Işte Şafak panonuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

Ben uyuyordum :KK9:

Bu saatte bizim kızlar gelmez :KK53:

Külkedisi gibi gece 12 de damlar onlar

Esracığım:KK9:

Yeni topiğimiz açılmış oh beeeeeeeee :KK52::KK52: hadi kızlar dolduralımm sayfaları :KK52::KK52:
bu çeneyle gidersem zaten ben tezkereyi almadan yeni bi topik daha açılır :KK60:

ŞAFAK 391 En Büyük TÜRKİYE Allah'ım bana bigün doğan güneşi nasip ederse geri dönüp bu sayfalara baktığımda çok duygulanıcam yaa :KK5:

:118::118::118::118::118:

şekerim :KK51: doldurmuşsun sayfayı hemen :KK53::KK51::KK52:
şafağını attırda görekk bakimm :KK53::KK52::KK52:

teşekürler canımm :KK16:

Siz Gece Nuru, Bende Sabah Nuru :KK53:

evett kızlarr

bu yeni topiğe

313 le başladım :KK12:

Rabbim nasip ederde inşaAllah bu Topik bitmeden Doğan Güneş Diyip burda Depüklenmek nasip olur inşaAllah... :KK16:

..
.

Son düzenleme:
Siz Gece Nuru, Bende Sabah Nuru :KK53:

evett kızlarr

bu yeni topiğe

313 le başladım :KK12:

Rabbim nasip ederde inşaAllah bu Topik bitmeden Doğan Güneş Diyip burda Depüklenmek nasip olur inşaAllah... :KK16:

..
.

bizde bu çene varken 100 bini doldururuz hala şafaklar duruyor olur :KK60:

Selam kızlarrrr :KK3:
Yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun :nazar:
Topiğin ilk gününde şafağım 114 veeee mehtap 0 :KK76::KK76::KK76: :nazar::KK69:
Teskeremizi almak bu topikten olacakmış demek..
Diğer topiğin anlamı çok derindi benim için.. hepinizi orada tanıdım, hatta kk ya o topik için üye oldum, çok güzel arkadaşlıklar edindim...
Askerliğin en zor günlerinde o topiğe yazdım bütün dertlerimi..
Şİmdi artık önümüzde güzel günler var, teskere var, şafak doğan güneş diyeceğimiz günler var...
o yüzden bu topik de ayrı bir özel olacak hepimiz için..
BU topiğe yeni gelen arkadaşlar olacaktır.. önce bu ilk sayfaları okuyacaklar, o yüzden yazdıklarımızı okuyup moral bulsunlar..
Hepimiz 460 die başladık bu yola, bir sürü arkadaşımız teskeresini aldı gitti, bana hayal gibi gelirdi 300ler 200ler bile, ama plakalara yaklaşıyorum artık...
Düğün hazırlıklarına bile başladık..
O yüzden sakın geçer mi nasıl geçecek fln die dert etmeyin.. inanın öyle bir geçiyor ki.. 1 yıl bana su gibi geçti gitti, iyisiyle kötüsüyle...

Herkese hayırlı teskereler olsun yol arkadaşlarım...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Diğer topiğin anlamı çok derindi benim için.. hepinizi orada tanıdım, hatta kk ya o topik için üye oldum, çok güzel arkadaşlıklar edindim...
Şİmdi artık önümüzde güzel günler var, teskere var, şafak doğan güneş diyeceğimiz günler var...
BU topiğe yeni gelen arkadaşlar olacaktır.. önce bu ilk sayfaları okuyacaklar, o yüzden yazdıklarımızı okuyup moral bulsunlar..
Hepimiz 460 die başladık bu yola, bir sürü arkadaşımız teskeresini aldı gitti, bana hayal gibi gelirdi 300ler 200ler bile, ama plakalara yaklaşıyorum artık...
O yüzden sakın geçer mi nasıl geçecek fln die dert etmeyin.. inanın öyle bir geçiyor ki.. 1 yıl bana su gibi geçti gitti, iyisiyle kötüsüyle...

