Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

denemediğim şampuan kalmadı kızlar vallahi :):)
ama son 3 defadır bioblas yağlı saçlar için olanını kullanıyorum hem içinde silikon maddesi de yok ve çok memnunum hem bitkisel hemde dökülmeye çok iyi geliyoo aklınızda bulunsun deneyin derim ..

otocı 10 bitkili kullanıyorum ,yeşil sişede olanı.çok memnunum.
saçlarım boyalı olmasına rağmen yumuşacık :))))
bu şampuanı tavsiye eden aylin 86 ve mavikelebek arkadaşlarıma çok teşekkür ederim a.s.a.s.a.s.

rica ederiz canım bende otacının 10 bitkili şampuanını öneriyorum yumuşacık oluyo saçlar ipek gibii hihoyyyt benm şampuanım dün bitti hemen yenisini aldım onun içinede çam terebentin filan ekliyicem öyle çok güzel oluyor kullananlar memnun.. :lepi:

ya benimde saçlarımdökülüyor bioblas kullanıyorumyeni başladım ama hala her yer saçlarımla dolu eşim kel kalcaksın diyor ne kullansam kızlar bi yardım

bi süredir 'lush the blonde' kullanıyordum şimdi bende bioblas aldım kötü kokuyo ama bisüre kullanacağım umarım dökülmeyi durdurur..

avon oriflame dove pantene elidor...vs bütün şampuanlardan kullandım hep kepek yaptı en güzeli palmolive hem çok güzel kokuyor hem saçlarım oldukça dolgun ve parlak oluyor kepek gibi bir sorunlada karşılaşmadım

MARU-1302-O.gif

ben bunu kullanıyorum ve çok iyi geliyor...saçımı gerçekten yumuşacık yapıyor.

ben ST.IVES 'in doğal şampuanını kullanıyorum. Silikon içermediği için kremiyle birlikte kullanıyorum ve muhteşem oluyor. Saçımın dökülmesini de kesti sanırım içindeki vitaminlerden dolayı :)

bende dove kullanıyorum çooooooooooooooooooooooooooook memnunum hem mis gibi kokuyor hemde yumuşacık resmen 15 gün yıkanmasan hala süper kokuyor kesinlikle öneririm....:hooray:

Ben Duru kullanıyorum,çok memnunum. Bir ara Dove kullanmıştım o da süperdi,yumuşacık yaptı saçlarımı. Ama Duru'ya alıştığım için onu kullanıyorum sürekli. Pantene ya da Hacı Şakir'i asla önermem;Pantene kepek yapıyor,Hacı Şakir de keçeye döndürüyor saçları :1shok:

uzun zamandır saç tipimle uyumlu bir şampuan arıyordum neredeyse hepsini kullandım kimi çobuk yağlandırdı kimi sertleştirdi saçımı kimi de matlaştırdı.. ama sonunda aradığımı buldum:1rolleyes: loreal elseve kırılma karşıtı sampuanını ve inci proteini içeren saç kremini kullanıorum müthiş yaptı saçımı hem yumuşacık hem de parıl parıl oldu saçlarım:teytey::teytey: forumda okudum kimi arkadaş hiç bir faydası olmadığını söylemiş memnun kalmamış ama bana çok iyi geldi :dance: kaydirigubbakcemile2:icecream:

ben elidor serisininin yeni çıkan belirgin katlar olanını kullanıyorum. normal elidor sampuanlardan biraz daha pahalı ama kesinlikle süperkaydirigubbakcemile3
jelibon gibi kokuyor, çok iyi köpürüyor, saç kremi kullanmadan bile yumusacık yapıyor:enbuyukkk:
benim saçlarım orialle açtığımdan beri çok yıprandı, bu şampuan gerçekten iyi geldi, eskisi gibi kötü gözükmüyor tavsiye ederim:eek:

arkadaşlar ben yeni üye olduğumdan geç yazmış bulunmaktayım.girerseniz görürsünüz umarım.ben otacı kullanıyorum.bitkisel bir şanpuan.içine birde çam terebentin.ve dökülmesinide engelliyor.saçlarım kıvırcık benm dalgalarıda daha dolgun oluyor.acayp memnun kaldım.kuzenimde kullanıyor oda memnun

