Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

kızlarben eceecex o hesabımın şifresini unuttum :KK70: bu yeni hesabım şuanda Elidor turuncu olanı kullanıyorum yanınada Elidor pembe saç kremi mis gibi oluyor saçlarım ama saç kremi sürdükten sonra saçlarımı tarayınca tarağa baktım pembe baloncuklar vardı bildiğiniz pembe renkti güçlü ve parlak serisinden bir de bu acaba sim mi var birde bazı kişiler sim var diyordu :) :KK70:

Nerdeyse en ucuzundan en pahalısina kadar bi sürü denedim ama halen aradığını buldum diyemiyorum. Bugun indirimden hask keratin şampuan ve aussie volüm şampuan aldım şuan hobby kullanıyorum bitsin hemen deneyeceğim. Saç tipim ince telli.. Bide yıpranmış olunca herşey iyi gelmeyebiliyor.

Ne kullanırsam kullanıyım bıoxcine geri donuyorum dıgerleri acayıp dokulme yapıyor elseve glıss head&soulders pantene otacı sarımsak ozlu terasan ısırgan ozlu rewox at sampuanı restorex sarmasık ozlu dokulme karsıtı yenı bıttı ama dokulme hala hat safada bıoxcınde 1 kutu bıtınce dokulme neredeyse duruyor mevcut saclarm güçlenıyor saclarım azalmaya basladı tekrar alcam uclarınada pantene sac serum yapıyorum ole ıdare edıyorum

Otacı'yı denediniz mi? Ben de yeni keşfettim, 3-4 çeşidi var. En önemlisi içinde zararlı zerre madde yok ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.
Aynı zamanda Dax kullanıyorum ben, ne kadar zor çıktığını kullananlar bilir, onu da harika çıkarıyor. Şu an için favori şampuanım bu oldu.

Ben artik sampuan olayindan okadar bunaldim daraldim ki degistirmekten biktim.. Denemedigim marka kullanmadigim urun kalmadi en ucuzundan en pahalisina en dogalindan en kimyasalina.. Ruyalarimda bile sampuanlarla bogusuyorum.. Kk ya giriyorum bi yorum okuyorum etkilenip hemen bende deniyim bende kullaniyim diyorum ama artik tamam pes ettim kimsenin yorumuna aldirmiycam bana ne iyi geliyosa onu kullaniyorum suan aradigim sampuanimida buldum artik degistirmekte istemiyorum.. Ne dokulmem kaldi nede sac derimde kasinti.. Sac kremide artik kullanmiycam bitti yeter.. Sac kremlerinin saci agirlastirmaktan yaglandirmaktan ve dokmekten baska bi ise yaramadigini dusunuyorum en azindan bendeki etkileri boyle oluyor.. Dus sonrasi bakim yagimi surup kurutuyorum oh miss valla hem agirlasmiyor hemde yaglanma olmuyor.. Yemisim pahali urunleri yemisim dogal urunleri hepsi biyerden sonra eror veriyor.. Sampuan degistirmekten sac derim mahvoldu.. Rahatladim sonunda ohh bee.. :))

Arkadaşlar maske olarak bir öneriniz olabilir mi,ozellikle kırık uçlar için?watsonsun ballı saç maskesi çok döküyor saçımı.yerine özellikle kirıklara yönelik bir maske önerebilir misiniz?

Arkadaşlar maske olarak bir öneriniz olabilir mi,ozellikle kırık uçlar için?watsonsun ballı saç maskesi çok döküyor saçımı.yerine özellikle kirıklara yönelik bir maske önerebilir misiniz?
Eger pahali demessen john frieda nin full repair maskesini oneririm.. Ben bundan tahmini 2 sene once civariydi kullanmistim islem yoktu sacimda fakat cook memnun kalmistim.. Saclarim hani kuafore gidersin fon cektirir bakim yaptirirsin ya oyle oluyodu sacim john friedanin urunleri cook guzel zaten ama bana cok pahali geliyor.. Bu sebeple biraktim kullanmayi turkuaz renkli volume sampuan sac kremi ve full repair maskesini kullandim.. Cok guzel yapiyor saci belki memnun kalabilirsin.. İnternette bi bloger john frieda ile dove'un maskelerinin icerik olarak ayni oldugunu hemen hemen ikisininde saca ayni etkisi oldugunu yazmisti.. Bide dove un maskesini deneyebilirsin en azindan uygun fiyatlidir.. Ben kullanmadim dove un maskesini hic bu sebeple bisey diyemiycem.. Cokda maske kullanmadim acikcasi bitek elseve in bal ozlu maskesini kullanmistim hiic memnun kalmamistim.. Birde john friedanin maskesini kullandim tabii inanilmaz memnundum.. Dedigim gibi cook pahali geldi bana.. Bi maskeye 32 tl vermek..

