Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Hemen hemen hepsini denedim. Kiminin kokusuna aldandım,kiminin ambalajına,üzerinde yazanlara..Schauma'yı tek geçerim.Başkasını tanımam.

Yalnız ülkemizde olmayan gurbette yaşayan teyzem aracılığıyla İsviçre'de satılan "Bira şampuanını" denedim.Çok memnun kalmıştım.Biranın kadınlık hormonu ihtiva etmesinden olabilir.Kokusu da korktuğum gibi değil,oldukça güzeldi.Kadınlar Kulübü'ndeki gurbetçi üyelere tavsiye ederim.

elidor boyalı saçlar için olanı kullanıyorum genelde ama ben sürekli aynı şampuanı kullanamam,sıkılırım
çok şükür kepek sorunum falan hiç olmadı
sadece dove dan memnun kalmadım bir daha almayı düşünmüyorum

ne elidor ne belendax ne rejose ne dove nede palmolive hiçbir işe yaramıyor saçlarım fena dökülüyor böyle giderse kel kalıcam denemediğim şampuanda kalmadı

bende bi çok şampuan denedim ama hiç biri saçıma yaramadı en son elidor onarıcı bakım serisini aldım ama saç diplerim halen çok kuru şu dökülmeyide bir türlü engelleyemedim :çok üzgünüm:

sac dokulmesini beslenmeye dikkat ederek durdurabilirsiniz ancak
protein agirlikli beslenin bi sure

Tresan'ın şampuanını ve saç kremini kullanıyorum ve çook memnunum:kahve:

ya benim çok acil bi şekilde saçların kabarmasını önleyen ve düzleştiren bi şampuana ihtiyacım var bildiğiniz bi marka varsa söylermisiniz lütfeeeen çok acil amaa

şu anda clear ın limonlu şampuanını kullanıyorum.yağ arındırıcıymış sözde :1shok:pehhh hergün yıkadığım halde akşama kadar bile temiz görünmüyor.ne yapacagımı bilemez duruma geldim :uhm:

yaaaa kızlar nedir bizim bu şampuanlardan çektiğimiz hepside aynı bir sürü şampuan denedim hiç biri fayda etmiyo en son dove kullandım oda aynı sözde kepek şampuanı

bütün şampuanlar birbirinin aynı içindeki kimyasal karışımlar mahvetti zaten saçlarımızı gerçi bitkisel şampuanlarıda denedim hiçbi fayda göremedim en sonunda şampuanımın içine çamterebentin yağı koydum onu deniyorum dökülmesi durdu denecek kadar aza indi inşallah geçici bir etki değildir

slm denemediğim kalmadı ya şampunları hemen hemen
1 seneden beri yağlanma ve dökülme yaşıyorum çok sinir bozucu

elsevden şaşmam.o kadarda saçimi sık boyarım,jönsüz de çıkmam ayrıca ama sacta hiç mi kırık olmaz hiç mi böyle tavuğun poposu gibi ya da keçe gibi bi görüntü olmaz yahufisfisfisevet elsevle olmuojeyyarben nutrigloss(pembe olanını)serisini kullanıorum kremde gene nutriglossun yağlı saçlar için olanını kullanıorum ve saclarım hem alarca işil işil hem de yumusacıksüprizzzzz:nazar:

bende elsewe kullanıyorum kaşmir yumuşaklığı çok memnunun kolay taranıyo şekil alıyor.bakım maskesini de kullanıyorum.
bi ara saçlarım çok yıpranmıştı awon kullandım maskesiyle beraber ilk onunla kurtardım saçlarımı tawsiye ederim yerimseniben

X