Popüler Konu Otomatik Yumurtlama Günü Hesaplayıcısı

Bir sey daha sormak isterim. Ben ovulasyon testi yapmaya basladim faat biraz gec kaldim baslamak icon yapmaya basladigim zamandan beri iki cizgi cokiyor fakat ikinci cizgi her seferinde biraz daha acik oluyor. Buda yapmaya baslamadan once yumirtladigim anlamina gelir mi acaba
aynen öyle. belkide ilk yaptığınızda yumurtlama gününüzde başlamışsınız. aslında genellikle yumurtlama olduktan 14 gün sonra adet başlar, bunu not ederek daha rahat yumurtlama günlerinizi takip edebilirsiniz. adetleriniz düzenliyse bir sıkıntı olmayacaktır. benim oldukça düzensiz olduğu için son bir kaç aydır malesef yumurtlama takibi yapamıyorum =( umarım siz başarırsınız =)

aynen öyle. belkide ilk yaptığınızda yumurtlama gününüzde başlamışsınız. aslında genellikle yumurtlama olduktan 14 gün sonra adet başlar, bunu not ederek daha rahat yumurtlama günlerinizi takip edebilirsiniz. adetleriniz düzenliyse bir sıkıntı olmayacaktır. benim oldukça düzensiz olduğu için son bir kaç aydır malesef yumurtlama takibi yapamıyorum =( umarım siz başarırsınız =)
Benimkide son derece kafasina buyruk malesef :) yogun bir is hayatim oldugu icinde duzenli kliskkm olamiyo :KK43: bakalimbjnsallah bu ay tutturmusuzdur

Benimkide son derece kafasina buyruk malesef :) yogun bir is hayatim oldugu icinde duzenli kliskkm olamiyo :KK43: bakalimbjnsallah bu ay tutturmusuzdur
al benden de o kadar eşimle aynı yerde çalışıyoruz o mesaiye kalırsa bende kalıyorum ben mesaiye kalırsam o da kalıyo e dolayısıyla zaten eve gel yemek ye yat diyene kadar hiçbişi yapmaya vakit kalmıyo. bakalım bu ay hiç üstünde durmadım belki bu şekilde turnayı gözünden vurmuşuzdur =)

al benden de o kadar eşimle aynı yerde çalışıyoruz o mesaiye kalırsa bende kalıyorum ben mesaiye kalırsam o da kalıyo e dolayısıyla zaten eve gel yemek ye yat diyene kadar hiçbişi yapmaya vakit kalmıyo. bakalım bu ay hiç üstünde durmadım belki bu şekilde turnayı gözünden vurmuşuzdur =)
Ben onuda denedim olmadi malesef bu ay bakalim duz3nli uapmaya calistik ama bazen arada 3 gun verip 4 hncu gunde yaptk. Insallah hayirlisinolurda yenj yila bebislerimizle gireriz.

Buradaki hesapla sizin yumurtlama gününüz tutmayabilir o yüzden ovulasyon testi kullanmanızı tavsiye ederim hesaplayicilar benim için 17. Günü gösteriyor
Doktora gittim bugün 20. Günde yumurtam hala 14 mm idi Yumurta 18-25 mm olduğu zaman çatlıyormuş ve yumurta bir günde ortalama 1-2 mm buyuyormuş yani daha var Siz de erken ya da geç yumurtluyor olabilirsiniz
Bu arada adetten 3 gün sonra yumurtlayanı da duydum adetine 3 gün kala yumurtlayanı da Siz en iyisi ovulasyon testi ile lh hormonunuzu takip edin pik yapınca o günleri degerlendirin

2 adet önce mi 2 mayısta oldum bir önceki 2 haziranda şuan adet dönemimdeyim 29 haziranda oldum yumurtlama günüm ne zaman acaba

kızlar ya ben adet döngüm kaç günde bir oluyo tam hesaplayamıyorum ki. normalde 28 günde bir oluyorum ama bu ay 9 gün erken oldum mesela. yine de 28 günde diye mi hesaplatıcam ://

kızlar ya ben adet döngüm kaç günde bir oluyo tam hesaplayamıyorum ki. normalde 28 günde bir oluyorum ama bu ay 9 gün erken oldum mesela. yine de 28 günde diye mi hesaplatıcam ://
Korunmayi biraktiktan sonra düzensizlik olabilir.bence sen yinede 28 olarak hesapla

telefonlardaki uygulamalar düzensiz regl görenleri yanıltıyor.
hatta ben yum yum haftası diye 3 gün üst üste ilişkiye girmiştim.tam inzivaya çekileyim demiştim ki regl olmuştum.ama hamile kaldığım ay test kullandım.bundan sonraki korunma yöntemim de oulasyon testi olacak galiba.
adetimin 15.gününden itibaren kullanıcam.zaten ovulasyon dışında hamile kalma gibi bir şey söz konusu olmadığını göre sorun olmaz inşallah.

X