Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

bende dove terapi kulanmaya başladım. ama yıllardır saçıma iyi gelecek şampuanı bulamadım. hepsini denedim ne varsa. ama olmuyor:KK43: aramaya devam...

ilk kez pantene aldım boyalı saçlar için olanını ama hemen yağlı gibi oluyor saçlarım ki benim saçım yağlı değildir
aynısını dove da yapmıştı genelde elidor kullanırım ben
ama her yeni şişede başka çeşit alırım sıkılıyorum aynı şampuanı kullanmaktan
ayrıca şükür hiç kepek sorunum da olmadı

Arkadaşlar tresan ısırgan otu şampuanı aldım ama içinde dimethicone maddesi var. Yok diyen arkadaşlar nasıl okudu nereyi okuyup yok diyorlar merka ettim doğrusu. İçindeki ler bölümünde yazıyor koskocaman dimethicone diye.

sen tresan aldığına emin misin şimdi tekrar baktım ve yok içinde dimethicone:uhm:

evet tiramisu benim de saçımı kuruttu ama canım tresan ın yeni kuru saçlar için olanı çıkmış ve tresan ın saç kremi de içinde silikon olmadığı için dökmüyormuş zaten tresan ın ürününün saç dökeceğini sanmıyorum ben onları kullanacağım sana da tavsiye ederim:)

canım bahsettiğin kuru saçlar için olan tresan ısırganotlu sadece şampuan diil mi krem kullanmayı düşünmüyorm çünkü..buarada içinde şu dimethicone'dan yok di mi ona göre alıcam, bi de fiyatı ne kadar çok merak ettim :uhm:

Ben 2 yıldır Loreal Elseve sarısını şampuan ve saç kremini bazende yoğun bakım kremini kullanıyorum... Eskiden ayda bir saç uçlarımı aldırmam gerekirken şimdi nerde ise yılda bir aldırıyorum saçlarım belime geldi...
Dün uzun zamandır ilk defa farklı bir şampuan alayım dedim ve Dove terapi aldım onuda çok beğendim saçlarım kremsiz yumuşacık oldu.
Mucuk

ya bende head&soulders dove ipek falan kullandım ama saçlarım hala çok kabarıyo yaa dümdüz yapamıyorum düzleştirici olmadan kuru yaaa ve çok gür gıcık oldummm offf çok canım sıkılıyor ya saçlarıma..biri bana bu şikayetlerimi çözebileceğim bi şampuan önersin şu anda dove terapi kullanıyorum ama hiç güsel deil beğenmedim dahada kurudu saçım!!lütfen yardım edinn!!:KK43:

dove yıpranmıs saclar ıcın olan setı aldım bı fyadasını göremedım bıtmesını beklıorum bıtınceee artık arastırırcam enn iisi hangısyse onu alıcam:)

kesinlikle elseve loreal .düzleştirici etki olanı.benım saçıma çok iyi geldi

Selam kıslarr..
Bende 1 hafta önce head&soulders mentol ferahlığı ikisi bir arada yı kullanmaya başladımm
O kadar güzel ve rahatlatıcı kiii.. Saçlarıma ayrı bi parlaklık kazandırdıı... Tabi etkiler saçtan saça değşir ama tavsiye ederimm. Belki sizede iyi gelirrr.
Saç çok önemli bencee,, Bayan saçı en iyisini hakediyooo.. Bence biz bayanlar en iyisini hakediyoruzz.. Dimii:)
(çok bencil gördüm kendimi yaww)

:çok üzgünüm:Merhaba Arkadaşlar benim saçlarım düz ve çok çabuk yağlanıyor çalışıyorum ve 1,5 bir kızım var hergün saçlarımı yıkamaktan bıktım usandım ve yoruldum kremsiz panten elsev blendax elidor kullndım ama hiç faydası olmadı 1,5 gün sonra saclarım çamur gibi oluyor bu sorundan mustarif olanlar varsa ve bir şekilde çözüme ulaştıysalar acil olarak yardımlarınızı bekliyorum

elseve kullanıyordum fakat geçen gün kozmetik fırcalarımı yıkamak için aldigim dalinle yıkadım saçlarımı dün akşam
harika kesinlikle :dance:

elseve kullanıyorum saçlarım röfleli olduğundan çok iyi geliyor :teytey:

Arkadaşlar tresan ısırgan otu şampuanı aldım ama içinde dimethicone maddesi var. Yok diyen arkadaşlar nasıl okudu nereyi okuyup yok diyorlar merka ettim doğrusu. İçindeki ler bölümünde yazıyor koskocaman dimethicone diye.

tesekkurler bılgı ıcın bende almayı dusunuyodum ama artık bakmama gerek kalmadı

tesekkurler bılgı ıcın bende almayı dusunuyodum ama artık bakmama gerek kalmadı

arkadaşım tresanda dimethicone falan yok bu arkadaş nerden uyduruyor ben uzun süredir kullanıyorum çok da memnunum sen bilisin araştırırsan olmadığını görüceksin zaten sevgiler.a.s.

kızlar tresan sizin de saçınızı böyle kuru çok elektrikli gibi yapıor mu?henüz kuru saçlar için olanını almadım o yuzden normal saçlar için olanını aldım evet dökmüyor tabi ama saçım da garip oluor sizde de aynı etki oldu mu,çok teşekkürler:)

arkadaşım tresanda dimethicone falan yok bu arkadaş nerden uyduruyor ben uzun süredir kullanıyorum çok da memnunum sen bilisin araştırırsan olmadığını görüceksin zaten sevgiler.a.s.

saol cnm benım de gıdıp bakmam sart oldu cogu kısı memnun oldugunu soluyo zaten a.s.

X