bununla ilgili bi topic açmıştım ama cevabı bulamadık. ben 4-5 sene evvel HERBAL ESSENCES kullanmıştım. kokusu ödül almış bir şampuan ve saçları inanılmaz yumuşak ve parlak yapıyor. ama malesef onu bulamıyorum artık. istanbul, izmir, konya, ankarada aradım taradım yokk. bilen ve gören varsa insaniyet namına bana msj atabilir mi kızlaryerimseniben

bi ara da organiks kullanmıştım o da süper bi şampuandı. ama piyasadan kaldırıldı. ben ne beğensem piyasadan kalkıyor ya:çok üzgünüm: gliss in çok methini duydum herbal bulamadığım için ondan kullanmaya başlayacağım sanırım.

kesnilikle dfn garlı şampuanı tavsiye ediyorum almadan önce korkularım vardı benim kuru saçlarıma iyi gelirmi die ve korktuğum boşunaymış saçlarım artık daha nemli vede yumuşacık çok kuru ve yıpranmış boyadan yıpranan , zor taranan saçlara bu şampuanı tavsiye ediyorum şampuanla şampuanladığım halde saçıma ayrıyetten krem süsrmeme gerek kalmıyo fakat benim şaçlar boyadan yandığı için elseve krılma karşıtı saç maskesini kullanıyorum ondanda memnunumhihoyyyt yanlız bi sorunum var kepek sorunum hala geçmedi aman saçlarımdaki kuruluğu aldı o benim için yeter bide saç dökülmede yapmadı normalde saçlarım 2 hafta yıkamasam hiç yağlanmazdı şimdi ise saçlarıma nem geldi bu arada şampuan tamamen bitkisel içinde zararlı maddelerden yoksun yanlız bu ürünün şaç maskesi var onu önermiyorum saç uclarımı dahada krutmuştu ama kokusu harıkaydı fakat şampuanına diyecek bi sözüm yok şimdilik memnunum

ya bende bi şampuana karar veremedim şuan head sohulders kullanıyorum ama o da çok kuruttu sanki saçları yağlandırmayı geciktiriyo ama uçlarım kuru bu seferde birde bir dermetoloğ market sampuanlarında hep deterjan var demişti eczeneden alın şampuanınızı demişti o yüzden marketten almakta istemiyorum doğal bi şampuan istiyorum karar veremedim önceden uzun yıllar elseve kullandım ama son zamanlarda elsevenin içeriğimi değişti benim saçlarmı değşti o da pek hoşuma gitmedi

2 gün once gliss aldım
kahve boyalı saçlar için olanini
tek kelimeyle HA-Rİ-KA! şakkıdı
artık sampuanımı değiştirecegimi sanmıyorum
elseve ballı da iyiydi
duruyo hala yüzde 90ı
onu bi köşeye koydumgamyoncuiremsu

ben body shop ın ballı şampuanını kullanıyordum gayet memnundum. kaydirigubbakcemile2
john frieda aldım geçenlerde merak edip, açık kahve saçlar için olan nemlendiricili şampuanını, ciddi mükemmel birşey. daha 5-6 kez kullandım, saçlarım bir değişik parlıyor, çok canlı görünüyor. :1shok: herkese tavsiye ederim. :dance:

slm kızlar bende bırcok sampuan denedım.saclarımda çok fazla kaşıntı yapıyordu ve dökülüyordu.denediğim her sampuan da aynı sonuç hüsran.ve sonunda doktora gittim.kan değerlerime baktı.demır eksikliği var mı die.şükür ii çıktı.bana bi şampuan verdi egzama çıktı sacımda.birsüre ii geldi ama sonra vichy kullandım oda artık yetmez hale geldı.yine başa dönüyodum ve saaçlarımda acayıp sönük ve sertti.şuan tresanın ısırgan otu şampuanını ve saç toniğini kullanıyorum.iyi geldi saçıma.kullanan var mı bu doğal şampuandan.yada sacında egzama problemı yaşayan.....mirmirmirmir

Saçlarım kuru, kıvırcık ve kalın telli....
Elektiklenme ve kabarma sorunu yüzünden kısacık kestiriyordum saçlarımı.
John Frida, mükemmel bana çok iyi geldi. Bu yaza uzun saçlı olacağım, kararlıyım

X