Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

Merhaba kızlar. Ben yaklaşık iki yıldır lazer yaptırıyorum. Lazer seans arasında çıkan tüyleri philips epilatörün tıraş başlığı ile tıraşlıyordum ama kırıldı makinem :KK43:. Şu an hamileyim lazere de gidemiyorum zaten.

Benim en çok ihtiyaç duyduğum şey tıraş başlığı olması, sonra da az acı vermesi ve hassas bölge başlığı. Yüzümde de düzeltmeler yapıyorum çünkü. Sir ağda özellikle bikini bölgesinde acıtıcı ve uzun süren bir işlem benim için. Bacaklarda ve yüzde çok iyi. Onları kuaföre yaptırırım belki ama bikini bölgesi cidden sorun şu an.

Yorumlarınıza bakınca 7681 ile 7891 arasında kalmıştım ama 7891 de tıraş başlığı yok. Sanırı 7681 alacağım.

kızlar kararımı verdim gidip braun silkepil 7 aldım. gürültüsü dışında çok güzel. iyi alıyor tüyleri 3 ayrı başlığı var ama masaj başlığının acıyı azalttığı falan yok o acıyı yine çekiyorsun. 40 cımbızlı aldığım ama 20 cımbızlıdanda aman aman iyi almıyor yani. 10 ay taksitle 230 tlye aldım. yanındada braunun 3lü blander setini hediye verdileer. blanderede ihtiyacım vardı valla benm için çok iyi oldu. yoksa ben silkepil 5i alıcaktım 7 ile 5 arasında bi fark yok çünki
Fiyat cidden iyiymiş. Nereden aldınız?

ben cevaplayabilirim.braun 7681 kullanıyorum.ayrıca lazer epilasyoında yaptırdım.ne sormak isterseniz cevap verebilirim
Kıllar siyahlaştı mı acaba ben de bunu öğrenmek stiyorum. Lazerin azalttıklarını eskiye döndürmesin sonra.

Merhaba kızlar. Ben yaklaşık iki yıldır lazer yaptırıyorum. Lazer seans arasında çıkan tüyleri philips epilatörün tıraş başlığı ile tıraşlıyordum ama kırıldı makinem :KK43:. Şu an hamileyim lazere de gidemiyorum zaten.

Benim en çok ihtiyaç duyduğum şey tıraş başlığı olması, sonra da az acı vermesi ve hassas bölge başlığı. Yüzümde de düzeltmeler yapıyorum çünkü. Sir ağda özellikle bikini bölgesinde acıtıcı ve uzun süren bir işlem benim için. Bacaklarda ve yüzde çok iyi. Onları kuaföre yaptırırım belki ama bikini bölgesi cidden sorun şu an.

Yorumlarınıza bakınca 7681 ile 7891 arasında kalmıştım ama 7891 de tıraş başlığı yok. Sanırı 7681 alacağım.

Fiyat cidden iyiymiş. Nereden aldınız?

Kıllar siyahlaştı mı acaba ben de bunu öğrenmek stiyorum. Lazerin azalttıklarını eskiye döndürmesin sonra.

yooo bende öle bişi olmadı.kökünden alıyor sonuçta...ama lazer tam anlamıyla bitirmiyormuş kılları bunu öğrenmiş oldum...

naz034 kullanıcısından alıntı
ben her banyoda kese yapıyorum.bende o şeklde bi sorun olmuyo.ama bünyede bünyeye göre degişio bu
deniyim bakalım
((ne demek kese yapmak .ayrıntı verirmisiniz??)))

naz034 kullanıcısından alıntı
ben her banyoda kese yapıyorum.bende o şeklde bi sorun olmuyo.ama bünyede bünyeye göre degişio bu
deniyim bakalım
((ne demek kese yapmak .ayrıntı verirmisiniz??)))

canım bildigin sabunlanmav işte.bende sert bir sabunluk var..onunla her banyoda yani hergün hırt hırt sabunluyorum kendimi:KK9:

ben ugün sil epil 5 5580 aldım.deneyeceğim yorumumu yazarım.170 tl yanında braun saç kurutması verdiler hediye olarak.bakalım deniycez inşallah

arkadaslar merhaba
epilasyon aletim bozuldu, yenisini almam gerek, buradaki 53 sayfayı da okudum, hatta cok daha fazlasını, bu forumdaki diger baslıkları da, baska forumları da.. ama karar vermeye yardımcı olmaktan cok kafam daha cok karıstı okudukca.. cunku ozellikle bu baslıkta hep acısız olma konusunda yorum yapılmıs. benim icin onemli olan bu değil.. sonucta epilasyon bu, illaki acıyacak. insanın aklını basından alacak kadar siddetli olmadıktan sonra sorun degil :)
benim öncelikli beklentilerim biraz daha farklı..

