Otomatik Yumurtlama Günü Hesaplayıcısı

biz de uzun zamandır bu hesaplayıcıdan yaralanıp çalışmaları yoğunlaştırıyoduk . bu ay doktora gittim yumurlama dönemim geçmişti ama doktor alttan muayyenede yumurtanız yeni oluşmuş ve henüz çatlamamış dedi yan, o hesaplayıcı herkez için tutmuyor sen zamanı geniş tut bence

bu konuda yardım alıp yanılan çok fazla insan var o yüzden çok sağlıklı olmuyor malesef

arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. ben 2 yıllık evliyim ve bir yıl önce pcos teşhisi konuldu..bizde 6 aydır falan deniyoruz yani bebek istiyoruz ve bu ayda tutmadıı... adetlerim hep sarkıyor. normade 28-32 gündür benim 22 41 35 falan gibi saçma sapan adet aralıklarım var. bu ayda 3 gün geçikti. 1. gün idrar testi yaptım ama negatif cum agünü yine doktora gidicem.
var mı böyle olan arkadaşlar.. yaşadıklarını paylaşabilir mi?

merhaba arkadaşlar bende yeni aranıza katıldım ve ben yumurtlama günümü nasıl tam hesaplıycağımı bilmiyorum..normalde 25 günde bir hastalanıyorum ve şimdiki hastalanma tarıhım ayın 5şinde hastalandım yani ne zaman yumurtlama günüm yardımcı olursanız sevinirim tşk..

Merhaba;
28 günde 1 adet olan kişinin yumurtlama tarihi adetin ilk günününü 1. gün olarak sayarsan yaklaşık 14. günü yumurtlama gününüz.Herkeste bu belirti olur mu bilmiyorum ama bende hangi tarafımda o ay yumurtlama oluyorsa o tarafımda şiddetli bir ağrı oluyor.Ve uzayan, şeffaf bir akıntı oluyor.1- 2 gün bu akıntı oluyor.ben bu günlerde gebe kalmak için dikkatli oluyorum.Ayrıca BABYSTART Fertil Focus - Tükürükten Ovülasyon Testini kullandım.baya ümitlenmiştim fakat verdiğim para boşuna gitti.doktoruma sordum idrarla olan ovulasyon testlerinin çok daha güvenilir olduğundan bahsetti.O tarz bir testle kesin sonucu yakalamak sanırım doğru olacaktır.

Merhaba;
28 günde 1 adet olan kişinin yumurtlama tarihi adetin ilk günününü 1. gün olarak sayarsan yaklaşık 14. günü yumurtlama gününüz.Herkeste bu belirti olur mu bilmiyorum ama bende hangi tarafımda o ay yumurtlama oluyorsa o tarafımda şiddetli bir ağrı oluyor.Ve uzayan, şeffaf bir akıntı oluyor.1- 2 gün bu akıntı oluyor.ben bu günlerde gebe kalmak için dikkatli oluyorum.Ayrıca BABYSTART Fertil Focus - Tükürükten Ovülasyon Testini kullandım.baya ümitlenmiştim fakat verdiğim para boşuna gitti.doktoruma sordum idrarla olan ovulasyon testlerinin çok daha güvenilir olduğundan bahsetti.O tarz bir testle kesin sonucu yakalamak sanırım doğru olacaktır.

evet idrarda olanı deneyin isterseniz ben yumurtlama dönemimi hissetmeme ragmen denedim oldu herkesin gönlüne göre olsun diyorum :nazar:

evet idrarda olanı deneyin isterseniz ben yumurtlama dönemimi hissetmeme ragmen denedim oldu herkesin gönlüne göre olsun diyorum :nazar:

35-bucuk merhaba;
Bende bu ay yumurtlama günümde denedim.Zaten baya hissetmiştim.Şimdi sabırsızlıkla bekliyorum.Sana bir şey soracağım.2 gün önce ovulasyon günümdü.kasıklarımda çok şiddetli ağrı var.geçmedi. sende de olmuşmuydu sonrasında.Bu acaba döllenmenin olmasının bir belirtisi mi?