Eger pahali demessen john frieda nin full repair maskesini oneririm.. Ben bundan tahmini 2 sene once civariydi kullanmistim islem yoktu sacimda fakat cook memnun kalmistim.. Saclarim hani kuafore gidersin fon cektirir bakim yaptirirsin ya oyle oluyodu sacim john friedanin urunleri cook guzel zaten ama bana cok pahali geliyor.. Bu sebeple biraktim kullanmayi turkuaz renkli volume sampuan sac kremi ve full repair maskesini kullandim.. Cok guzel yapiyor saci belki memnun kalabilirsin.. İnternette bi bloger john frieda ile dove'un maskelerinin icerik olarak ayni oldugunu hemen hemen ikisininde saca ayni etkisi oldugunu yazmisti.. Bide dove un maskesini deneyebilirsin en azindan uygun fiyatlidir.. Ben kullanmadim dove un maskesini hic bu sebeple bisey diyemiycem.. Cokda maske kullanmadim acikcasi bitek elseve in bal ozlu maskesini kullanmistim hiic memnun kalmamistim.. Birde john friedanin maskesini kullandim tabii inanilmaz memnundum.. Dedigim gibi cook pahali geldi bana.. Bi maskeye 32 tl vermek..
Çok teşekkür ederim canım ilgine.az önce trendyoldan schwatzkopt bc acil kurtarma serisini sipariş ettim.benimki gb ucları kuru yipranmış saclar için öneriliyor.bakalım nolacak

Ya ben bi ara, yıllar önce hamadi markalı maske ve serum almıştım. Allahım, bu bir mucizemiydi yoksa :KK71:
Ya mükemmeldi çok memnun kalmıştım, o dönem bi eczanede tesadüfen görmüştüm, tanıtım gibi bi şeyi vardı, almıştım.
Sonrasında çok gitti geldi aklım ona ama denk gelmediğim için bi türlü almadım alamadım bi daha..
Elimdekileri bitireyimde bi daha bakayım ona bari..

Onun dışında nashinin maskeside idare eder gibi. Gideri var :süslü:

Ben johnsons baby şampuanın 750 ml olanından alıp içine bemiks bepanthen evigen ampul kırıyorum 2 şer tüp falan. Bide jojobayla badem yağı döküyorum göz kararı. ( 2-3 yemek kaşığı badem 1 yemek kaşığı jojoba civarında. )
10 tanede doğum kontrol hapını ezip koyuyorum içine.
Bu şekilde kullanıyorum.. Sonuncu şişeye doğum kontrol hapı koyamadım bi türlü alamadığımdan. Doğum kontrol hapı olmadanda çok iyi. Yani benim saçlarıma iyi geliyor.. Saçlarım nedense son dönemlerde çok kurumuştu. O kuruluğa oldukça iyi geldi diyebilirim.

Ya ben bi ara, yıllar önce hamadi markalı maske ve serum almıştım. Allahım, bu bir mucizemiydi yoksa :KK71:
Ya mükemmeldi çok memnun kalmıştım, o dönem bi eczanede tesadüfen görmüştüm, tanıtım gibi bi şeyi vardı, almıştım.
Sonrasında çok gitti geldi aklım ona ama denk gelmediğim için bi türlü almadım alamadım bi daha..
Elimdekileri bitireyimde bi daha bakayım ona bari..

Onun dışında nashinin maskeside idare eder gibi. Gideri var :süslü:
Hic kullanmadım hamadi.memnun kalirsan tekrar haber ver.ben de shwarzkopt bc sipariş ettim.henuz gelmedi.bakalım o nasıl olacak :/

Otacı yazdım mı acaba buraya? Neyse, güzel şampuan, içinde zararlı şeyler yok, brezilya fönü yaptıranlar da kullanabiliyormuş. Benim en çok sevdiğim yanı Dax supergroyu harika şekilde arındırması.

Otacı yazdım mı acaba buraya? Neyse, güzel şampuan, içinde zararlı şeyler yok, brezilya fönü yaptıranlar da kullanabiliyormuş. Benim en çok sevdiğim yanı Dax supergroyu harika şekilde arındırması.

Dax için ben hobby aldım :KK70:

Onu alacağımı sanmıyorum, bir ara sıvı sabunu da vardı o markanın, çok dandikti. Ama işe yarıyorsa ne güzel, ben Dax'ı abartarak sürdüğüm için bende işe yarar mı bilmem. =)
Bende abartanlardanım yarıyor :KK70:

X