1. ve en onemli konu performans, yani guzel alsın tuyleri, kırmasın, kokunden alsın, kum tanesi kadar olanları almasa bile, soyle 5 mm kadar olanları alsın istiyorum.. dediğim gibi en önemli konu bu

2. konu da hem sarjlı hem elektrikli kullanılabilsin istiyorum.. genelde braun hakkında guzel denmiş su son modelini alayım diyorum ancak onlar suda calısır oldugundan kablolu kullanılmıyor ve ben işim bitmeden sarj biterse oturup beklemek istemiyorum. ama sadece kablolu olsun da istemiyorum. bazan kablodan bagımsız kullanma ihtiyacım oluyor (bozulan rowenta epilatorumu yaklaşık 7 yıl once almıstım ve en sevdiğim ozelliği bu idi :). bu da benim için çok onemli bir özellik

3. konu genital bölgede de rahat kullanılabilsin (yalnız bunun ek baslıkla alakalı oldugunu sanmıyorum, eski epilatorumde de daraltıcı baslık vardı ama onunla hiç alamıyordum ve normal baslıkla alıyordum. o bolgede deneyip rahat kullandım ve etkili aldı dediğiniz var mı)

bunun dısındaki seyler cok sorun degil, yani olsa guzel olur ne bileyim ışık, traş baslıgı, titreşim, masaj ya da aklıma gelmeyen baska seyler olursa guzel olur, ama cok da sorun degil, olmazsa olmazım bu 3 konu.. var mı öneriniz?
ve 5 gun içinde karar vermem gerek ..

Son düzenleme:
merhaba kizlar

sonunda braun 7681 wd modelini aldim ve bu haftasonu deneme firsatim oldu.
1- Cimbiz sistemi iyi ama aci hissi ayni :KK43:
2- Su altinda aci hissi gercekten azaliyor
3- Basliklar guzel. En cok tiras basligini istiyordum ki gayet basarili.
4- Epilasyon sirasinda cildi kizartiyor resmen
5- Suyla yikanabiliyor tum parcalar. Bunu cok sevdim.

Ben netten 197 tlye 9 taksite aldim bu urunu

arkadaslar merhaba
epilasyon aletim bozuldu, yenisini almam gerek, buradaki 53 sayfayı da okudum, hatta cok daha fazlasını, bu forumdaki diger baslıkları da, baska forumları da.. ama karar vermeye yardımcı olmaktan cok kafam daha cok karıstı okudukca.. cunku ozellikle bu baslıkta hep acısız olma konusunda yorum yapılmıs. benim icin onemli olan bu değil.. sonucta epilasyon bu, illaki acıyacak. insanın aklını basından alacak kadar siddetli olmadıktan sonra sorun degil :)
benim öncelikli beklentilerim biraz daha farklı..

1. ve en onemli konu performans, yani guzel alsın tuyleri, kırmasın, kokunden alsın, kum tanesi kadar olanları almasa bile, soyle 5 mm kadar olanları alsın istiyorum.. dediğim gibi en önemli konu bu

2. konu da hem sarjlı hem elektrikli kullanılabilsin istiyorum.. genelde braun hakkında guzel denmiş su son modelini alayım diyorum ancak onlar suda calısır oldugundan kablolu kullanılmıyor ve ben işim bitmeden sarj biterse oturup beklemek istemiyorum. ama sadece kablolu olsun da istemiyorum. bazan kablodan bagımsız kullanma ihtiyacım oluyor (bozulan rowenta epilatorumu yaklaşık 7 yıl once almıstım ve en sevdiğim ozelliği bu idi :). bu da benim için çok onemli bir özellik