35-bucuk merhaba;
Bende bu ay yumurtlama günümde denedim.Zaten baya hissetmiştim.Şimdi sabırsızlıkla bekliyorum.Sana bir şey soracağım.2 gün önce ovulasyon günümdü.kasıklarımda çok şiddetli ağrı var.geçmedi. sende de olmuşmuydu sonrasında.Bu acaba döllenmenin olmasının bir belirtisi mi?

merhaba canım biraz agrım oldu ilerleyen günlerde inanılmaz bel agrılarım vardı ve akıntım artmıştı benim

Merhabalar; benim normalde 25 şubat gibi adet olmam gerekirken adet olmadım ,07.03.2013 tarihinde beta testi yaptırdım 87,41 cıktı, 12.03.2013 de tarihinde 1500 cıktı doktor kesemi göremedi geç döllenme dedi sizce değerlerim iyimii

:KK12: Merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım.sıteyı yenı yenı ıncelıyorum. ben 10 aylık evlıyım. bebek sahıbı olmak ıstıyoruz. hamıle kalma ıle ılgılı tum yazdıklarınızı okuyorum. bılgılerınız ıcın sımdıden tesekkurler. dogum kontrol hapını bırakalı 6 gun oldu acaba uzun surermı hamıle kalmam. dogum kontrol haplarının hamılelıge etkısı olduugnu okudum. bu konuda deneyımı ve bılgısı olan varsa vede paylasırsa cok sevınırım. sımdıden tesekkurler :)

kızlar doktroa gittim bebek düşünüyoruz artık diye tüm tahlileri oldum smear testi ve ulstrason muayenesi vs. oldum şükür bir sorun yokmus.artık korunmayı bıraktık.Ama folik asit vermedi neden vermedi anlamadım?ben simdi ne zaman ilişkiye girsem bebiş olma olasılıgı cok fazla regl olduktan 14-16-18 gunler yüksek demişti bir arkadas.birde folik asiti ne zaman sonra vercek sorun olurmu ?

28 günde bir regl oluyom
en son 25 martta adet oldum bu arada

Merhba bnde yeniyim bu sitede ama sole bi blgim var daha yeni birakmisin haplari doktorlrin arastrmsna gre 6ay yada 1yil bile etkisinin gcmdgini soluolar dgum kontrol haplarinin. Ama yine nasip kismet isi .

kızlar doktroa gittim bebek düşünüyoruz artık diye tüm tahlileri oldum smear testi ve ulstrason muayenesi vs. oldum şükür bir sorun yokmus.artık korunmayı bıraktık.Ama folik asit vermedi neden vermedi anlamadım?ben simdi ne zaman ilişkiye girsem bebiş olma olasılıgı cok fazla regl olduktan 14-16-18 gunler yüksek demişti bir arkadas.birde folik asiti ne zaman sonra vercek sorun olurmu ?

28 günde bir regl oluyom
en son 25 martta adet oldum bu arada

Canım, şimdiden hayırlı olsun.Ama bence yumurtlama tarihini hesaplamak yerine eczaneden ovülasyon testi al...Daha garanti olacaktır ve ayrıca dr.unun vermesini beklemeden folik asite başla derim ben...

merhaba arkadaşlar bende yeni aranıza katıldım ve ben yumurtlama günümü nasıl tam hesaplıycağımı bilmiyorum..normalde 25 günde bir hastalanıyorum ve şimdiki hastalanma tarıhım ayın 5şinde hastalandım yani ne zaman yumurtlama günüm yardımcı olursanız sevinirim tşk..

25 günde bir regl oluyor isen 25-14=11.gün demekki.yani kaç günde bir adet oluyorsan o rakamdan 14ü çıkarark yumurtlama tarihini bulabilirsin .fakat o günün öncesi ve sonrasını da değerlendirmelisin sadece o güne odaklanma:KK20::KK9:

yeni evliyim.. eşimde bende bir bebek sahibi olmak istiyoruz..15 yaşında adet dönemine girdim..sürekli adet düzensizliği ve yumurtalıklarımda kist ve temellik problemi yaşadım..ağrım ve sancım evlenene kadar hiç bitmedi..evlendim,ağrılarım sadece adet dönemlerimde olmaya başladı..doktoruma da gittim evlendikten sonra 7.5 santimlik kistimden hiçbir eser kalmadığını ve yumurtalsıklarımında çok sağlam olduğunu belirtti..buna rağmen 5 ay süre boyunca her yumurtlama döneminde ilişkimi denk getirmeye çalışıyorum buna rağmen olumlu bi sonuç alamadık..folik asit kullanmak istiyorum... sizden bu konuda düşünce ve önerileriniz hakkında yorum yapmanızı istiyorum teşekkür ederim.

kızlar merhaba ben temmuzun 13unde hastalandım o zmandan beri cocuk istedgimiz için eşimle korunmuyoruz ama agustos ayında hastalanmadım dkra gttim folikül kisti warmıs baya küçükmüş ama sorun olmaz dedi bekledim hastalanmamı dün hastalandım yani 18 eylülde sormak istedigim bu ay ne ne zman yumurlama zamanımdır baya bi çelişkide kaldım yardımınız olur dıye düşündüm canlarım

merhaba kızlar araızda yeniyim yumurtlama testti gercekten tutuyormu biz bu ay denedik adetime 11 gün kaldı cok heycanlıyım inşllh olur

X