Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
kızlar kim hangi şampuandan memnun???? var mıdır bu benim şampuanımdır dediğiniz???:1hug:a.s.:sm_confused:

dove kullanıyorum çok memnunum bende...daha önce elidor kullanıyordum mahfetti saçlarımı :kızgın:

ben şu son 1 - 1,5 yıldır o kadar çoook şampuan değiştirdim ki....hiç tamam oldu diyemedim...pantene ni hiç denememiş ama...son zamanlarda çıkan reklamları hoşuma gitti,,,iddialı geldi...1 haftadır kullanıyooorum şimdilik memnunum....meğer öyle fazla uzakta değilmiş,,,bi işe yaramaz sanmıştım shwartzkopft'lar loreal elseve'ler denedim memnun kalamadım....

Ben yıllardır pantene kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim bence deneyin daha sonra zaten vazgeçmezsiniz. Ama saçınıza en uygun olanı tercih edin benim saçlarım çok kuru o yüzden ipeksi dokunuş kullanıyorum gerçekten çok iyi.

dove kullanıyorum ve cok memnunum sac kremıne gerek duymuyorum, banyodan cıktıktan sonra yumusacıjk oluyor ve dolsamıyor,içinde bıde cam terebentı kattım

ben de çok değiştirdim bi türlü bi tanesinde duramadım şu an recoice kullanıyorum bundan önce head&shoulders kullandım ondan çok memnun kalmıştım ama 2. alışımda hiç güzel yapmadığı için onu da bıraktım şimdi yeni bi şampuan arıyorum..

Pantene Bnmkini Döktü.yiillarca Kullanmiştim.saçimi Oryal çok Yipratti Tekin Acardan Aldim Ama Hala Berbat.kestirmek De Istemiom.body Shoptan Mi Alsam.
Uzatmak Istiom üstelik Naapyyyym?

uzun zamandır dökülüyorlar denemediğim şey kalmadı en son bioxin kullanmaya
başladım hala kullanıyorum,ama çok olmadı başlayalı bakalım ne olacak.

kendimi bildim bileli Blendax kullanıyorum bana göre piyasadaki en kaliteli şampuan saçlarımı çok güzel temizliyor ve parlatıyor. saçlarım daha diri ve sağlıklı görünüyor (bu arada blendax keremsiz kullanıyorum etkisini daha fazla gösteriyor daha sonra durularken saç ularıma herhang
bir markanın saç kremini sürüyorum ama diplerine sürmüyorum saçı döküyor)

Gliss Şampuan kullanıyorum saç kremide Gliss
haftada bir Gliss express bakım sıvı saç kremi kullanıyorum.
bu kadarcık:))))

pantene benim saçımı da yıpratıyor yabancı bi sitede görmüştüm pantene,garnier ve tresemme diye bi şampuan saçın uzamasını sağlıyormuş.yazıda coconut oil,aloe vera,çay ağacı yağı içeren şampuanların da saçın uzamasına yardımcı olacağı yazıyordu.body shop un bunları içeren ürünleri var ama nasıldır bilmiyorum.işe yarıyorsa biz de alalım..

bady shopun ürünleri cok güzel oluyor ama pahalı :KK43:

10 senedir İpek şampuanı kullanıyorum , çok memnum şampuanımdan da saçlarımdan da ..
Bundan 2 hafta önce şampuanımı değiştirip elidor almak gibi bir hata yaptım , saçım hem dökülmeye hemde kepek oldu.. Yıllardır ne saçım dökülürdü nede kepek gibi derdim vardı ama yaptım işte şampuanımı değiştirmek gibi bir hata ama hatamı anlayıp yarı yoldan döndüm..:1closedeyes:
Bu kadar..:Roflol:

ben de sebamed kullanıyorum ph ı uygun olduğundan çok güzel yapıyo saçlarımı

Ah ah bir kaç ay öncesine kadar Neutrogena Triple Moisture kullanıyordum ama maalesef Türkiye'de yokmuş. Hayatımda kullandığım en iyi şampuandı.Şu an Gliss in pembe renkli şampuan ve saç kremini kullanıyorum,öbürü kadar olmasa da memnunum yine

Ben Tresan kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha dolgun ve canlı geliyor bana. Parlaklığıda çok arttı.

elidor kullandm kepek yaptı pantene yağlandrdı bnde cok sampuan denedm ucuzundan en pahalısına kadar en cok memnun kaldgm blendax:)

ben de çok şampuan denedim, hiç biri beni tam olarak tatmin etmedi. şimdi tresan kullanıyorum, ısırgan otu şampuanı. içine çam terebentin de kattım, çok iyi temizliyor ama süper yapmıyor saçımı.

ben de avon kullanıyorum tabi saç kremim de avon.aslında problemsiz bir saçım var ama bu yüzden her türlü şampuanı kullanabılıyorum.ama avondan memnunum değiştirmem

X