Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

selam ben şampuan olarak elseve kullanıyorum saç kremi olarak elseve saç bakım kremi güneşe çıkarkende onun özel bi kremi var saçlar yanmasın diye sürülüyor tavsiye ederim kutusunun rengi kırmızı

arkadaslar aranizda GUHL sapmuani deneyen varmi.Ben bir zamanlar birali olani denemistim cok memnunn kalmistim.Simdi yipranmis saclar icin olan serisini bademözlü olanini denemeye bbaslayacagim.Türkieye gitmeden saclarimi düzeltmem lazim.Iki aydir boyamiyorum Saclarim kendine gelsin diye.Iki ay kadar daha ellemeden bakimini yapip onarmam lazim:KK43:

arkadaşlar bugün dökülmeden dolayı saçlarıma analiz yaptırdım.Market ürünleri kullanmamamı,saç derisindeki saç köklerini tıkadıgını söyledi.eczaneden almamı tavsiye etti.Babe yi önerdi.ayrıca bu şampuan saçları da çabuk uzatıyormuş.Prospektüsünde yazıyor.Bildiginiz başka çabuk saç uzatan şampuan varsa bana önerebilir misiniz?

Ben Loreal kullanıyorum gayet memnunum..Bence bir de saç tipinize göre kullanmak çok önem taşıyor..

merhaba.
ben istanbul esenlerde oturuyorum. benim de saçlarım cok dökülüyordu aynı zamanda cok cansızdı. 2 ay önce aktara gittim bana ecem furkan firmasının bosphorus ısırgan otu şampuanını ve damlamiks saç bakım losyonunu önerdi. dökülme 15 günde durdu ve saçlarım hacim kazandı. sana da tavsiye ederim.

Novocrin'in Placenta adlı şampuanını herkese öneririm. dökülmeleri durduruyo, kokusu güzel, ve saçları yumuşacık yapıo. Bunun bi de yağlı saçlar için olanı var, ben onu kullanıyorum, normalde hergün saçlarımı yıkarım, çabuk yağlanıo, ama bu şampuandan sonra iki günde bir yıkamaya başladım. Artık saçlarım öle yağlanmıo...

Novocrin'in Placenta adlı şampuanını herkese öneririm. dökülmeleri durduruyo, kokusu güzel, ve saçları yumuşacık yapıo. Bunun bi de yağlı saçlar için olanı var, ben onu kullanıyorum, normalde hergün saçlarımı yıkarım, çabuk yağlanıo, ama bu şampuandan sonra iki günde bir yıkamaya başladım. Artık saçlarım öle yağlanmıo...
evet bu şampuanın adından da anlaşılacağı gibi içinde plasenta var yani bebek eşi. bunu ilk duyunca içim bi tuhaf olmuştu. genelde tüm şampuanlarda var plasenta ama bu şampuanın adınada yansıtmaları çok dikkatimi çekti. yumuşatıcı malzeme olarak kozmetik üzünlerine özelliklede şampuanlara ekleniyor.
sadece paylaşmak istedim.

kesinlikle glıss şampuanını kullanın krem kullanmana bile gerek yok acayip güzel saçlarımı defalarca boyatan birisi olarak tavsiye ederim sac dökülmemi bile durdurdu deneyin eminim memnun kalacaksınız saçlarım cok canlı ve parlak 1 hafta önce siyahtan sarıya dönüş yaptım saclarım okadar yıpranıktıki koförüm glissi kullanmamı söyledi dua ediyorum ona süper bişey bu ..............

kesinlikle glıss şampuanını kullanın krem kullanmana bile gerek yok acayip güzel saçlarımı defalarca boyatan birisi olarak tavsiye ederim sac dökülmemi bile durdurdu deneyin eminim memnun kalacaksınız saçlarım cok canlı ve parlak 1 hafta önce siyahtan sarıya dönüş yaptım saclarım okadar yıpranıktıki koförüm glissi kullanmamı söyledi dua ediyorum ona süper bişey bu

kızlar bioksin kullanan varmı yağlı saçlar için olanını ben kullanmayı düşünüyorum da bu şampuandan sonra mavi su kullanmayı düşünüyorum yumuşatması ve parlatması için şuan kerastase kullanıyorum iki aydır ama abartı bir faydasını görmedim kremi fazla yumuşatıyor saçı

Arkadaşlar Benim Saçlarim Aşiri Yağli En Son Tresan Kullandim çok Memnunkaldim 2 Gün Temiz Kullanabiliyorum.

4 ay kadar elidor kullandım ilk başlarda iyiydi ama son zamanlarda saçlarımı mahvettiğini gördüm uçları çok sertleşti şimdi tresan kullanıyorum normalde saçlarım 2 günde hemen yağlanır ama artık yağlanmıyo ben tresandan gayeet memnunum:icecream:

yani arkadaşlar her şampuan herkese iyi gelmiyor ki birbirimize tavsiyelerimiz yanlış o yüzden

pantene saçlarımı döktü avuç avuç hemde
loreal aldım tabiri caiz ise kazık gibi yaptı
hobbyi bi arkadaşım tavsiye etti aldım saçım hem kepeklendi hemde yara oldu yaaa :S
avondan aldım şampuan
elidor kullanmadım hiç

şu an clear kullanıyorum hobbyinin yaptığı kepekleri geçirmesi için kepek etkili. Şu an memnunum

yani arkadaşlar her şampuan herkese iyi gelmiyor ki birbirimize tavsiyelerimiz yanlış o yüzden

pantene saçlarımı döktü avuç avuç hemde
loreal aldım tabiri caiz ise kazık gibi yaptı
hobbyi bi arkadaşım tavsiye etti aldım saçım hem kepeklendi hemde yara oldu yaaa :S
avondan aldım şampuan
elidor kullanmadım hiç

şu an clear kullanıyorum hobbyinin yaptığı kepekleri geçirmesi için kepek etkili. Şu an memnunum

selenaycim haklisin her sampuan herkese iyi gelmiyor.
Ilk önce pantene kullandim ilk baslarda memnundum fakat sonra asiri dökülmeler oldu.
Sonra elvital kullnadim ilk baslarda dökülmeyi drdurdu sonra geri basladi.
Fructis kullandim kepek kasinti ve yara yapti.
Head and scholders kullandim kepegi önlesin diye hemen kesit kasinti ve kepegi.Ilk kutu bitti ikinci kutuya gectim asiri yaglanma ve kepek yeniden basladi.
Elvital nutri glis aldim.Kasinti ve kepek....
Suanda GHUL isimli bir sampuan ve sac kremini kullaniyorum.Badem yagli.Saclarim suanda cok cok iyi.Aslinda bu markanin biralisini kullanmistim dogum yapmadan önce.Memnun kalmistim ama pahaliydi.
Eger sise bitene kadar bir problem yapmazsa artik hep bunu kullanirim.:nazar:

en iğrenç kokan şampuan otacı heralde kokladım iğrenç kokuo..aldığıma pişman olcam gbi ama bakalım =S

X