Herkese hayırlı teskereler olsun yol arkadaşlarım...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Duygularımıza tercüman olmuşsun canıkm benım çok güzel yazmışsın :KK16::KK16:

Kızlar şaka gibi ama gerçek son 13 günümüz kaldı kavuşmaya :KK52:

bizde bu çene varken 100 bini doldururuz hala şafaklar duruyor olur :KK60:

Evet potansiyel epey var :KK53:

artık bir sonraki topiğin bbaşlarına kalır bizim doğan güneşimizz... :KK31:

Deryacım ne güzel anlattın ..

....

.

Katılıyorum canım :KK34:

460 ile başladık 360 sonra 260 sonra 160 sonra 60 şimdi sadece 6 ve hatta Doğan Güneş demeyi bekliyoruz :KK14:

Öyle yada böyle kimi gün üzgün kimi gün hüzünlü kimi gün mutlu geçirdik 15 ayımızı :KK6:

Destek olduk burada birbirimize :KK31:

Hepiniz iyi ki varsınız.. Güzel arkadaşlıklar kazandık :KK16:

Doğan güneş'ten sonra hepimize sonsuz mutluluklar diliyorum :nazar:

Bu arada dün çeyizime ilk defa bişeyler aldım..

Heyecanlandırdı beni gerçekten :KK53:

Hep sonra hepsini birden alırım diyordum ama aldım gitti :KK9:

Yorumlarınızı bekliyorum :KK52:

$KARACA KIR ÇİÇEĞİ KAHVALTI TAKIMI.JPG $KARACA YEMEK TAKIMI.JPG $KARACA ÇKB TAKIMI.JPG $Korkmaz Tencere Seti.jpg

Kızlar şaka gibi ama gerçek son 13 günümüz kaldı kavuşmaya :KK52:
oyy maşallahhhh :nazar:

Evet potansiyel epey var :KK53:

artık bir sonraki topiğin bbaşlarına kalır bizim doğan güneşimizz... :KK31:

Deryacım ne güzel anlattın ..

....

.
sağol canım benim :KK16:

Katılıyorum canım :KK34:

460 ile başladık 360 sonra 260 sonra 160 sonra 60 şimdi sadece 6 ve hatta Doğan Güneş demeyi bekliyoruz :KK14:

Öyle yada böyle kimi gün üzgün kimi gün hüzünlü kimi gün mutlu geçirdik 15 ayımızı :KK6:

Destek olduk burada birbirimize :KK31:

Hepiniz iyi ki varsınız.. Güzel arkadaşlıklar kazandık :KK16:

Doğan güneş'ten sonra hepimize sonsuz mutluluklar diliyorum :nazar:
ewet tatlım... şu an çok değişik duygular içindeyim, öteki topik kapanınca bir garip oldum:KK31: iyisiyle kötüsüyle 1 yıl geçirdim orada...

oyy maşallahhhh :nazar:

sağol canım benim :KK16:

ewet tatlım... şu an çok değişik duygular içindeyim, öteki topik kapanınca bir garip oldum:KK31: iyisiyle kötüsüyle 1 yıl geçirdim orada...

aynen öyle ben askerlik başlangıçı ile geldim KK'ya :KK31:

Ne günlerdi be :KK1:

Son düzenleme:
Çok güzel canım

Güle güle kullan :nazar:

Bir başlamışsın pir başlamışsın almaya asıl ana malzemeler çıkmış aradan :KK9:

Teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun, Sanırım biraz öyle oldu :KK1: büyükleri aradan çıkarmak daha mantıklı geldi bana :KK31:

Teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun, Sanırım biraz öyle oldu :KK1: büyükleri aradan çıkarmak daha mantıklı geldi bana :KK31:

Tabi nasıl kolay geliyorsa sanırım burdaki alışveriş 2000 i geçmiş :-)

Tencere takımını kaça aldın canım

X