3. konu genital bölgede de rahat kullanılabilsin (yalnız bunun ek baslıkla alakalı oldugunu sanmıyorum, eski epilatorumde de daraltıcı baslık vardı ama onunla hiç alamıyordum ve normal baslıkla alıyordum. o bolgede deneyip rahat kullandım ve etkili aldı dediğiniz var mı)

bunun dısındaki seyler cok sorun degil, yani olsa guzel olur ne bileyim ışık, traş baslıgı, titreşim, masaj ya da aklıma gelmeyen baska seyler olursa guzel olur, ama cok da sorun degil, olmazsa olmazım bu 3 konu.. var mı öneriniz?
ve 5 gun içinde karar vermem gerek ..

arkadaşım gerçekten çok haklısın yazdıklarında bende aynı özellikleri arıyorum ama hala bulamadım. araştırmaktan helak oldum. en sonunda braun 7681 alıcakmışım gibi geliyor....

cvp veren yok mu arkadaşlar ya....

maalesef ilksad :KK43: benim de bi kac gun ıcınde karar vermem gerekiyor, braun hep olumlu yorum almıs paraya kıyıp alayım diyorum ama su sarj meselesine cok takıldım onda..remington EP6030 buldum ben hem kablolu hem sarjlı kullanılan ama bilmiyorum ki iyi alıyor mu, kullanan birini bulsam?

Ben de alırken şarj kısmına çok takılmıştım ama 40 dk yeterli oluyor. Bir de duşun altına sokabilme ve tüm parçaları yıkayabilme imkanı veriyor. Bence bunlar önemli artılar. Su ile acı daha da azalıyor çünkü

kızlar ben bugun yarın braun silk epil young beauty alıcam sitede araştırdığıma göre 125-150 arası peki nerde bulablirim ? kullanan var mı ?:KK9::KK9::KK9:
Ben bu epilatör makinesinden aldım teknosadan ve çokta memnun kaldım acı falan hissetmedim normaldde canım çok yanar ama bu makine kurtardı beniii :21:Tavsiye ediyorum arkadaşlar
merhaba arkadaşlar.

şu makineden aldım. büyük olandan bahsediyorum. gerek aldığım yerde gerekse diğer başka her yerde şarjlı olduğu yazıyor zaten bunu bilerek almıştım. hatta adaptöre şarj aleti demişler. fakat bir türlü çalıştıramadım? bilen, kullanan var mıdır? kullanım kılavuzunda da herhangi bir bilgi yok.. sadece banyoda uzatma kablosu (!) olmadan kullanın demiş.
dün geldiğinden beri şarj ediyorum sözde ama fişsiz çalışmıyor. ben mi yanlış anladım acaba?

Eki Görüntüle 309578

bu ürünü alıcaktım görüntü itibariyle çok beğenmiştim aslında.Daha sonra satıcıı bu ürünün çinde üretildiğini söyledi bende doğal olarak vazgeçtim .İyikide almamışım buz soğutucu etkisi var benim aldığım makinada ama ona bile gerek duymuyorsunuz su altında tüyde alabiliyorsunuz makineyi komple yıkayabiliyorsunuzda .Yazayım dedim belki bir araştırana lazım olur.

$braun-silk-epil-5-5185-young-beauty-epilator.jpg

kullandığım bu model

kızlar benim de yaklaşık 12 senelik emektar braun makinem artık pes etti ve ben de yeni bir epilasyon makinesi almak istiyorum. açıkcası braundan memnun sayılırım hoş kıl dönmesi yapıyor ama hepsi yapıyor. haftasonu gittim mağazalara iki marka arasında kaldım biri braun silk epil 5 5380 diğeri de philips 6540. ben özelliklr bikini bölgesinde kullanılabilecek bir model arıyorum ağdayla saatlerce bitmiyo yapış yapış oluyo açıkcası son 5 senedir epilasyon makinesi kullanıyorum bikini bölgeme ve önceki makinemin bikini bölgesi başlığı yoktu bayağı acıtıyodu şimdi philipste ayrı bir makine var braundada başlığın üzerine takılan küçülten bir aplikatör var kullananlar varsa hangisini tavsiye edersiniz. ben de artık kıl dönmesi yapmayan bir epilasyon makinesi istiyorum yaa
$Braun_5380_boxcontents_240x._V138878686_.jpg
$philips-hp6540-ozel-uretim-set-z.jpg

SİZCE BRAUN MU PHİLİPS Mİ? bikini bölgesi için ikinci başlık mı daha kullanışlı yoksa başlığın ustune oturtulan ataçman mı( braundaki gibi-sol alttaki beyaz kapak) cevap bekliyorum ben de kızlar!!

