lar demir gibi bi maddenden yinede siz bilrisiniz ama cildiniz hass ve aci istemiyorsaniz philips derim

Bende Braun Aldim 1 Ay Falan Oldu.şimdilik Bi Sorun Yaşadim Ama Hangi Modeli Hatirlamiyorum.kil Dönmesi Yapmamasi Için şöyle Bi Not Yazmişlar Içine Bilmem Işe Yariyormu Ama Ben Yapiyorum.işlem Bittikten Sonra Iyice Keseleyin.deriniz Hava Alir.bu şekilde Yazmişlar

arkadaşlar bende 2 gündür braun ve philips de kararsız kaldım kafamı çok karıştırdılar satıcılar tek tek gezdim 2 üründe var bazı satıcılar braun dedi bazısıda philips dedi kafam çok karıştı ama aklım philipste kaldı hani şu buzlu olandan siz söyleyin hangisini önerirsiniz

philips buzlu aldım. bacaklarımda nerdeyse sıfır acı. çok rahat oldu. ama koltuk altımda yavaş yavaş yapıyorum. baştan acıtıyor. sonra alışıyor. memnunum. en azından görüntüsü yani cımbuz kısmı braun gibi metal değil. seramik. metal olunca görüntü korkunç oluyor.

arkadaşlar bende 2 gündür braun ve philips de kararsız kaldım kafamı çok karıştırdılar satıcılar tek tek gezdim 2 üründe var bazı satıcılar braun dedi bazısıda philips dedi kafam çok karıştı ama aklım philipste kaldı hani şu buzlu olandan siz söyleyin hangisini önerirsiniz

kesinlikle philips muhteşem :eek:

philips buzlu aldım. bacaklarımda nerdeyse sıfır acı. çok rahat oldu. ama koltuk altımda yavaş yavaş yapıyorum. baştan acıtıyor. sonra alışıyor. memnunum. en azından görüntüsü yani cımbuz kısmı braun gibi metal değil. seramik. metal olunca görüntü korkunç oluyor.

evet canım banada senin yazdığın gibi söylemişlerdi yani bunla kırmızılık olmuyormuş rahatlıkla yıkana biliyormuş inş sizlerin sayesinde kafam rahat alırım canım

ben de braun ve philips var arkadaşlar.braun yaklaşık 8 yıldır philips 2 yıldır.philipsi buzlu olduğu için ve reklamlarından etkilendiğim için almıştım.şu sıralar elime hangisi geçerse onu kullanıyorum.buz işine eriniyorum ilk zamanlar heveslenip kullanıyordum acıyı düşürüyordu biraz.kollarım ve koltuk altımda da kullanıyorum.kıl dönmesi asla olmadı çünkü peeling ve kese yapıyorum haftada 1.
tüylerimde bayağı azaldı.

diyeceğim şu ki epilasyon aleti ağdadan daha pratik ve markanın çokta önemi yok.kullandıkça daha az acıyor

X