Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

arkadaslar icinde dimethicone (malum dimethicone saclari doktugu icin) bulunmayan ve saclari yumusacik yapan bildiginiz en iyi sampuan hangisi? CADIARZU

arkadaslar icinde dimethicone (malum dimethicone saclari doktugu icin) bulunmayan ve saclari yumusacik yapan bildiginiz en iyi sampuan hangisi? CADIARZU

Tresan ısırgan otlu şampuan kermiyle birlikte kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederima.s.

bende dove kullaniyorum ve cok memnunum.hangi sampuani kullandiysam kepek yapti.ama dove dan sonra böyle bir sorunum kalmadi.saclari ipek gibi yapiyor ve cok kolay taraniyor.

Schwarzkopf schauma hindistan cevizi yağı içeren şampuanı yeni yeni kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım saçları yumuşacık yapıo :dance:

ben de tresanın ısırgan özlü şampuanını kullanıyorum,ısırgandan dolayı faydalı olduğunu düşünüyorum,en azından saç kökleri için.Ama saçım kuru olduğu için daha da kurutabiliyor o yuzden tresan ın saç kreminin de kullanılması lazım sanırsam.Bir de ben içine biraz bal katmıştım sanırsam şampuan bir acayip oldu yaa pek temizlemiyor gibi geliyor:çok üzgünüm: her duyduğumuzu yapmamamız lasıma.s ısırgan ile bal iyi bir ikili olmadılar galiba:1rolleyes:

canım,
tresanın kuru saçlar için ısırganlı şampuanı çıktı.
ben onu kullanıyorum.
kurumuyor saçı.tavsiye ederim.

ben saçlarım yandıktan sonra loreal elseve yi kullandım .saçlarımı bu şampuan düzeltti .harika tavsiye ederim....

alex inanmıorm gerçekten mi?:hooray: çok teşekkürler cnm bu bilgi için çok sevindim:dance:
canım,

ben de 2 gün önce aldım.
inan çok memnun kalacaksın.
yumuşacık yapıyor.
kuru ve normal saçlara diye yazıyor.
ben çok beğendim.
saç kremini almadan gelmişim amasenağlama

ben pantene kullanıyorum ama saçlarım çok yağlı yağlı saçlar için hangi şampuanı önerirsiniz acaba?

ben pantene kullanıyorum ama saçlarım çok yağlı yağlı saçlar için hangi şampuanı önerirsiniz acaba?

canım,

tresanın yağlı saçlar için ısırgan otlu şampuanını alabilirsin.
memnun kalırsın diye düşünüyorum.
bitkisel ve güzel bir şampuan.

dove kullanıodum pembe şişesnden,saçlarımı nemlendırsın die malum dove demek nem demek tatlicadiarzu ,malesef saç diplermi kuruttu, kabuk döktüm resmen..ama bu bana özgü bişey de olablir ,belki strestendr ona baglamamak lazım..
eski sampuanım elseve e geri döndüm,saçlarmda normale döndü :eek:

dove kullanıodum pembe şişesnden,saçlarımı nemlendırsın die malum dove demek nem demek tatlicadiarzu ,malesef saç diplermi kuruttu, kabuk döktüm resmen..ama bu bana özgü bişey de olablir ,belki strestendr ona baglamamak lazım..
eski sampuanım elseve e geri döndüm,saçlarmda normale döndü :eek:

çok ilginç canım kabuk dökmenin cilt hastalığı belirtisi diye biliyordum demek böyle ani şampuana bağlı olabilir ama dikkatli ol bence a.s bir daha olursa doktora gitsen çok iyi olur

pantene kullanıorm ama saça bi etkisi yok gibi sadece temizlio işte
şimdi elseve almayı düşünüyorum
ayrıca gliss saç bakım kremide kullanıorm o fena dil tavsiye ederim yani

slm gerçekten bende sorun yaşıyorum ,bir türlü tutturamıyorum . yani bu benim şampuanım diye salarımın bakıma ihtiyacı var .:KK43:

bende dove kullaniyorum saclarimi fonsuz kullanamiyordum daha once dove kullanmaya basladiktan sonra saclarim kendine geldi kabarmasi gitti tavsiye ederim

en son prozinc i kullandım gerçekten verdiğim paraya değer bir şampuanmış ilk yıkamada etkisi görülüyor daha önce dove kullandım saçlarımı keçe gibi yaptı sonra elidor seramidli kullandım o biraz düzeltti saçlarım kendine geldi sonra placenta kullandım o da baya iyi geldi ama prozinc en iyi gelen şampuan , bu arada saçlarım oryal ile röfleli olduğu için biraz yıpranmıştı prozinc çok iyi geldi, saç dökülmesi de bitti

bende çok şampuan kullandım..
en son pantene kullanıyordum baya kullandım ama artık kepek yapmaya başladı saçlarımda beğenmiyorum artık onu :KK43: elsevede kullanmıştım önceden oda güzeldi hoşuma gitmişti onu almak için gittim dün markete ama kalmamış sanırım bulamadım onun yerine denemek için head & shoulders aldım dün yıkadım ve ilk yıkamada olsa gerçekten etkisini gösterdi çok memnun kaldım ben :)

X