Arkadaşlar Rowenta Derma Perfect için tüylerde yalnızca 1 ay sonunda % 67 oranında, 3 ayda ise % 83’e varan azalmaya neden olduğu söyleniyor.Pahalı bir ürün ama acısız epilasyon için en iyi çözüm lazer epilasyon diye düşünüyorum ben üstelik cilde ve göze zarar vermiyor güzellik merkezlerine de aynı parayı veriyoruz zaten belki birkaç arkadaş birleşip alabilirsiniz. Ben aldım ürün yeni bir ürün alalı 20 gün oldu alır almaz başladım şimdiden farkediliyor tüylerde gözle görülür bir azalma söz konusu ben Markalardan.Com - Bir Tk, Bir Dnya ... diye bir siteden aldım ürün 2-3 gün içerisinde bana ulaştı uzun bir zaman araştırdım Türkiye'ye gelmesini bekledim internetten takip ettim satan 1-2 firma vardı ben bu siteden aldım hala satışı devam ediyor https://www.markalardan.com/Rowenta-Derma-Perfect-Epilasyon-Cihazi--EP-9840_urun_2333_1 ürünün linkini yazıyorum incelemekte fayda var sitede ürünün kullanım videosuda var ve alan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum :)

$2333_1.jpg

Son düzenleme:
braunun 5580 nini 2 ay önce aldım çok memnun kaldım acıyı minimuma indirdi resmen yüz ,daraltıcı ataçman ,hassas bölge başlıkları mevcut .hepside çok kullanışlı ve en ufak tüyleri bile kırmadan alıyor . cımbız sayısı 40 . soğutucu eldiven ve masaj tüy kaldırma başlığı acıyı çok azaltıyor .daha önceden rowenta arzum philips kullandım resmen rezaletti

Arkadaşlar Rowenta Derma Perfect için tüylerde yalnızca 1 ay sonunda % 67 oranında, 3 ayda ise % 83’e varan azalmaya neden olduğu söyleniyor.Pahalı bir ürün ama acısız epilasyon için en iyi çözüm lazer epilasyon diye düşünüyorum ben üstelik cilde ve göze zarar vermiyor güzellik merkezlerine de aynı parayı veriyoruz zaten belki birkaç arkadaş birleşip alabilirsiniz. Ben aldım ürün yeni bir ürün alalı 20 gün oldu alır almaz başladım şimdiden farkediliyor tüylerde gözle görülür bir azalma söz konusu ben Markalardan.Com - Bir Tk, Bir Dnya ... diye bir siteden aldım ürün 2-3 gün içerisinde bana ulaştı uzun bir zaman araştırdım Türkiye'ye gelmesini bekledim internetten takip ettim satan 1-2 firma vardı ben bu siteden aldım hala satışı devam ediyor https://www.markalardan.com/Rowenta-Derma-Perfect-Epilasyon-Cihazi--EP-9840_urun_2333_1 ürünün linkini yazıyorum incelemekte fayda var sitede ürünün kullanım videosuda var ve alan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum :)

Eki Görüntüle 594108

bende bu ürünü arıyordum ama bulamayınca bırakmıştım. sitelerin güvenliği ile ilgili soru işaretleri oldu hep bende sonuçta ürünün fiyatı da az değil siteye giriş yaptım 3D güvenliği ve https ve kilit işaretini görmek rahatlattı beni 2-3 gün içerinde de eline ulaşması çok güzel bende bu ürünü https://www.markalardan.com alım yapacağım bakalım benimde elime hemen geçecek mi? site de ürün yelpazesi de baya geniş sanırım bu üründen sonra da bağımlılık yapacak :) https://www.markalardan.com/ sitenin isminede yakışıyor valla her marka var tam biz bayanlara göre....

X