Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dolgun göğüsler için mucizevi bitkiler-Göğsünüz küçükmü?Buyrun göğüs büyüten bitkiler

çörek otu yağını bende kullandım. gece yatmadan önce elime biraz alıp masajla yedirerek sürdüm ki 15 günde 2 cm büyüdü. maalesef biraz benim ihmalliğim biraz da kıllanma olması sebebiyle bıraktım. sonuç:KK43: hüsran. hemen söndüler. hatta daha kötüler şimdi. hevesim de kalmadı ama ben çok üzülüyorum bu duruma. niye bilmiyorum. elhamdülillah sağlıklıyım. bir göğüs rahtsızlığım yok. eşim bu konuyu sıkıntı etmiyor ama bende müthiş bir rahtsızlık var.
Göğüste mi killanma oldu

Dileyen serbetci otunu corek otu yağının içine koyup ve hergün karistirip 20 gün güneşte bekletebilir. . Yada bir tencere suyun içinde yağın içine corek otu attığınız kavanozu isitabili bu daha etkili olur alın size corek otu ve serbetci otu yağı krem olmasada olur

80di suan 85i geciyor. Yagsız bir kremle karıstırıp hergün masaj yaparak uyguladım ve cay olarak ictim . Mersin yagı ve cörekotu yagıda kullanmıstım onlarda ise yarıyor.
Bende şerbetçi otunu kaynatıp iciyorum hergun bide yagsiz kremle karıştırıp masaj yapıyorum 2 hafta oldu baslayali 1 ay dolunca hayıt tohumuna gecicem bugüne kadar denemediğim şey kalmadı her seferinde hayal kırıklığı bu da son denemem

Bende şerbetçi otunu kaynatıp iciyorum hergun bide yagsiz kremle karıştırıp masaj yapıyorum 2 hafta oldu baslayali 1 ay dolunca hayıt tohumuna gecicem bugüne kadar denemediğim şey kalmadı her seferinde hayal kırıklığı bu da son denemem
Ben inanmıyorum açıkçası otla motla büyüyeceğine ya 🤷‍♀️

X