Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

dilekdilek

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.080
0
43
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

bende braun alcam ama dediğim gibi model konusunda endişeliyim acı duymuyorum zaten öle buzlu olmasına felanda gerek yok bnm içn ben bir araştırıyım dahlia onu sağol canım

:smilewinkgrin: bence epilasyon yaptır 1-1,5 yıl içinde tüyler bitiyo neredeyse. aletle falan uğraşma hepsi kıl dönmesi yapıyo ya da jiletle alınmış gibi sert çıkıyo

roxett .!.:
:smilewinkgrin: bence epilasyon yaptır 1-1,5 yıl içinde tüyler bitiyo neredeyse. aletle falan uğraşma hepsi kıl dönmesi yapıyo ya da jiletle alınmış gibi sert çıkıyo

canım valla haklısın aslında ama şuan ona para ayıramam evlenmek için birikim yapıyom da :biggrin: elifim bendeki yapıyo arada kıl dönmesi yaa:rolleyes2:

ahhh roxette en güzeli senin sölediğin ama biraz maddi olarak ve zaman olarak beni sıkıntıya sokabilir bu neyse sanırım araştırmalarımdan sonra braun 3570'e karar verdim.Fiyat olarakda kullanım olarakda makul şuanda çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginize

tatlicadiarzu .!.:
canım valla haklısın aslında ama şuan ona para ayıramam evlenmek için birikim yapıyom da :biggrin: elifim bendeki yapıyo arada kıl dönmesi yaa:rolleyes2:

cadım eğer arada yapıyorsa demekki o makinede değil problem.arçeliğin hangi tipi arzu

tatlicadiarzu .!.:

allah tamaına erdirsin biraz pahalı cidden ama değiyo evlenince artık kocan üstlenir masrafları:biggrin: :biggrin:

ben de braun kullanıyorum bacaklarda ve koltuk altımda dönme oluyor,yakında lazerle canlarına okuycam....

beime braun silk-epilin somn modeli daha yeni aldım daha önce philips kullanıyordum bence barun daha iyi ama bn yinede çoğu zaman ağda kullanıyorum.

canım benim ben philips beauty kullanıyorum ama braunda kullandım kıl dönmesi her makina yapıyor ama braun 3570 kullanmadım denemekte faydası var çok pahalıda değil senin için araştırdım öptm.........Link Silinmiştir.

X