Göz Makyajı EEOSE kaş ve kirpik serumu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben bu eeose adlı serumu 8 AY hiç ara vermeden ve her gece aksatmadan büyük bir sabırla kirpiklerime sürdüm. SONUÇ: elde var 0 verdiğim paraya + emeğime yazık çok üzülüyorum. :KK53: Gözle görülür hiç bir fark yok :KK35: :KK52: diyelimki uzadı, uzasa bile zaten kirpikleri döküyor :KK43: dökülen kirpik zamanla çıksada uzamıyor başa geri dönüyorsunuz :KK33: :KK51: :KK57: :13:

Ben bu eeose adlı serumu 8 AY hiç ara vermeden ve her gece aksatmadan büyük bir sabırla kirpiklerime sürdüm. SONUÇ: elde var 0 verdiğim paraya + emeğime yazık çok üzülüyorum. :KK53: Gözle görülür hiç bir fark yok :KK35: :KK52: diyelimki uzadı, uzasa bile zaten kirpikleri döküyor :KK43: dökülen kirpik zamanla çıksada uzamıyor başa geri dönüyorsunuz :KK33: :KK51: :KK57: :13:

hadi ya ben de almayı düşünüyodum :KK43:

arkadaşlar bende gecen sene aldım bu serumu. ama 93 den daha az bı rakam vermıştım kampanyası vardı. duzenlı kullandım. her gece surup yattım. ürün ust kirpiklerde iyi sonuc verdı. ama gürleşme yada çoğalma oldu dıyemem. sadece uzamasında etki etti. bırde dökülmesi tamamen durdu. normalde gunde bır ıkı tane dökülürdü. helekı göz makyajımı temızlerken. bu acıdan memnunum urunden. kullandıgımdan berı dökülmedi kirpiklerim.

merhaba arkadaşlar,
ben de bu serumu eczaneden merak edip aldım. Kirpik diplerimde kepeklenme kaş ve kirpiklerimde seyrelme ve renk açılması vardı. Koyu siyah renkten griye doğru renkleri açılmıştı. Çok düzenli olmasa da düzenli kullanmaya dikkat ederek şişe bitinceye kadar bu serumu kullandım. Sonuç iyi. kaşlarımdaki ve kirpiklerimdeki açık renk tekrar siyaha döndü ve daha sık olup, kirpiklerim de sıklaşıp uzadılar. Belki her akşam çok düzenli kullansaydım daha iyi sonuç alabilirdim. Şimdilik serum bitti. ama kirpiklerin ömrü 3 ay olduğuna göre bu seruma tekrar başlamak gerekebilir.Badem yağı veya arko krem de de uzatma ve gürleştirme etkisi olabiliyor. Ama renk koyulaştırmada çok iyi sonuç verdi.

Bu ürünü kullandım, memnun kaldım diyenlerin profiline dikkat edin. başka hiçbir şey paylaşmamışlar. Bende kullanmak istiyorum ama kullanıp doğru dürüst memnun oldum diyen yok sanki

2 kutu kullandım kesinlikle ne gürleşti ne de uzadı.paranıza yazık.çoğu reklam amaçlı üyelik inanmayın.

Ben bi ara badem yağı sürüyodum kirpiklerime ama göüme kaçıodu çok yakıodu siz nasıl dayanıyosunuz ?

kızlar öncelikle bu ürünleri almadan önce bir doktora gitmenizde fayda var herkeste aynı etkiyi vermez hormonların azlığından veya çokluğundan kaş ve kirpik dökülme sorunu yaşayabilirsiniz en doğrusu doktora gitmenizdir. beenim de kaş dökülme ve seyrelme sorunum var ve bu yüzden canımın yanmasını bile göze alıp kan aldırmayı düşünüyorum :S

Eose falan bilmiyorum ama en iyi kirpik kas gurlestirmek uzatmak güçlendirmek için bemiks ampul kullanın derim ben hemsireyim ve bu bir ilaç içinde birsürü vitamin var ampul Kırin ve bitmiş rimel fırçası yardımıyla kirpiklere kaslara surun gerçekten çok iyi uzatiyor

merhaba arkadaşlar benim kaşlarım yanlış alımlardan dolayı şuan kötü durumda. ve çok geç çıkıyor. eeose ile ilgili yorumları okudum ama net bir fikre ulaşamadım. alıp almama konusunda kararsız kaldım. uzun bir süredir badem yağı sürüyorum ama pek faydasını göremedim. bir arkadaş sarımsak yağı demiş onu da deniycem. yapmadığım şey kalmadı başka bir fikri olan varsa önerebilir mi.

arkadaşlar merhaba. 4 sene önce gözümde arpacığa benzer bir göz rahatsızlığından dolayı sağ gözümün tüm kirpikleri döküldü.
Denemediğim hiç bir ürün kalmadı. Eeose, mavala, catrice, eczanelerde satılan kaş kirpik besleyicileri, aktarların hazırladığı kirpik çıkması için yağlar...
Neler neler...hiç birinden sonuç alamadım. 4 yıldır van kedisi gibi geziyorum. Yaklaşık 3 gün önce, uzun araştırmalarım sonucu
kendi formülümü hazırladım. Deneyip sonuçlarını sizinle paylaşacağım. Neticede mahcup olmak istemem. Piyasada satılan ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Herkez de aynı etkiyi göstermeyebiliyor. Formülü burada paylaşacağım. Bende işe yaradıysa yani 4 yıllık kirpik çıktıysa herkezde daha hızlı etki gösterir düşüncesindeyim. öpüyorum
Canım sonuç nedir ? bizimle de paylaşır mısın

şimdi arifoğlunun sitesini inceledim oradada bir ürün var. bende araştırma içerisindeyim karar veremedim eeose mi alsam yoksa arifoğlnun bitkisel yağ karışımını mı sürsem bilemedim? :KK43:

geçen hafta 2li paket aldım ,düzenli kullanıyorum ,şu an normal mi uzadı yoksa eeoseden mi emin değilim. 14 günde etkili diyor. haftaya tekrar yazarım. acaba bizi mi yiyorlar normal uzama sürecinde ,hergün dikkat dip fark ettiğimiz için.

Bugun aldım.ama ben değil eşim kullanacak.eger faydası olursa size söylerim.eşimde daha cok farkedilir faydası olup olmadığı.kirpikleri hem seyrek hemde açık renk.15günde yüzde 25 uzama ve gürleşme deniyor.ama ben pek inanamıyorum. Eczacı oldugum için her konuda ne çıkarsa deniyorum.ama budur diyeceğim birsey yok bugune kadar.glokomda kullanılan goz damlasınin etkili oldugunu biliyorum.ama kullandığın sürece etkiliymiş.bu daha cok yag içeriyor gibi.yerli üretim.içinde pamuklu çubuklar var kocaman ambalaj küçücük şişe.
Selam kullandığınız üründe etki gördünüz mü ?

Eose kullanmadım ama son zamanlarda bir ürün var Feg ismi. Ben kullandım bu ürünü bende çok fayda göstermedi ama çevremde alıp kullananlar var baya kirpikleri uzadı. Merak eden olursa inceleyip bir bakın derim. Herkesde aynı sonuç vermeyebiliyor ürünler maalesef

X