Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ya ben gecenlerde annemlere gıttıgımde mecbur kalıp annemın turuncu elıdoru ıle yıkamıstım..annemlerdeki glissim bıtmış..genelde degısım sacımı bozar ama ona ragmen kotu yapmadı...elıdor konusunda cok kararsızım..bısey alırken şişe guzellıgıne de bakma huyumdan ne zaman vazgecıcem bılmıyorum..

ya ben gecenlerde annemlere gıttıgımde mecbur kalıp annemın turuncu elıdoru ıle yıkamıstım..annemlerdeki glissim bıtmış..genelde degısım sacımı bozar ama ona ragmen kotu yapmadı...elıdor konusunda cok kararsızım..bısey alırken şişe guzellıgıne de bakma huyumdan ne zaman vazgecıcem bılmıyorum..
Oyy benim Lissam gelmiş :KK15::KK15:
Balım ben Elidoru çok seviyorum o rengarenk şişelerine bayılıyorum..:oops:
Elidorun bütün ürünlerini denedim ben hepsi birbirinden cici saçlarımı yumuşacık yapıyor:KK70:
Ben Elidordan vazgebileceğimi sanmıyorum kuzum kokusu dokusu verdiği yumuşaklık herşeyiyle benim için 10 numara..:KK19:

Dove'n arındırıcı şampuanını kullanıyordum çok çok memnundum saçlarım yumuşacık oluyordu.
Fakat gezmediğim market kozmetik dükkanı kalmadı.
Bulamıyorum bi türlü. Onun yerine Yoğun Onarıcı Şampuanını aldım. Fakat hiç memnun kalmadım.
Saç diplerim yapış yapış oldu kurutmakta bile zorlandım
Bi de yüzüm çok yağlı olduğundan dolayı saçlarımın yan tarafları mutlaka yağlanıyor ve her gün yıkamak zorunda kalıyorum.
Bunun için ne yapabilirim doktora görünsem mi diye düşünmeye başladım artık.

bioblas sarmaşık özlü aldım saçlarımı temizledi iyi hoş güzel de,krem kullanmama rağmen keçe gibi oldular,üstelik ince telli saçlarım kafama daha bir yapıştı.bir türlü hacimlendiren şampuan bulamadım

Elidorun su civciv sarisi olan varya.. Argan yagli ve babassu ozlu olan hani.. Onu kullandim ben hem yaglanmadi saclarim hemde yumusacik olmustu.. Dove bende kullandim uzun sureler hatta senelerce ama hem sacimi matlastirmisti hemde saclarimin dogal dalgalari bozulmustu yani mutlaka duzlestirmem gerekiyodu yada bi sekil vermem gerekiyodu saclarima dogal bi sekilde birakamiyodum saclarimi.. Ama elidoru ben gozum kapali tavsiye ederim :KK66:

bal peteğim bugun ben elidor aldım glissle dönüşümlü kullanıyım diye..bılıyosun 6 ayda bır değişmek gerek..
saçlarım sertleşti diye elidor sarı almıştım tam sorucaktım sen yazmışsın :KK49:

bal peteğim bugun ben elidor aldım glissle dönüşümlü kullanıyım diye..bılıyosun 6 ayda bır değişmek gerek..
saçlarım sertleşti diye elidor sarı almıştım tam sorucaktım sen yazmışsın :KK49:
elidor civciv sarısı süper bal bidonum :KK19: argan yağı var içinde saç dökülmem kesildi gürleşti.. bide bebek saçlarım çıkıyo benim çok iyi geliyor bana hem yumuş yumuş yapıyo hemde güçlendiriyor :21:

elidor civciv sarısı süper bal bidonum :KK19: argan yağı var içinde saç dökülmem kesildi gürleşti.. bide bebek saçlarım çıkıyo benim çok iyi geliyor bana hem yumuş yumuş yapıyo hemde güçlendiriyor :21:

hımm ıyı o zaman kuşum şampuanını aldım da kremı kalmamıştı bulursam kremını de alıyım..yaza kadar da bunu kullanıyım :* :KK50: yazın glissime dönerım yıne

