Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

Evet braun bu tür bakim ürünlerinde bencede en iyisi (kullananlardanda biliyorum). Bende ilk braun alacaktim ama sonra suda kullanilmayi bir avantaj olarak görerek tercihimi panasonicten yana kullandim.
Cokta memnunum.
kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar panasonıc epilatör kullanan var mı?Nasıl?cımbız sayısı 40.Cazip geliyor ama emin olamıyorum.

Ya arkadaşlar bende iğneli epilasyona başladım ve öğrendiğim kadarıyla metal kıl köklerinin güçlenmesine sebep oluyormuş.. yani iple aldığımız zaman tüyler kalınlaşmazken cımbızla aldıklarımızın güçlenmesi bu yüzdenmiş..

Epilatörlere bakıyordum bende, braun düşünüyordum ama braunun cımbızları metal, philipsin açıklamalarında seramik plakalar yazıyo, hiç philips kullanan varmı, tüyleri tutup çeken kısımlar seramik mi metal mi ?

benimde eski model o şekildede, batık harici sorunum yok ama seramiğide bi denemek lazım, belki daha çabuk azaltır :)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :)

ben 5 yıldır philips satin ice optima kullanıyorum ancak öğrencilik zamanımda zamansızlıktan çok fazla jilette kullandım buna rağmen makina baya azalttı seyrek seyrek çıkıyo ve aldıktan sonra ilk çıkanları elinizle çekebiliyorsunuz..

Bende öle oluyo en azından...

merhaba arkadaslar.epilasyon aleti almayı düşünüyorum.braun olacAK fakat kullananlar varsa bir sorum olcak,yıkanabilen baslıgı olmasını istiyorum..bu konuda bilgisi olan acil olarak yardımcı olur mu bana??

başlıkları çıkıyo zaten hepsinin saf alkolle yıkarsan baya temiz oluyo yıkanmadığında kızarıklık yapıyo

başlıkları çıkıyo zaten hepsinin saf alkolle yıkarsan baya temiz oluyo yıkanmadığında kızarıklık yapıyo

teşekkür ederim bilgin için.bayadır bakıyorum..zaten eskittiğim makinamda braundu.üç model arasında kaldım en aklıma yatanı sipariş etçem artık..başlıkların yıkanabilir olması gerçekten iyi..7185,7580 ve 7681 arasındayım..alınca bende düşüncelerimi paylaşırım..

bende phılıps charge kullanıyorum benımkıde cok ıyı baslıgı yıkanabılıyor yanında cantasınıda hedıye edıyor:))

Kızlar braun 5685 modeli mi yoksa 7580 modeli mi ikisinin arasında kaldım,fikir istiyorum nolur,çok kararsızım:KK43:

ben epilasyon aleti alırken bi tavsiye almıştım,cımbız sayısı fazla olursa
sıkıştırma olmaz diye
buna uyarak philips aldım çokta memnunum

satin başlıklı al cnm metal olmasın başlığı bende braun kullanıyorum. metal başlıklı var bide satin başlıklı var. metal olan kaşıntı yapıyor, satin olan çok güzel

meraba kızlar bende yardım istiyorum sizden ,aranızda deneyimliler var,baştan sonu okudum sayfaları.....
epilasyon aleti almayı düşünüyorum ama daha önce kullamadım hiç ilk olucak benim için ve braun almak istiyorum ama karar veremedim,hangi modelini alsam daha ii olur benim için....
bu konuda yardım istiyorum kızlar ..........

Son düzenleme:
X