Göz Makyajı EEOSE kaş ve kirpik serumu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Mia-x

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
309
62
EEOSE kaş ve kirpik serumu kullanan var mı aranızda arkadaşlar??

herkes bu ürün hakkında bişeler sölüyor..biri de dogrudüzgün yorum yapsa da alsak...çoğu reklam gibi geliyor..ama emin olamıyorum

Bugun aldım.ama ben değil eşim kullanacak.eger faydası olursa size söylerim.eşimde daha cok farkedilir faydası olup olmadığı.kirpikleri hem seyrek hemde açık renk.15günde yüzde 25 uzama ve gürleşme deniyor.ama ben pek inanamıyorum. Eczacı oldugum için her konuda ne çıkarsa deniyorum.ama budur diyeceğim birsey yok bugune kadar.glokomda kullanılan goz damlasınin etkili oldugunu biliyorum.ama kullandığın sürece etkiliymiş.bu daha cok yag içeriyor gibi.yerli üretim.içinde pamuklu çubuklar var kocaman ambalaj küçücük şişe.

Bugun aldım.ama ben değil eşim kullanacak.eger faydası olursa size söylerim.eşimde daha cok farkedilir faydası olup olmadığı.kirpikleri hem seyrek hemde açık renk.15günde yüzde 25 uzama ve gürleşme deniyor.ama ben pek inanamıyorum. Eczacı oldugum için her konuda ne çıkarsa deniyorum.ama budur diyeceğim birsey yok bugune kadar.glokomda kullanılan goz damlasınin etkili oldugunu biliyorum.ama kullandığın sürece etkiliymiş.bu daha cok yag içeriyor gibi.yerli üretim.içinde pamuklu çubuklar var kocaman ambalaj küçücük şişe.

bu glokom goz damlası normalde ne ıse yarıyor pakı sırf kırpık uzatmak ıcınmı kullanılıyo yoksa yan etkısı mı kırpık uzaması

şuan ki durum ne pekii.lütfen yardımcı olun :KK43:yan etkisini gördünüz mü..gürleştirdi mii.

Ben de bu ürünü yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.Akşam yatarken pamuk çubukla değil de serçe parmağımın ucuna bir damla damlatıp hem üst hem de alt kirpiklerime yavaşça yedirerek sürüyorum.İlk 15 gün pek bir değişiklik olmadı.Ama gerçekten iki haftadan sonra uzamaya başladığını farkediyorsunuz.Üst kirpikte durum daha iyi,uzadığı daha belirgin.Alt kirpiklerim benim hem çok az hem de çok kısa.Onlarda henüz etkisi daha az.Kendim aynada iyice bakınca az da olsa onların da uzadığını görüyorum.Ama henüz bir gürleşme yok şimdilik.Benim de gürleşmesine çok ihtiyacım var.Şişe çok küçük.Bitene kadar kullanıp gürleştirip gürleştirmediğini göreceğim artık.Sonucu yine burda paylaşırım.

Son düzenleme:
Ben de bu ürünü yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.Akşam yatarken pamuk çubukla değil de serçe parmağımın ucuna bir damla damlatıp hem üst hem de alt kirpiklerime yavaşça yedirerek sürüyorum.İlk 15 gün pek bir değişiklik olmadı.Ama gerçekten iki haftadan sonra uzamaya başladığını farkediyorsunuz.Üst kirpikte durum daha iyi,uzadığı daha belirgin.Alt kirpiklerim benim hem çok az hem de çok kısa.Onlarda henüz etkisi daha az.Kendim aynada iyice bakınca az da olsa onların da uzadığını görüyorum.Ama henüz bir gürleşme yok şimdilik.Benim de gürleşmesine çok ihtiyacım var.Şişe çok küçük.Bitene kadar kullanıp gürleştirip gürleştirmediğini göreceğim artık.Sonucu yine burda paylaşırım.

edasu son durumu yazabilir misin

Arkadaşlar ben aktandan dermasoft kaş ve kirpik bakım yağı aldım kaşımdan bi sıkıntım yok ben siyah ve uzun olan kirpiklerimi gürleştirmek için aldım 12 tl ye.

18 gündür sabah ve akşam sürüyorum gözüme kaçmaması için iki kirpiğin arasına peçete koyup üst kirpiğime öyle sürüyorum fazlası ona akıyor, zaten kendi fırçası var.Sonra da alt kirpiklerime,hiçbir yan etkisi olmadı.

Alt kirpiklerim gerçekten uzadı annemle kardeşime de sordum uzamış dediler üst kirpiklerde de hafif bi gürleşme hissediyorum.

Düzenli kullanım önemli bu tür ürünlerde...Size de tavsiye ederim...

Arkadaşlar ben aktandan dermasoft kaş ve kirpik bakım yağı aldım kaşımdan bi sıkıntım yok ben siyah ve uzun olan kirpiklerimi gürleştirmek için aldım 12 tl ye.

18 gündür sabah ve akşam sürüyorum gözüme kaçmaması için iki kirpiğin arasına peçete koyup üst kirpiğime öyle sürüyorum fazlası ona akıyor, zaten kendi fırçası var.Sonra da alt kirpiklerime,hiçbir yan etkisi olmadı.

Alt kirpiklerim gerçekten uzadı annemle kardeşime de sordum uzamış dediler üst kirpiklerde de hafif bi gürleşme hissediyorum.

