Deste Katina - Fal Bakıyorum

Kadestel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2012
46
0
Bir kaç aydır desteyle ilgileniyorum arkadaşlar. Bugüne kadar söylediklerimin neredeyse hepsi çıktı ama hep tanıdıklarımın fallarına baktığım için yorumlamam kolay oldu. Artık hayatı hakkında bilgi sahibi olmadığım kişilerin fallarına bakarak kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Bu yüzden siteye üye oldum.

Eğer falınıza bakmamı isterseniz ;

Aşk falı için ;

- İsminiz , yaşınız , fiziksel özellikleriniz

- söz konusu diğer kişinin ismi , yaşı ve fiziksel özellikleri.

Eğer herhangi bir sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız , yalnızca açık ve net bir soru ve isminiz yeterlidir.

GENEL OLARAK YORUMLAMAM UZUN ZAMAN ALDIĞINDAN , LÜTFEN SORU ÜZERİNDE YOĞUNLAŞALIM ARKADAŞLAR...

Son düzenleme:
mrb deste
benbir yengeçburcu mağduruyum.maddi yetersizlik ve aile sorunları sebebiyle uzaklaştık ve benden ayrıldı ama duygularının bittiğine inanmıyorum

ben balık burcuyum
adım elfida
16.03.1984

elfida 1984 balık sarışın mavi göz
birol 1982 yengeç esmer siyah göz
bakarsan sevinirm teşekkürler

mrb deste
benbir yengeçburcu mağduruyum.maddi yetersizlik ve aile sorunları sebebiyle uzaklaştık ve benden ayrıldı ama duygularının bittiğine inanmıyorum

ben balık burcuyum
adım elfida
16.03.1984

Merhaba Elfida...
Hemen bir açılım yaptım ve aranızdaki sorunların kaynağıyla, sana karşı duygularının hala devam edip etmediğini sorguladım.

Siz, daha doğrusu sen nazara gelmişsin. İlişkiniz çok fazla yıpranmış ki özellikle son zamanlarda hem aile arasında hem de ilişkinizde kavgalar ve tatsızlıklar yaşanmış. Bu durum sizin mutluluğunuzu alıp götürmüş.

İlişkiniz bir takım şüpheler yüzünden sarsılmış ki sizin ilişkiniz bir çok sebeple farklı şekillerde sınanmış.

Açılan bir kart aranızda cinsel birlikteliğin olduğunu ve bu aşkın kesinlikle gizli tutulmasını söylüyor. Eğer yaşanmamışsa bu onun talep ettiği bir şey de olabilir.

Sonuca gelirsek çok üzgünüm ki aşkın karşılıksız olduğu çıktı. Bu ilişki fazlasıyla yara almış.. Kalpler kırılmış.. Ne yazık ki aşkın karşılıksız olduğunu vurgulayan bir kar açıldı canım..

cnm yoğun değilsen bir daha bakabilir msn genel olacak ama
bir daha sevebilir mym
aşk cok zor yakaladığm bir şey takıyorum iste napiim

Bir kaç aydır desteyle ilgileniyorum arkadaşlar. Bugüne kadar söylediklerimin neredeyse hepsi çıktı ama hep tanıdıklarımın fallarına baktığım için yorumlamam kolay oldu. Artık hayatı hakkında bilgi sahibi olmadığım kişilerin fallarına bakarak kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Bu yüzden siteye üye oldum.

Eğer falınıza bakmamı isterseniz ;

Aşk falı için ;

- İsminiz , yaşınız , fiziksel özellikleriniz

- söz konusu diğer kişinin ismi , yaşı ve fiziksel özellikleri.

Eğer herhangi bir sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız , yalnızca açık ve net bir soru ve isminiz yeterlidir.
merhaba canım bende 2.5 senelik evliyim ama şuan işe başlamak istiyorum benimde rica etsemfalıma bakarmısın

cnm yoğun değilsen bir daha bakabilir msn genel olacak ama
bir daha sevebilir mym
aşk cok zor yakaladığm bir şey takıyorum iste napiim

Tabiki bakarım.. Bu sefer senin için uzun gelecekli bir fal baktım.

Şuan acı çekiyorsun ve sevdiğin insanın değişeceğine inanıyorsun ama hiçbir şey değişmeyecek. O yine aynı kalacak. Maddi konularda belli etmemeye çalışsa da doyumsuz ve yalan söyleyen biri.

Birini yeniden sevebilmek adına girşimlerde bulunacaksın ancak bunlar başarılı olmayacak.

Ta ki yakın bir dostundan iyi bir haber alana kadar :)

Esmer, temiz yüzlü , başarılı ve dürüst bir erkekle tanışacaksın. İlk andan itibaren ona öyle çok güveneceksin ki. Zaten evleneceğin kişi de bu insan olacak.

Birazcık zorlayıp isim için açılım yaptım ve adının içinde " D " , " E " , ve " Z " harfleri olduğunu gördüm. Deniz olabilir mi acaba :)

Sonunun güzel çıkmasına çok sevindim.. Lütfen hayatından geçmiş o insan için canını sıkma.

Sağlıcakla kal..

Tabiki bakarım.. Bu sefer senin için uzun gelecekli bir fal baktım.

Şuan acı çekiyorsun ve sevdiğin insanın değişeceğine inanıyorsun ama hiçbir şey değişmeyecek. O yine aynı kalacak. Maddi konularda belli etmemeye çalışsa da doyumsuz ve yalan söyleyen biri.

Birini yeniden sevebilmek adına girşimlerde bulunacaksın ancak bunlar başarılı olmayacak.

