Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

bioxin denedim memnun kaldım içinede çamterebenti kattım saçlarım uzamaya başladı

Ciddi misin ya aynı sorunlar bende var saçlarım seyrek az ve cansız ne kadar sürede farkettin faydasını canım???:bbo:

Canım 1. kutu bittiğinde farkkettim. Söylemesi komik olacak ama saçımın önleri yanlarda baya bi seyrekti. Bi tarafı jilete vurdum diğer tarafa dokunmadım. Tresan ısırgan otlu şampuanla iki tarafındada birinci kutunun sonunda baya saç çıktı.
Kullanmaya başlayınca görüceksin sanki saç diplerin yeniden canlanıyo gerilme ve hafif kaşıntı oluyo başlarda. Buda zaten işe yaradığının kanıtı. Ayrıca saça parlaklıkta veriyo ki işyerindeki arkadaşlarım bile söyledi saçların parlıyo diye.
Ama ben bi hata yaptım 1. kutu bitince bu sefer tresanın paptya özlüsünü aldım bi işe yaramadı. Ama onuda bitirdim. Şimdi tekrar ısırgan otlusunu kullanıyorum.
Hiç zaman kaybetmeden almanı öneriri.. Zaten fiyatıda el yakmıyor 500 ml. 14-YTL eczanelerde.
tatlicadiarzu

Canım 1. kutu bittiğinde farkkettim. Söylemesi komik olacak ama saçımın önleri yanlarda baya bi seyrekti. Bi tarafı jilete vurdum diğer tarafa dokunmadım. Tresan ısırgan otlu şampuanla iki tarafındada birinci kutunun sonunda baya saç çıktı.
Kullanmaya başlayınca görüceksin sanki saç diplerin yeniden canlanıyo gerilme ve hafif kaşıntı oluyo başlarda. Buda zaten işe yaradığının kanıtı. Ayrıca saça parlaklıkta veriyo ki işyerindeki arkadaşlarım bile söyledi saçların parlıyo diye.
Ama ben bi hata yaptım 1. kutu bitince bu sefer tresanın paptya özlüsünü aldım bi işe yaramadı. Ama onuda bitirdim. Şimdi tekrar ısırgan otlusunu kullanıyorum.
Hiç zaman kaybetmeden almanı öneriri.. Zaten fiyatıda el yakmıyor 500 ml. 14-YTL eczanelerde.
tatlicadiarzu

bende çok memnunum tresandan marketten alıyorum 10 ytla.s.

ben yıllardır elidor kullanıyorum
arada başka şampuanlarda denedim ama en cok elidoru seviyorum saçlarım kuru elidor bademyağlı ve seramidli şampuanını kullanıyorum
bu arada yaklaşık bir yıldır şampuandan önce saçımı siirt bıttım sabunu ile yıkıyorum önce sonrasında şampuanlıyorum dökülmesi azaldı boya yok saçımda onun için krem kullanmıyorum
sabun sertleştiriyor zaten ama şampuan iyi geliyor sabun üstüne
sabunlarımıda üsküdardan alıyorum
1 ytl :)

Ben 1 Yildir ''down Under Naturals'' Kullaniyorum Kuru Yipranimiş Saçlar Için Onarici şampuan,bakim Kremi Ve Köpüğünü Hem Doğal Hem Harika Kokuyo Hem De Saçimi Hariki Yapiyo çok Memnunum

herkez tresanı onerıyor galıba kulananlar cogunlukta bende bıtsel sampuan kulanmak ıstıom artıq saclarım yıprandı tresan ısırgan otlu bence cok daha ıyıı gıbı tavsıyelerınız ıcın cok saolunn arkdslar:nazar: a.s.

saçları dökmüyor diye tavsiye üzerine 2 ay dalin kullandım.güzel ama felaket kaşıntı yaptı.sık sık yıkamama rağmen.tekrar rejoice döndüm çam terebentin kattım üzerinde yeni yazan hepsinden iyi dökmüyor va kaşıntıda yapmıyor.

şu ana kadar çok şampuan değiştirdim dove,pantene,elidor,elseve,ipek,herball essences,duru.... hiçbiri işe yaramadı saçıma yaramadı yani. sonunda head & shoulders kullanıyorum ve acaip memnunum saçlarımı yumuşacık yaptı saçım dalgalı diğer şampuanları kullanınca elektiriklenme yaptı ama head shoulders süper farkı hemen hissedilio tabi herkesin saçı farklı herkeze iyi gelmeyebilir :)

bır yıgın sampuan denedım ama hepsı mahwettı ya..ama sebamed gusel dıolar onu almayı duusnuorum hemde bıtkısel...dogallardan şaşmamak gerekır heralde..cnku elıdormus pantenmıs dowe mus..faso fıso gelıo bana..gercı memnun olanlar wardır tabı ama saçtan saça degısır...sanırım bırde cok fazla dert etmemek gerekır ya..strees..dusuncede mahwedebılır..

ben de tresanın ısırgan özlü şampuanını kullanıyorum,ısırgandan dolayı faydalı olduğunu düşünüyorum,en azından saç kökleri için.Ama saçım kuru olduğu için daha da kurutabiliyor o yuzden tresan ın saç kreminin de kullanılması lazım sanırsam.Bir de ben içine biraz bal katmıştım sanırsam şampuan bir acayip oldu yaa pek temizlemiyor gibi geliyor:çok üzgünüm: her duyduğumuzu yapmamamız lasıma.s ısırgan ile bal iyi bir ikili olmadılar galiba:1rolleyes:

elidorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr e bide her saça uymazkı her sampuan senin sacını elidor döker benim dökmez saçtan saça fark var yağlı saçlar için kuru saçlar için boyalı saçlar için ayrı ayrı sampuanlar var ya böle işte....

elseve inci proteinli şampuan ve saç kremi...
kokusuna da yumuşaklığına da bayıldım...
acaip parlak oldu saçlarım...

ben bı keresınde balı dırek sacıma surmustum:) yumusacık olmustu ama cıkarana kdr canım cıkmıstı..daha ole bısı yapmadım ama sampuana katmayı da denıcem...sebamed alıcam ben..

bır yıgın sampuan denedım ama hepsı mahwettı ya..ama sebamed gusel dıolar onu almayı duusnuorum hemde bıtkısel...dogallardan şaşmamak gerekır heralde..cnku elıdormus pantenmıs dowe mus..faso fıso gelıo bana..gercı memnun olanlar wardır tabı ama saçtan saça degısır...sanırım bırde cok fazla dert etmemek gerekır ya..strees..dusuncede mahwedebılır..

CANIM DOWN UNDER NATURALS DOĞAL BİR ŞAMPUAN VE HER YERDE ÖYLE BULUNMUYO SAÇINA GÖRE TERCİHLERİ VAR ONARICI BOYALI SAÇLAR İÇİN FALAN VE GERÇEKTEN HERİKA BİR ŞAMPUAN.BEN COSMO STOREDEN ALIYORUM VE HERKESE ÖNERİRİM

X