Düzenli kullanım önemli bu tür ürünlerde...Size de tavsiye ederim...

o teknıgı bende cnm cok tesekkurler bılgı ıcın benım de bazen akıyo gozume sınır oluyorum
bu arada bende uzunzamandır kırpık gurlestırmeye calısanlardanım ılk once alt kırpıkler nedne bılmıyorum ama cok hızlı uzuyo ustler yavas uzuyo ust kırpıgınde en hızlı uzayan tarafı orta kısmı oluyo
bende oyle oluyo mesela bazen kırpıklerın dokulebılır aldırıs etme yenı kırpık cıktıgından ole oluyo

o teknıgı bende cnm cok tesekkurler bılgı ıcın benım de bazen akıyo gozume sınır oluyorum
bu arada bende uzunzamandır kırpık gurlestırmeye calısanlardanım ılk once alt kırpıkler nedne bılmıyorum ama cok hızlı uzuyo ustler yavas uzuyo ust kırpıgınde en hızlı uzayan tarafı orta kısmı oluyo
bende oyle oluyo mesela bazen kırpıklerın dokulebılır aldırıs etme yenı kırpık cıktıgından ole oluyo

Teşekkür ederim , ben de şaşırdım ilk başta dökülüyodu ama sonra güçlendiler alt kirpikler hakikaten hızlı uzuyo :) üst kirpikler dümdüz olduğu için alt kirpiklerim daha çok dikkat çekiyo :)

Teşekkür ederim , ben de şaşırdım ilk başta dökülüyodu ama sonra güçlendiler alt kirpikler hakikaten hızlı uzuyo :) üst kirpikler dümdüz olduğu için alt kirpiklerim daha çok dikkat çekiyo :)

bende artık bıldıgım halde bazen uzun bı kırpıgım dusunce uzuluyorum :KK34: bu arada alt kırpıklerın bı muddet uzıcak sonra uzaması durcak cnm merak etme sırf orası uzamıcak daha sonra ustler uzamaya balsıcak
ve neden bole oluyo anlam veremıyorum ama bole :KK34:
hele bazılarını ne guzel bı hafta da ıkı haftada ok cabuk uzuyo ama benım kırpık yapımdan kaynaklanıyo sanırım aylardır ugrasıyorum yenı yenı ıstedıgımgıbı olmaya baslıyo ama seyreklık devam edıyo onu da rımelle dolgunlastırıyorum artık

arkadaşlar ben aktandan dermasoft kaş ve kirpik bakım yağı aldım kaşımdan bi sıkıntım yok ben siyah ve uzun olan kirpiklerimi gürleştirmek için aldım 12 tl ye.

18 gündür sabah ve akşam sürüyorum gözüme kaçmaması için iki kirpiğin arasına peçete koyup üst kirpiğime öyle sürüyorum fazlası ona akıyor, zaten kendi fırçası var.sonra da alt kirpiklerime,hiçbir yan etkisi olmadı.

Düzenli kullanım önemli bu tür ürünlerde...size de tavsiye ederim...

arkadaşlar merhaba. 4 sene önce gözümde arpacığa benzer bir göz rahatsızlığından dolayı sağ gözümün tüm kirpikleri döküldü.
Denemediğim hiç bir ürün kalmadı. Eeose, mavala, catrice, eczanelerde satılan kaş kirpik besleyicileri, aktarların hazırladığı kirpik çıkması için yağlar...
Neler neler...hiç birinden sonuç alamadım. 4 yıldır van kedisi gibi geziyorum. Yaklaşık 3 gün önce, uzun araştırmalarım sonucu
kendi formülümü hazırladım. Deneyip sonuçlarını sizinle paylaşacağım. Neticede mahcup olmak istemem. Piyasada satılan ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Herkez de aynı etkiyi göstermeyebiliyor. Formülü burada paylaşacağım. Bende işe yaradıysa yani 4 yıllık kirpik çıktıysa herkezde daha hızlı etki gösterir düşüncesindeyim. öpüyorum

arkadaşlar merhaba. 4 sene önce gözümde arpacığa benzer bir göz rahatsızlığından dolayı sağ gözümün tüm kirpikleri döküldü.
Denemediğim hiç bir ürün kalmadı. Eeose, mavala, catrice, eczanelerde satılan kaş kirpik besleyicileri, aktarların hazırladığı kirpik çıkması için yağlar...
Neler neler...hiç birinden sonuç alamadım. 4 yıldır van kedisi gibi geziyorum. Yaklaşık 3 gün önce, uzun araştırmalarım sonucu
kendi formülümü hazırladım. Deneyip sonuçlarını sizinle paylaşacağım. Neticede mahcup olmak istemem. Piyasada satılan ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Herkez de aynı etkiyi göstermeyebiliyor. Formülü burada paylaşacağım. Bende işe yaradıysa yani 4 yıllık kirpik çıktıysa herkezde daha hızlı etki gösterir düşüncesindeyim. öpüyoru

inş. faydasını görürsünüz... ama bu arada bizi de bigilendirirseniz çok sewiniriz :)

Benim kirpiklerim kısa ve dümdüz, erkeklerin bile uzun kıvrık kirpiklere sahip olduğunu gördükçe benimkilere sinir oluyordum ilk gençliğimden beri. Göz makyajıyla uğraşmayı da sevmiyorum, bir tek eye-liner çekerdim 20 yıldan fazladır, onu da kalıcı makyajla yaptırdım 4 yıl önce, pek rahat oldu. Aslında inanmayarak aldım ben Eeose serumu - bir hafta oldu ve gerçekten de kirpiklerimde uzama farkettim... Devam ediyorum kullanmaya, bakalım nasıl olacak, sonuçları paylaşırım burada.

Son düzenleme:
X