Ta ki yakın bir dostundan iyi bir haber alana kadar :)

Esmer, temiz yüzlü , başarılı ve dürüst bir erkekle tanışacaksın. İlk andan itibaren ona öyle çok güveneceksin ki. Zaten evleneceğin kişi de bu insan olacak.

Birazcık zorlayıp isim için açılım yaptım ve adının içinde " D " , " E " , ve " Z " harfleri olduğunu gördüm. Deniz olabilir mi acaba :)

Sonunun güzel çıkmasına çok sevindim.. Lütfen hayatından geçmiş o insan için canını sıkma.

Sağlıcakla kal..

bide bana baksanız gitsem uzaklara mutlu olur muyum?

Son düzenleme:
ismim tuba işe girip girmemek konusunda fal baktırmak istiyorum

Merhaba Tuba..

Falını emin olamadığım ve yanlış bir şey söylemek istemediğim için birden fazla kez açtım ve ortak bir sonuçta birleştim.

Eğer yanlış anlamıyorsam eşinin işe girmen konusunda bir hassasiyeti var. Bunu sana belli ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ama işe girdiğin taktirde kesinlikle sorunlar yaşayacaksınız. Bu konuda sana bir baskı söz konusu olacak.

Aslında bu senin kendine olan güvenini yeniden sağlaman için iyi bir adım ama kartlar işe girmeni kesinlikle tavsiye etmiyor..

Bu arada hayatının içerisinde sinsi ve kurnaz biri var. Üstelik yakınlarından biri ve bu iş olayı ile alakalı bir takım problemler üretiyor. Buna dikkat etmelisin.

Kartlar ilişkiniz açısından işe girmenin, yanlış bir yol olduğunu söylüyor canım..

ceyda .26.07.1993 aslan esmer, kahverengi gözlü.
bana da bakabilir misiniz acaba?

Son düzenleme:
ismim büşra 21 yşndayım uzun boylu esmer normal kiloda bi kızım:)
erkk arkdşm samet 24 yşnda esmer hafif kilolu oda çok uzun olmasada uzun :) şöle bi genel baksan yeter tşkrler şmdiden:)

bide bana baksanız gitsem uzaklara mutlu olur muyum?

Açıkcası benim için tuhaf bir açılım oldu...

İlk kez bu kadar karanlık kartları bir arada gördüm. Nasıl bir ruh haline sahipsin böyle ? Sanki vücudun ölüm döşeğinde ama ruhun yaşıyor. İyi niyetin suistimal edilmiş. Bozulan bir aile yada bir ilişki söz konusu. Yıkılan birşeyler var hayatında.

Uzaklara gitmek senin için bir çözüm yolu değil.

Şuan her ne kadar umutsuz gibi görünse de ailen bunun üstesinden gelmen için sana yardımcı oluyor.

Yeni bir ev yada dağıldıktan sonra yeniden toparlanmış bir eve işaret ediyor kartlar.. Güzel günler gelecek.. Sabırlı olmalısın..

ceyda .26.07.1993 aslan esmer, kahverengi gözlü.
bana da bakabilir misiniz acaba?

Herhangi bir soru sormamışsın bende genel bir açılım yaptım senin için..

Birincisi sana çok yakın olan bir erkek var. Suratında sana karşı bir maskeyle geziyor ve bu kişiden çok büyük bir kötülük görüyorsun. Bu kişi esmer, kız düşkünü aynı zamanda korkak ama her türlü ortama ayak uydurabilen biri. İsminin içinde " U " harfi olabilir mi ?

Onun dışında senin hayatında çok sayıda erkek var. Sarışın esmer kumral.. Bir çok kişi var ama biri var ki seni sadece o mutlu edebilecek. Tanıştın mı yada tanışacak mısın bilemiyorum ama tarif edeyim ;

Yaşı senden büyük , siyah ya da kahve gözlü , buğday tenli.. Çok sadık biri. Bunu önceleri fazla önemsemiyorsun fakat sonradan değerini anlıyorsun. Bu kişi seni çok arzuluyor haberin olsun.. :)

Herhangi bir soru sormamışsın bende genel bir açılım yaptım senin için..

Birincisi sana çok yakın olan bir erkek var. Suratında sana karşı bir maskeyle geziyor ve bu kişiden çok büyük bir kötülük görüyorsun. Bu kişi esmer, kız düşkünü aynı zamanda korkak ama her türlü ortama ayak uydurabilen biri. İsminin içinde " U " harfi olabilir mi ?

Onun dışında senin hayatında çok sayıda erkek var. Sarışın esmer kumral.. Bir çok kişi var ama biri var ki seni sadece o mutlu edebilecek. Tanıştın mı yada tanışacak mısın bilemiyorum ama tarif edeyim ;

Yaşı senden büyük , siyah ya da kahve gözlü , buğday tenli.. Çok sadık biri. Bunu önceleri fazla önemsemiyorsun fakat sonradan değerini anlıyorsun. Bu kişi seni çok arzuluyor haberin olsun.. :)

harfine kadar bilmişsin.
eğitim hayatımla ilgili de birşeyler söyleyebilir misin?
birde aşk hayatıma dair biraz daha ayrıntıya girebilir misin?
umarım fazla olmamışımdır :s

Son düzenleme:
adım yasemin bekarım işim yok ..:KK43:(evleneceğim insanla bu yıl tanışmam olucakmı...nasıl biri olucak..görücü usülümü yoksa kendimmi bulucam??
evlilik ne zaman olur..ve iş hayatım yeniden olucakmı?çok soru sordum artık falımda ne çıkarsa yazarmısınız..şimdiden dört gözle bekliyorum...

X