cilt gerginliği ve çizgiler hakk.

cidosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
331
5
arkadaşlar,
30 yaşındayım ve bu sabah farkettim ki gözaltımda belirgin çizgiler oluşmuş ve yüzümde de aynı şeyler var. Yüzüm için hiçbir krem kullanmıyorum sanırım kuru cilt olduğu için bu durumdayım :KK14:

sizden ricam bu gerginliğimi alacak ve cildimi düzeltecek uygun fiyatlı krem öneriniz.

yardım edin bana :18:

merhabalar
kayısı yağını kullanın ben tavsiye ediyorum.
krem olarak vıchy i tavsiye ederim.ben çok memnun kalmıştım.yine kullanacağım fakat pahalı alamadım.

merhabalar
kayısı yağını kullanın ben tavsiye ediyorum.
krem olarak vıchy i tavsiye ederim.ben çok memnun kalmıştım.yine kullanacağım fakat pahalı alamadım.

cnm kayısı yagı kuru cıltlere olmaz ve de gozun altına surulmez surulen kayısı cekırdegı yagı kayısı yagı esans seklınde kullanılıyo ama yuze kullncak olursan da nemlı bı pamukla surmen gerekıyo haberın olsun ama gozun altına sakın surme

ayyy kayısı yağını bundan 5 sene önce kullanmıştım ve yüzüm kıpkırmızı pancar gibi kaşıntıdan kabarmıştı, o yüzden hiç kayısı yağı demeyin bana kızlar :KK1:

cnm kayısı yagı kuru cıltlere olmaz ve de gozun altına surulmez surulen kayısı cekırdegı yagı kayısı yagı esans seklınde kullanılıyo ama yuze kullncak olursan da nemlı bı pamukla surmen gerekıyo haberın olsun ama gozun altına sakın surme

hmmm ben nemli pamukla sürmüyordum...

X