Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

Kızlar bu konuyu canlandırsak mı biraz ? :spor:Epilasyon aleti alacağım çeyizim için yardımcı olur musunuz? Braun silk epil 5-7-9 arasında kaldım? o_O

Kızlar bu konuyu canlandırsak mı biraz ? :spor:Epilasyon aleti alacağım çeyizim için yardımcı olur musunuz? Braun silk epil 5-7-9 arasında kaldım? o_O
Ablam 7 olanını kullanıyor ve üründen memnun fakat sadece şarjlı olarak kullanılması eksi yönü. 9 olanı bende kendim için araştırıyorum ama emin olamıyorum hangisi olsa

Ben 9 olanı kullanıyorum şarjlı olması gerçekten dezavantaj ancak hızı çok iyi ben memnunum

braun silk epil 5 aldım. önceki epilasyon aletim philips satinsoft u. o kadar pişman oldum ki braun aldığıma. philips ile 20 dkda biten işim 1 saat bitmedi. makine tüyleri kırıp minicik hale getirdi bu kez de almak imkansız hale geldi

Bende philips ve braun silk epil 9 arasında kaldım..yardımcı olabilcek olan var mı?

İnternetteki yorumlarda philips için hiç iyi bişey okumadım braundan memnun herkes.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Bende philips ve braun silk epil 9 arasında kaldım..yardımcı olabilcek olan var mı?

İnternetteki yorumlarda philips için hiç iyi bişey okumadım braundan memnun herkes.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Bende braunu araştırıyordum aslında. 7 9 arasında kalmıştım. Bu gün internetde gezinirken philips satin perfecti gördüm. Ilgimi çekti, daha az acı verdiyini bile söyleyen olmuş. Kararsız kaldım.

Bende braunu araştırıyordum aslında. 7 9 arasında kalmıştım. Bu gün internetde gezinirken philips satin perfecti gördüm. Ilgimi çekti, daha az acı verdiyini bile söyleyen olmuş. Kararsız kaldım.

Herkes bişey diyor ama bende bilemedim :KK43:
Kullanan birileri yorum yazsa keşke

Siz ne düşünüyorsunuz?
Braun silk expert 300.000 atımlısını az önce denedim bacaklarıma sıfır acı resmen ilk korktum çok acıcak diye hiç acımadı

X