Kullan beybim kullan :KK15: 6 ayda bir değişimlerde ben yine elidorun farklı bi çeşidini alırım sanırım :KK48:

oyle olabilerse al tabi :)) zaten saça e bulursak sürmek yıpratıyor en cok arayıslar :))
elidorun pembesi cok guzel kokuyor ama benım sacım normal değil ince telli olunca alamıyorum onu

oyle olabilerse al tabi :)) zaten saça e bulursak sürmek yıpratıyor en cok arayıslar :))
elidorun pembesi cok guzel kokuyor ama benım sacım normal değil ince telli olunca alamıyorum onu
elidor pembe evet enfes bi kokusu var tatlı tatlı :KK45: benim normal yapıda saçlarım çok kalın telli de değil çok ince de değil ne çok gür ne çok seyrek orta halli bi saç yapım var :21:elidor pembe, elidor civciv sarısı, bide en son çıkan sağlıklı uzayan saçlar, bide saç dökülmelere karşı olan serisi bunların hepsi iyi geliyor bana :KK48: hiç kepek problemim olmadı benim olursada yine elidorun mavi kepek şampuanını kullanırım heralde:KK53:

elidor pembe evet enfes bi kokusu var tatlı tatlı :KK45: benim normal yapıda saçlarım çok kalın telli de değil çok ince de değil ne çok gür ne çok seyrek orta halli bi saç yapım var :21:elidor pembe, elidor civciv sarısı, bide en son çıkan sağlıklı uzayan saçlar, bide saç dökülmelere karşı olan serisi bunların hepsi iyi geliyor bana :KK48: hiç kepek problemim olmadı benim olursada yine elidorun mavi kepek şampuanını kullanırım heralde:KK53:

benım de ne gür ne seyrek ama malesef cok ınce telli ve hassas zor kuruyor bu yüzden..neyse bıraz düzelirse pembesini alırım..ya bu şampuan kokuları ne guzel oluyor ya kuşum

benım de ne gür ne seyrek ama malesef cok ınce telli ve hassas zor kuruyor bu yüzden..neyse bıraz düzelirse pembesini alırım..ya bu şampuan kokuları ne guzel oluyor ya kuşum
dimii bal bidonum :KK53: her şampuan böyle değil elidorun kiyle gliss mesela kendine özgü kokuları var.. gliss'in kokusunu alsam hemen anlarım mesela.. elidorda da öyle :21: bide çok kalıcılar miss gibi kokuyolar saçta daha ne olsun:KK53: yazın sıcakta terlesen bile saçların miss gibi elidor kokuyo burnuma burnuma geliyor kokusu çok kalıcı :KK19:

dimii bal bidonum :KK53: her şampuan böyle değil elidorun kiyle gliss mesela kendine özgü kokuları var.. gliss'in kokusunu alsam hemen anlarım mesela.. elidorda da öyle :21: bide çok kalıcılar miss gibi kokuyolar saçta daha ne olsun:KK53: yazın sıcakta terlesen bile saçların miss gibi elidor kokuyo burnuma burnuma geliyor kokusu çok kalıcı :KK19:

evet evet pembe veya altın rengi olan bır cok sey guzel kokuyor bence :KK50: :KK37:

Merhaba kızlar. Dove'un kırık uçlara karşı etkili olan yeni şampuanını ve saç kremini aldım bugün kullanacağım. 3 yıkamada kırıkları onarıyormuş. Kullanıp da memnun kalan var mı ? Yoksa ben 3 yıkamadan sonra gelişmeleri yazarım. Benim gibi saçları çok kırık olup da kestirmek istemeyenlere çözüm olur belki. :KK64:

Merhaba kızlar. Dove'un kırık uçlara karşı etkili olan yeni şampuanını ve saç kremini aldım bugün kullanacağım. 3 yıkamada kırıkları onarıyormuş. Kullanıp da memnun kalan var mı ? Yoksa ben 3 yıkamadan sonra gelişmeleri yazarım. Benim gibi saçları çok kırık olup da kestirmek istemeyenlere çözüm olur belki. :KK64:
Canım ben dove'u pek saç olayında profesyonel bulmuyorum açıkçası.. yani dove marka kremde duş jelinde sabunda vs. bunlarda iyi.. şampuan ve saç kremleri günlük temizleme amaçlı saçı yumuşacık yapan öylesine bir ürün.. yani kırıkları onarıcak kadar profesyonel bulmuyorum.. bunun için ben sana scwarzkopf gliss ultimet repair yada oil nutritive serisini tavsiye ederim bunlar saçı onarma konusunda başarılı ve uygun fiyatlı bir ürün bence.. yinede istersen dove u dene sen bakalım memnun kalıcakmısın canım.. birde gliss ürünleri çoğunlukla dermotologların tavsiye ettiği bir ürünmüş yani ben öyle duydum ne kadar doğru bilmiyorum :)

Son düzenleme:
saçlarım çok yağlı. sebamed'in yağlı saçlara özel şampuanları hakkında çok olumlu şeyler okudum.
bi deneyeyim istedim verdim siparişi dün. bayağı indirimdeydi buypasa.com da.
insallah çare olur derdime :mad:
kullandın mı canım bi ara bnde denemiştim kuruttu saçımı ?

kullandığında yorum yaz tatlım arayışlardayımm :KK34:

X